آناهیتا همتی به یاد مهسا امینی سرش را تراشید!!+ فیلم • جونی

[ad_1]

برترین ها: آناهیتا همتی، بازیگر سینما و تلویزیون در اقدامی بی‌سابقه و به یاد مهسا امینی، دختر ۲۲ ساله سقزی با انتشار ویدئویی در اینستاگرام خود سرش را تراشید.

آناهیتا همتی با انتشار ویدئوی زیر نوشت: برای ژینای ایران

ماجرای مهسا امینی چه بود؟

عکس مهسا امینی - ژینا امینی - mahsa amini

مهسا (ژینا) امینی دختر کم سن ۲۲ ساله سنندجی که دو روز قبل برای “هدایت” و ” آموزش” با ون گشت ارشاد به بازداشتگاه خیابان وزرا برده شده بود روی تخت بیمارستان کسری در حالی که دو روز از به کما رفتن او می‌گذشت، از دنیا رفت. جونی : ما هم با مردم ایران همدردیم.

بیوگرافی آناهیتا همتی

آناهیتا همتی به یاد مهسا امینی موهای سر خود را تراشید

آناهیتا همتی متولد ۱ مرداد ۱۳۵۲ در تهران و اصالتاً بهشهری میباشد.

آناهیتا همتی به دلیل مأموریت پدرش در شهرهای شاد آباد و لنگرود هم سکونت داشته است. آناهیتا همتی درسال ۱۳۷۴ با نمایش تنبور نوازان کوشش خود در تئاتر را شروع کرد.

اولین فیلم سینمایی آناهیتا همتی افسانه پوپک طلائی ساخته خسرو شجاعی بوده است که در سال ۱۳۷۵ ساخته شده ولی به نمایش گذاشته نشد.

آناهیتا همتی در سال ۱۳۷۴ با بازی در مجموعه تلویزیونی دبیرستان خضراء (اکبر خواجویی) شناخته شد. او تا به امروز در مجموعه های بسیاری بازی کرده اولین فیلمی که از او بر پرده سینماها به نمایش حقوق در سال ۱۳۷۸ و با نام عشق کافی نیست (مهدی صباغزاده) بود.

آناهیتا همتی هیچگاه ندرخشید. هیچگاه آنطور که باید دیده نشد، اما وجود فعالش در تلویزیون و بازیهای جاری و راحت او دلیل شده تا همچنان پرکارترین بازیگر تلویزیونی باشد. شاید بهترین و ماندگارترین حضورش در تلوزیون مربوط به بازی مجموعه تلویزیونی کلانتر محسن شامحمدی بود.

[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *