ابراز شادی سادیو مانه از پیروزی بازی لیورپول برابر سیتی! [+عکس]

[ad_1]

سادیو مانه فوتبالیست ، ستاره بایرن مونیخ، از پیروزی لیورپول برابر منچسترسیتی، ابراز شادی کرد. در ادامه دنبال سایت جونی بمانید.

ستاره سنگالی بایرن مونیخ به پیروزی این تیم برابر منچستر سیتی واکنش علامت داد. او اطمینان دارد که لیورپول با هدایت کلوپ به روزهای خوب خود برخواهد گشت.

سادیو مانه فوتبالیست

سادیو مانه فوتبالیست
سادیو مانه, عکس سادیو مانه, سادیو مانه لیورپول

سادیو مانه لیورپول

به شرح منابع خبری:

لیورپول روز قبل در حساس‌ترین ملاقات هفته یازدهم لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه آنفیلد به مصاف منچسترسیتی رفت و با نتیجه 0-1 برابر این تیم به پیروزی رسید.

لیورپول که در چند هفته اخیر نتایج چندان خوبی را کسب نکرده بود، حالا با این پیروزی بار دیگر به بازگشت به روند همیشگی‌اش در چند دوره اخیر و جبران ناکامی‌های متعدد از ابتدای دوره امیدوار شد.

در ادامه میتوانید عکس سادیو مانه را مشاهده کنید:

سادیو مانه فوتبالیست
سادیو مانه, عکس سادیو مانه, سادیو مانه لیورپول

سادیو مانه گفت:

 فراوان خوشحالم که لیورپول به پیروزی دست پیدا کرد اون هم در ملاقات مهم برابر منچستر سیتی. من در اتوبوس بودم و نتوانستم این بازی را دید کنم. من به بازیکنان لیورپول و سرمربی تیم اطمینان دارم. آنها به روزهای اوج بازخواهند گشت.

در واقعیت او فکر می‌کرد که یک بازیکن مردمی باید به این قیمت ارزش داشته باشد. این بازیکن سنگالی البته در ملاقات برابر فرایبورگ که با پیروزی قاطع بایرن مونیخ به آخر رسید یکی از گل های تیمش را به ثمر برساند.


اخبار زیادتر:

اگر اطلاعات و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قطعه دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود

….

[ad_2]