آیپدهای جدید اپل با تراشه M2 به زودی معرفی می‌شوند

[ad_1]

آیپدهای جدید اپل با تراشه M2 به زودی معرفی می‌شوندآیپدهای جدید اپل با تراشه M2 به زودی معرفی خواهند شد. این محصولات قرار است طی یک حادثه آنلاین توسط کوپرتینویی‌ها عرضه شوند.

شرکت اپل در چند روز آینده، تبلت‌های آیپدپرو مجهز به تراشه M2 را معرفی خواهد کرد.

زیادتر بخوانید: بهترین تبلت‌های 2022

آیپدهای جدید اپل با تراشه M2 به زودی معرفی می‌شوند

مارک گورمن، خبرنگار خبرگزاری بلومبرگ، در آخرین خبرنامه خود از رونمایی آیپدپروهای جدید 11 و 12.9 اینچی با اسم رمز J617 و J620 در روزهای آتی پرده برداشت.

آیپدهای جدید اپل با تراشه M2 به زودی معرفی می‌شوند

صبر می‌رود که اپل از دو آیپد جدید با تراشه M2 قبل از 27 اکتبر رونمایی کند. این تاریخ با اعلام حقوق سالانه و فصلی این شرکت مصادف است. هرچند هیچ حادثه عمومی‌ای برای این تاریخ برنامه‌ریزی نشده‌است، این تبلت‌ها در یک کنفرانس مطبوعاتی آنلاین در وب‌سایت این شرکت معرفی خواهند شد.

افزودن تراشه M2 (و تغییرات مقاوم‌افزاری دیگر) اجازه استفاده از قابلیت‌هایی همانند شارژ MagSafe و شارژ بی‌سیم معکوس را به آیپد اضافه می‌کند. به کمک این قابلیت‌ها، امکان شارژ دستگاه‌های دیگر اپل توسط این آیپد‌ها وجود خواهد داشت. همچنین، احتمالا شاهد معرفی iPadOS 16 خواهیم بود. این آپدیت معمولا هم‌تاریخ با معرفی iOS جدید معرفی می‌شود، ولی این‌بار یک سال دیر کرد خورده‌است.

احتمالا در جریان این معرفی، اپل از تبلت جدیدی رونمایی خواهد کرد طراحی مانند به iPad Pro دارد، ولی از یک پورت USB C استفاده می‌برد. این محصول، چشم‌گیرترین به‌روزرسانی خط تولیدی تبلت اپل محسوب می‌شود که یک محصول رده پایین است و سالی یک بار، آپدیت خواهد شد.

همچنین اپل روی ورژن M2 لپ‌تاپ‌های مینی مک نیز کار می‌کند. بنابراین این لپ‌تاپ‌ها نیز سپس از 2 سال، تغییراتی را به خود خواهند دید. علاوه بر این، اپل روی Apple TV های جدید با تراشه A14 و 4 گیگابایت حافظه داخلی نیز کار می‌کند.

طبق دیگر گفته‌های گورمن، کمبود موجودی اپل واچ اولترا به جهت کمبود بندهای این ساعت هوشمند است و نه برای کمبود خود دستگاه. طناب آبی و زرد اپل واچ الترا نقریبا نایاب است، و بندهای نارنجی و آلپاین به سختی یافت می‌شوند. این کمبود دلیل شده‌است که محموله‌های این ساعت هوشمند تا هفته اول نوامبر دیر کرد داشته باشند.

زیادتر بخوانید:

نظر شما درباره آیپدهای جدید اپل با تراشه M2 چیست؟ نظرات خود را در قسمت کامنت‌ها با جونی در میان گذاشته و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.

منبع: bloomberg

[ad_2]