آیا خواهر سما جهانباز سکوتش را در رابطه با ناپدید شدن خواهرش شکست؟

[ad_1]

سپس از مصاحبه‌ای که اخیرا خواهر سما جهانباز کرده است آشکار می‌شود به گمانه‌زنی‌های فرار سما جهانباز تاکید زیادتر کرد و از جنبه‌ای دیگر به داستان دید کرد.

خانواده جهانباز در این زمان پیگیری‌های زیادی برای پیدا شدن سما انجام داده‌اند که اگرچه هنوز به نتیجه نرسیده، اما همچنان ناامید نشده‌اند.

عکسی که ابتدای خبر می‌بینید وابسته به سما جهانباز دختر گمشده اصفهانی در شیراز می‌باشد.

خواهر سما جهانباز کیست؟

مصاحبه خواهر دختر گمشده اصفهانی, خواهر دختر گمشده در شیراز
مصاحبه خواهر دختر گمشده اصفهانی, خواهر دختر گمشده در شیراز

سالومه، خواهر سما جهانباز با بیان اینکه پلیس در این زمان بیکار ننشسته بوده و قدم‌به‌قدم نزد رفته، می‌گوید:

تمام آگاهی شیراز باوجود پرونده‌های زیادی که دارند به‌نوعی درگیر این پرونده شده‌اند و دارند تلاش خودشان را می‌کنند، اما در مورد سرنخ‌ها اجازه ندارم چیزی بگویم.

حالا فضای غیر واقعی پر از تصاویر و اخبار مربوط به گم شدن سما است، موضوعی که توسط خانواده جهانباز که با فیلمی از گریه‌های پدر این دختر گم شده در شیراز جلب توجه کرده، رسانه‌ای شد، به امید اینکه شاید ردی از دختر گمشده پیدا شود.

سالومه جهانباز با نشانه به اینکه صحیح ۱۵ روز سپس از گم شدن سما تصمیم به رسانه‌ای شدن این اتفاق گرفته‌اند، توضیح می‌دهد:

می‌خواستیم این داستان را رسانه‌ای کنیم تا شاید از این راه بتوان سما را پیدا کرد، حالا هم امیدواریم، فقط امیدوار…

از خواهر سما درباره شماره تماسی که برای پیدا شدن ردی از سما اعلام کرده پرسیده می‌شود و اینکه آیا در این زمان کسی توانسته کمک یا راهنمایی بکند؟ او می‌گوید:

متأسفانه هیچ کمکی! در روز شاید هزاران تماس و پیام و تماس صوتی زیادی دارم، حتی ساعت ۴ سحر تماس دارم اما ابداً گوشی‌ام را سایلنت نمی‌کنم و در کنار همه کارها تلاش می‌کنم همه را پاسخ بدهم، چون چشم صبر خبری از سما هستم.

اخبار مرتبط:

[ad_2]