آشنایی با مهم‌تربن محصولات یک روتین پوستی خوشحال

[ad_1]

سلب وظیفه: روزیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و
تحریریه مسئولیتی
درباره محتوای اون ندارد.

پوست صورتتان شادابی و تازگی قبل را ندارد؟ مدتی است که از پوستتان ناخشنود هستید؟ راه های زیادی را برای رسیدن به یک پوست تندرست و خوشحال امتحان کرده‌اید؟ اگر پاسخ شما به این سوالات مثبت است یک سوال مهم دیگر از شما داریم و اون این است که آیا یک روتین پوستی مناسب با جنس پوستتان را در برنامه روزانه خود دارید؟ خیال می‌زنیم که برای پاسخ به این سوال، پاسخ مشخصی نداشته باشید. در واقع برای داشتن یک پوست تندرست و خوشحال شما نیاز به یک برنامه مشخص روزانه دارید که به اون روتین پوستی می‌گویند.

صحیح همانند زمانی که تصمیم به لاغری می‌گیرید و یک رژیم را تا رسیدن به نتیجه پیروی می‌کنید، برای داشتن یک پوست تندرست و صاف نیز باید یک روتین پوستی مرتب و مناسب با پوستتان داشته باشید. در ادامه شما را با مراحل یک روتین پوستی کامل دوست خواهیم کرد. تا آخر با ما دنبال باشید.

مراحل یک روتین پوستی خوشحال

بهترین روتین پوستی هم که انتخاب کنید، اگر به نظم و طبق اصول صحیح اون را انجام ندهید، نتیجه مناسبی نخواهید گرفت. به همین سبب ما این قسمت از مقاله را به مراحل یک روتین پوستی اصولی اختصاص می‌دهیم:

پاک کردن پوست با کمک میسلار واتر

اولین چیزی که برای داشتن پوستی خوشحال و تندرست باید رعایت کنید، پاک کردن پوست با دقت واجب و بدون عجله است. اینکه می‌گوییم بدون عجله بی‌سبب نیست برای چی که بسیاری از افراد همیشه از داشتن پوستی پر از جوش می‌نالند و هنگامی که از روتین پوستی‌شان می‌پرسیم، ‌می‌بینیم که به مرحله ابتدایی روتین فراوان بی‌توجه عمل می‌کنند و تاریخ کافی برای پاک کردن پوستشان نمی‌گذارند. با این وجود به شما منظور می‌کنیم که از یک میسلار واتر خارجی یا ایرانی با کیفیت برای پاک کردن پوست شکل خود استفاده کنید.

شستن شکل با یک شوینده مناسب

آشنایی با مهم‌تربن محصولات یک روتین پوستی شاداب

پس از اون که شکل خود را با پاک کننده‌ی مناسب با پوستتان پاکیزه کردید، نوبت اون است که با یک شوینده متناسب با جنس پوستتان، شکل خود را بشویید. شوینده‌ها در انواع مختلفی برای پوست‌های چرب و خشک و مختلط تولید می‌شوند و واجب است تا شما با شناخت صحیح از پوستتان یک شوینده‌ی مناسب را انتخاب کنید. ژل‌های شستشو و فوم‌ها محصولات مناسبی برای شستشوی پوست شکل هستند.

پوسته برداری از پوست با اسکراب های شکل

این مورد جزو موارد روزانه روتین پوستی نیست اما واجب است که دوبار در هفته برای از بین بردن سلول‌های مرده پوست از بهترین مدل اسکراب شکل استفاده کنید. اما بهترین اسکراب را از کجا پیدا کنیم؟ منظور ما به شما سایت مو بدن رو است که با همیشه توانسته با داشتن محصولات با کیفیت، رضایت مشتریانش را جلب کند.

متعادل سازی شکل با کمک تونر

پس از اون که پوست خود را با پاک کننده، پاکیزه کردید و صورتتان را با شوینده شستید، واجب است تا پوستتان را به تعادل برسانید برای چی که مواد شوینده دلیل می‌شود تا تعادل پوست صورتتان بر هم بخورد. برای متعادل سازی پوستتان استفاده از یک تونر متناسب با جنس پوست شما که از کیفیت بالایی برخوردار باشد، گزینه فراوان مناسبی است. همچنین تونر‌ها خاصیت روشن‌کنندگی پوست را نیز دارند و به شما در از بین بردن جای جوش و لک نیز کمک می‌کنند.

تغذیه پوست با کمک سرم های آنتی اکسیدان

تغذیه پوست از جمله مواردی است که باید اون را در نظر داشته باشید. سرم‌های پوستی گزینه‌ای ایمن و عالی برای این فرایند هستند. سرم ها علاوه بر تغذیه پوست به روشن شدن و آبرسانی پوست نیز کمک می‌کنند. سرم های پوستی با توجه به داشتن آنتی اکسیدان و ویتامین‌های مختلف به شما کمک می‌کنند تا پوستتان را تغذیه کنید. همچنین واجب است بفهمید که سرم‌ها انواع گوناگونی دارند که بر پایه ویتامین های مختلف تولید می‌شوند و شما باید با توجه به نیاز پوستی خود یکی از اون‌ها را انتخاب کنید.

پیشگیری از چین چروک با کمک کرم دور چشم

اگر همین الآن به پوست دور و بر چشمتان دستی بکشید، متوجه می‌شوید که پوستی نازک تر و نازک‌تر از باقی قطعه‌های پوست دارد. به همین سبب در این قسمت از پوستتان زودتر از قطعه‌های دیگر پوستتان وابسته چین و چروک و پیری می‌شوید. اما دلواپس نباشید برای چی که با نگهداری مناسب می‌توانید از این اتفاق تلخ پیشگیری کنید. کرم دور چشم مناسب با پوست دور چشم با داشتن ویتامین های مورد نیاز پوست و قابلیت آبرسانی می‌توانند برای شادابی و جوانی پوستتان فراوان زیاد سودمند باشند.

معالجه پوست با کرم های درمانی

این مرحله مخصوص کسانی است که وابسته مشکلات پوستی همانند آکنه و جای جوش یا دیگر مشکلات هستند و پزشک برای اون‌ها داروهای درمانی تجویز کرده است. بنابراین برای اثرگذاری زیادتر واجب است تا این کرم‌های درمانی را در این مرحله استفاده کنید.

آبرسانی و تامین رطوبت مورد نیاز پوست با آبرسان‌ها

آشنایی با مهم‌تربن محصولات یک روتین پوستی شاداب

اگر پوست شما خشک باشد، قطعا فراوان زود وابسته چین و چروک و پیری پوست می‌شوید. اما راه تدبیر‌ این خشکی پوست چیست؟ راه حل مشخص است، استفاده از آبرسان‌ها و مرطوب کننده‌ها به راحتی پوست شما را احیا می‌کنند و اون را از کویری خشک نجات می‌دهند. یادتان باشد که استفاده از آبرسان‌ها را نادیده نگیرید و به دست فراموشی نسپارید برای چی که سپس از انجام دادن مراحل بالا پوست شما چربی و رطوبت خود را از دست داده و اگر نگهداری واجب را نداشته باشید، صورتتان را به سو پیری هدایت کرده‌اید.

نگهداری از پوست در برابر اشعه‌های آفتاب با کرم های ضد آفتاب

همانطور که می‌دانید آفتاب دارای اشعه های مضری است که باید از پوست در برابر اون نگهداری کرد. کرم‌های ضد آفتاب با داشتن ترکیبات نگهداری از پوست به شما کمک می‌کنند تا از تاثیرات مخرب پوست بر صورتتان در امان بمانید. فقط یاد بردن نکنید که کرم‌های ضد آفتاب را هر دو ساعت تمدید کنید.

داشتن یک روتین پوستی را جدی بگیرید

نگهداری از پوست و نگهداری به اون برای داشتن پوستی صاف و خوشحال ضروری است. ما در این مقاله یک راهنمای کامل را برای رسیدن به پوستی تندرست در اختیارتان قرار دادیم. یاد بردن نکنید که از محصولات با اعتبار در روتین پوستی خود استفاده کنید.

[ad_2]