آخرین فیلم لو رفته از ثانیه ناپدید شدن سما جهانباز دختر اصفهانی در شیراز

[ad_1]

فیلم لو رفته از ثانیه ناپدید شدن سما جهانباز همچون عکسهایش شاید بتواند در شناسایی وی جهت پیدا کردنش کمک کند. با ما دنبال بمانید.

چهره‌های معروف و معروف برای مردم هم به گم شدن سما واکنش علامت داده و عکس او را در صفحات غیر واقعی‌شان منتشر کردند تا شاید خبر و ردی از او پیدا شود. سالومه تأکید می‌کند این روش جست‌وجو برایشان دردسرهایی داشته، اما اون‌ها زیادتر به جنبه‌های مثبت اون توجه می‌کنند، اگرچه جنبه‌های منفی هم کنار اون وجود دارد.

فیلم لو رفته از ثانیه ناپدید شدن سما جهانباز

فیلم لو رفته از دختر گم شده اصفهانی در شیراز
فیلم جدید از سما جهانباز

سردار قنبری، رئیس پلیس آگاهی فراجا درباره پرونده فقدان خانم کم سن ۲۲ ساله اصفهانی که در مسافرت خانوادگی به شیراز مفقود شده، این‌طور گفته که:

این پرونده در شیراز در حال پیگیری است. گفت و گو در این پرونده داستان فقدان است و غیر از این داستان چیز جدیدی به دست نیاورده‌ایم. تیم مخصوص ما در پلیس آگاهی فارس در حال نگهداری به این پرونده است و ان‌شاءالله زودتر به نتیجه می‌رسیم و در خصوص اون هم اطلاع‌رسانی خواهیم کرد.

فیلم لو رفته از دختر گم شده اصفهانی را ببینید:

اگرچه رسانه‌ای شدن این اتفاق بازتاب زیادی داشته، اما خواهر سما می‌گوید تا الان کسی از اون‌ها نخواسته که درباره این اتفاق صحبت نکنند، چون پلیس هم در این اتفاق کم‌کاری نکرده و دارند تمام تلاششان را می‌کنند.

فیلم لو رفته از دختر گم شده اصفهانی در شیراز
فیلم لو رفته از دختر گم شده اصفهانی

اخبار مرتبط:

اگر اطلاعات و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قطعه دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود

….

[ad_2]