آخرین خبر درباره تعطیلی مدارس فردا دوشنبه 18 مهر 1401 بدلیل رویدادها اخیر (جدید)

[ad_1]

آخرین خبر درباره تعطیلی مدارس فردا دوشنبه ۱۸ مهر ۱۴۰۱ به دلیل کثیفی هوا و گرد و خاک و ریزگرد و رویدادها اخیر فردا + اخرین وضعیت تعطیلی مدارس روز دوشنبه ۱۸ مهر ماه ۱۴۰۱ در شهرهای تهران و البرز و ایلام و شهرهای جنوبی ، اصفهان ، تبریز ، زاهدان، زابل، مشهد ، خوزستان ، اهواز ، یزد ، تهران ، بوشهر ، زنجان ، اصفهان ، رشت ، سقز ، سنندج ، کردستان و… مشخص شد, آخرین خبر درباره تعطیلی مدارس فردا دوشنبه ۱۸ مهر ۱۴۰۱ به سبب کثیفی هوا و گرد و خاک را از سخن جدید میخوانید.

تعطیلی مدارس دوشنبه 18 مهر 1401

آخرین خبر درباره تعطیلی مدارس فردا دوشنبه ۱۸ مهر ۱۴۰۱ (جدید) بدلیل رویدادها اخیر (جدید)

🔹 اطلاعیه تعطیلی مدارس فردا دوشنبه ۱۸ مهر ۱۴۰۱ هنوز اعلام نشده و تا ساعاتی دیگر بروز رسانی خواهیم کرد…

توجه: در حال آماده مدارس همه شهرها فردا دوشنبه ۱۸ مهر دایر می باشد. اطلاعات تعطیلی مدارس در شکل اعمال، از راه همین قسمت خبری به اطلاع شما خواهد رسید.

در حال تکمیل…

هواشناسی روز دوشنبه ۱۸ مهر

بر پایه اطلاعیه سازمان هواشناسی، راستگو ضیاییان درباره شرایط جوی سرزمین اظهار کرد: از شنبه تا دوشنبه (۱۶ تا ۱۸ مهرماه) با شکل گیری توده گردوخاک در کشورهای همسایه غربی و نفوذ گردوخاک به نوار غربی سرزمین کاهش کیفیت هوا و کاهش دید افقی در این مناطق صبر می‌رود.

به گفته وی از بعدازظهر شنبه تا دوشنبه در نواحی شمال غرب، غرب و دامنه‌های جنوبی البرز افزایش سرعت وزش باد و در مناطق مستعد خیزش گردوخاک نزد‌بینی می‌شود. همچنین هوای سرد و سرد تا سحر دوشنبه (۱۸ مهر ۱۴۰۱) در خراسان رضوی بدون تغییر و پایدار است.

وزش باد شمالی دنبال با کاهش نسبی دما در نوار شرقی سرزمین و مناطقی از شرق و مرکز نزد‌بینی می‌شود که در منطقه زابل وزش باد شدید دنبال با خیزش گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا چهره می‌دهد.

 

[ad_2]