آیا ترفندی برای استفاده از واتساپ بدون فیلتر شکن وجود دارد؟ +[دانلود]

[ad_1]

واتس‌اپ در برخی اپراتورها در حد ارسال پیام متنی رفع فیلترشد. اما آیا ترفندی برای استفاده از واتساپ بدون فیلتر شکن وجود دارد؟

رسانه‌های تخصصی حوزه علمی و استارتاپ خبر از رفع فیلتر واتساپ داده‌اند و تعدادی از افرادی که از اپراتورهای مختلف استفاده می‌کنند در ساعات نخست سحر شنبه از رفع فیلتر واتساپ گفتند. اگرچه همچنان بر روی اینترنت دنبال اول و ایرانسل این اپلیکیشن فیلتر است.

هنوز انتقال عکس و عکس با اختلال مواجه است اما انتقال پیام‌های نوشتاری بدون فیلترشکن امکان‌پدیر شده‌است. بررسی‌های زیادتر علامت می‌دهد اختلال روی سرویس واتس‌اپ در ایران هنوز در سطح بالایی است.

ترفندهای جنجالی واتساپ در دوران فیلترینگ که شما را شور زده می‌کند

به دلیل عدم وجود اطلاع‌رسانی رسمی، مشخص نیست واتس‌اپ در راه رفع فیلتر کامل برای همه کاربران در همه اپراتورها است یا اتفاق امروز سحر و ارسال پیام‌ها بدون فیلترشکن، یک «اختلال در فیلترینگ» به حساب می‌آید!

دانلود واتس اپ برای همه دستگاه‌های موبایل

ترفند واتساپ بدون فیلتر شکن

ترفند واتساپ بدون فیلتر شکن
ترفند واتساپ بدون فیلتر شکن

وزیر ارتباطات و علمی اطلاعات گفت:

درحال آماده تمرکز ما حمایت از پیام رسان‌هایی است که مردم بخت بیشتری به اون‌ها علامت داده‌اند و با مهیا شدن زیرساختهایشان، کیفیت اون‌ها هم به شکل قابل ملاحظه‌ای افزایش پیدا کرده است.

واتساپ پلتفرمی است که در ایران طرفداران فراوان زیادی دارد. از آغاز مهرماه واتساپ فیلتر شد. وزیر دلیل فیلتر شدن واتساپ را ساختن برقراری راحتی و امنیت مطرح کرد.

زیادتر بخوانید:

فیلتر شکن دور زدن اینترنت مردمی با outline vpn

عیسی زارع پور، وزیر ارتباطات و علمی اطلاعات در گفت و گو با خبرنگاران درباره شرایط فعلی اینترنت در سرزمین اظهار کرد:

دو روز است که هیچ محدودیتی به غیر از محدودیت بر دو پلتفرم آمریکایی اینستاگرام و واتس آپ اون هم به دلایل امنیتی، وجود ندارد و محدودیت‌هایی که در روزهای قبل در برخی ساعات روز در سطح بین المللی و بنا به ملاحظات امنیتی و دستور نهادهای امنیتی ساختن می‌شد برداشته شده است.

وی تاکید کرد:

فقط تنها محدودیتی که وجود دارد برای این دو پلتفرم است که تصمیم گیری درباره آنها باید در مراجعی که ذی مصلحت هستند و دستور اون را ابلاغ کردند دنبال شود.
پلتفرمی که قواعد جمهوری اسلامی ایران را به رسمیت نمی شناسد و هر از چند گاهی نقش محوری در فتنه ها به وظیفه دارد و موجب نا امنی در سرزمین می شود، طبیعتاً بستر مناسبی برای اندوخته گذاری در سرزمین نیست و به هر حال ممکن است تصمیمات دیگری هم درباره اون گرفته شود.

با این حساب به نظر نمی‌آید در حال آماده ترفندی برای استفاده از واتساپ بدون فیلتر شکن وجود داشته باشد

اخبار مرتبط با ترفند واتساپ بدون فیلتر شکن:

[ad_2]