آیا کاردانو بهترین رمزارز سال 2022 خواهد شد؟

[ad_1]

به دلیل اینکه این آلت‌کوین در نزدیکی منطقه حمایت سه‌گانه ۰٫۴۱۶۶ دلاری قرار دارد بنابر این نزد‌بینی قیمت کاردانو عمدتاً خنثی است.
به شرح صفحه اقتصاد، کاردانو در بین معدود ارزهای دیجیتالی بود که در بازار نزولی سه ماهه دوم و سوم فراوان زیاد ضربه خورد. گفتنی است ارزش کاردانو طی دو ماه قبل فراوان زیاد نزولی بود و بیش از ۲۵ درصد کاهش را تجربه کرد.

آیا کاردانو می‌تواند بهترین رمزارز ۲۰۲۲ شود؟

کاردانو به دنبال جامعه NFT است. علیرغم شرایط نامطلوب بازار، تیم آدا در تلاش برای جلب توجه گروه‌های NFT هستند. متأسفانه برای کاردانو، تلاش‌های اون‌ها بی‌نتیجه بود. زیرا بلاکچین اون نمی‌توانست فروش تعداد قابل‌توجهی NFT را ساختن کند.

طبق نمودار، فروش NFT کاردانو از ۲۸ سپتامبر نسبتاً پابرجا بوده است. فروش NFT پس از این تاریخ فراوان زیاد افزایش یافت. راه اندازی یک پروژه بازی NFT می‌تواند این افزایش را توضیح دهد.

کاهش کوشش دیفای می‌تواند جنبه دیگری باشد که علیه توسعه آدا عمل خواهد کرد. در طول ماه قبل کاهش قابل توجهی در ارزش TVL (حجم کل قفل شده) آدا وجود داشت. مجموع TVL کاردانو در ۱ آگوست ۱۳۵٫۳۹ میلیون دلار بود که در ۲۴ مارس به ۳۲۶ میلیون دلار رسید.

تا ثانیه نگارش این مقاله، TVL اون ۷۵٫۳۲ میلیون دلار بود که ۰٫۳۱ درصد نسبت به روز قبل کاهش داشت. تیم کاردانو می‌تواند چشم انداز بقای پروژه را با تمرکز بر گسترش در صنایع NFT و DeFi افزایش دهد. شاخص‌های نزولی در حال آماده از شاخص‌های صعودی توانا‌تر شدند و آینده روشن برای کاردانو کمی بعید به نظر می‌رسد.

بنیانگذار کاردانو و انجمن ریپل

چارلز هاسکینسون، یکی از بنیانگذاران و معماران اصلی کاردانو، در توییت اخیر خود خشم خود را بر جامعه ریپل تخلیه کرد و گفت که دیگر نمی‌خواهد با آنها تعاملی داشته باشد. پس از اینکه حامیان ریپل در توییتر شروع به ارسال پست‌هایی در مورد مدیر عامل Input-Output کردند، هاسکینسون آنها را به تبلیغ «توطئه» در مورد او متهم کرد.

یکی از بنیانگذاران اتریوم نیز عقیده خود را بیان کرد که زیادتر پروتکل‌های پوسته اول اوراق بهادار نیستند. او از افرادی انتقاد کرده است که کارکنان فعلی و گذشته دولت را هدف قرار می‌دهند و کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده را بدون ارائه مدرک متهم به فساد می‌کنند.

کاردانو
قیمت کاردانو – منبع: coinmarketcap

قیمت فعلی کاردانو ۰٫۴۲۳۱۶۶ دلار است و حجم معاملات ۲۴ ساعته اون ۲۸۸ میلیون دلار است. کاردانو در ۲۴ ساعت قبل ۰٫۴۶ درصد کاهش یافته است. کاردانو در CoinMarketCap در حال آماده با ارزش بازار زنده ۱۴٫۵ میلیارد دلار در رتبه هشتم قرار دارد. همچنین ۳۴٫۲۶ میلیارد کوین آدا در تفریح قرار دارد.

روند کاردانو
نمودار قیمت کاردانو، منبع: Tradingview

کاردانو می‌تواند بهترین عملکرد سال ۲۰۲۲ شود

کاردانو یک الگوی مثلث نزولی تشکیل داده است که پشتیبانی سریع نزدیک به ۰٫۴۱۶۶ دلار را مشخص می‌کند. از آنجایی که الگوهای مثلث نزولی تمایل به شکستن از سو پایین خود دارند، احتمال شکست نزولی نسبتاً توانا باقی می‌ماند.

شاخص عقب ماندگی، میانگین متحرک ۵۰ روزه، مقاومت سریع را نزدیک به ۰٫۴۵۶۰ دلار افزایش می‌دهد و کاردانو را در یک روند نزولی نگه می‌دارد. از سوی دیگر، شاخص‌های اصلی RSI و MACD نیز علامت‌دهنده یک سوگیری نزولی هستند.

افزایش فشار فروش می‌تواند روند نزولی را تا سطح حمایت ۰٫۳۹۱۵ دلار یا ۰٫۳۶۶۰ دلار سوق دهد. در روند صعودی، خط روند نزولی ممکن است مقاومت را نزدیک به ۰٫۴۴۶۶ دلار افزایش دهد و شکست بالای این سطح می‌تواند کاردانو را به سو سطوح مقاومت ۰٫۴۶۸۹ دلار، ۰٫۴۸۹۵ دلار یا ۰٫۵۲۴۵ دلار سوق دهد.

بر پایه شاخص‌های بنیادی که در بالا مورد گفت و گو قرار گرفت، به نظر نمی‌رسد کاردانو بهترین عملکرد در سال ۲۰۲۲ را داشته باشد.

منبع: معامله نیوز

[ad_2]