اجرای پروژه هتل هیلتون در سرزمین دومینیکا

[ad_1]

این روزها گفت و گو اخذ تابعیت و پاسپورت سرزمین دومینیکا از راه اندوخته‌گذاری یکی از محبوب‌ترین گفت و گو‌ها است. سرزمین دومینیکا نه‌تنها از این راه اندوخته‌گذاران خارجی زیادی را جاذبه کرده است بلکه شرکت‌های بزرگی همانند هتل هیلتون را هم علاقه‌مند به انجام پروژه‌های خود در این سرزمین کرده است.

 پاسپورت کشور دومینیکا

برنامه اخذ تابعیت دومینیکا از راه اندوخته‌گذاری چیست؟

سرزمین دومینیکا از سال ۱۹۹۳ اولین‌بار برنامه شهروندی اقتصادی خود را ارائه کرد. کارکرد این برنامه به این شکل است که دولت دومینیکا از شما می‌خواهد مبلغ مشخصی را در یکی از دو روش ارائه شده توسط این سرزمین اندوخته‌گذاری کنید و سپس در مقابل به شما ویزای سرزمین دومینیکا داده می‌شود.

دو روش موجود در این برنامه روش کمک بلاعوض به دومینیکا و روش خرید ملک هستند. در روش کمک بلاعوض به دولت دومینیکا شما ۱۰۰ هزار دلار امریکا را به دولت اهدا می‌کنید و دولت این مبلغ را در هرجایی که مصلحت ببیند خرج می‌کند. درواقع دولت از این پول برای توسعه زیرساخت‌های سرزمین همانند توسعه بیمارستان‌ها و مدارس استفاده می‌کند. توجه کنید که اگر از این روش استفاده کنید بازگشت اندوخته‌ای برای شما وجود ندارد.

در روش دوم که خرید ملک نام دارد شما باید در پروژه‌های مورد تأیید دولت که پروژه هتل هیلتون هم یکی از آنها است اندوخته‌گذاری کنید.

سبب اینکه دولت دومینیکا در این روش تنها اندوخته‌گذاری در پروژه‌های مورد تأیید خود را می‌پذیرد این است که دولت این پروژه‌ها را کامل بررسی کرده و ایمن است که کلاهبرداری در آنها وجود ندارد.

عوامل زیادی اندوخته‌گذاران را به این برنامه جاذبه می‌کند. به طور مثال باوجوداینکه شما نیازی به زندگی‌کردن در دومینیکا برای اخذ تابعیت این سرزمین از راه اندوخته‌گذاری ندارید اما مهاجرت به دومینیکا درصورتی‌که علاقه‌مند باشید امکان‌پذیر است. این برنامه در وقت کوتاه ۳ تا ۶ماهه انجام می‌شود و شما برای شرکت در اون نیاز به یادگیری هیچ زبانی ندارید.

اندوخته‌گذاری در پروژه هتل هیلتون دومینیکا

هتل هیلتون یکی از عظیم‌ترین و کهنه‌ترین ارائه‌دهنده‌های خدمات در زمینه توریسم در سراسر دنیا است و در حال آماده پروژه کنار دریا راحتی در سرزمین دومینیکا تحت‌نظر هتل هیلتون در حال اجرا است.

کشور دومینیکا

این هتل بخشی از مجموعه هتل‌های هیلتون است و در اون سوئیت‌های لوکس یک، دوخوابه و سه‌خوابه وجود دارد. همانند همه هتل‌های لوکس در دنیا در این مجموعه مرکز سلامتی، اسپا، بدنسازی، استخر و فروشگاه وجود دارد.

برای این که بتوانید در پروژه هتل هیلتون دومینیکا اندوخته‌گذاری کنید باید حداقل ۲۲۰ هزار دلار آمریکا اندوخته آماده کنید.

انتخاب دومینیکا برای اندوخته‌گذاری

دلیلی اینکه افراد زیادی به دنبال اندوخته‌گذاری در دومینیکا هستند این است که می‌خواهند ویزای دومینیکا را دریافت کنند و سپس با دریافت پاسپورت دومینیکا بتوانند از خدماتی که این پاسپورت ارائه می‌دهد استفاده کنند.

با داشتن پاسپورت دومینیکا می‌توانید به بیش از ۱۴۰ سرزمین دنیا بدون نیاز به ویزا مسافرت کنید و برای ویزای ۱۰ساله کانادا و آمریکا درخواست دهید. اینکه اقامت دومینیکا را داشته باشید برای شما مزایای باورنکردنی به دنبال دارد و به همین سبب است که ایرانیان زیادی به جستجو اون می‌روند.

[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *