ادعای شگفت آور و شوکه کننده نماینده مجلس درباره آتش سوزی اوین!

[ad_1]

جواد کریمی قدوسی گفت: می‌خواستند در آتش‌سوزی عظیم اوین یک جمعی از زندانی‌ها کشته شوند و مهدی هاشمی هم با اون سوابقش کشته شود.

به شرح وقت سحر به تعریف از ایلنا؛ جواد کریمی قدوسی در جمع خبرنگاران درباره رویدادها زندان اوین عنوان کرد:‌ شبکه‌های ضدانقلابِ معاندِ عبری عربی اینترنشنال دو سه روز قبل از حادثه زندان اوین اعلام می‌کند که ممکن است اتفاقای مشابه سینما رکس آبادان در ایران اتفاق بیفتد.

یعنی در آتش‌سوزی بزرگی ممکن است جمع زیادی کشته شوند. لذا بفهمید اگر چنین اتفاقی افتاد این کار ایران است و به اصطلاح آنها کار رژیم است.

زیادتر بخوانید: تعداد فوتی های زندان اوین افزایش یافت!

وی افزود: قصـه اوین دقیقا اون چیزی که کمیسیون امنیت مردمی در میدان مطالعه و تفحص کرده و همچنین کمیسیون امور شوراها که امروز به آنجا رفته‌اند، عین همانی است که به اطلاع مردم رسید.

عضو کمیسیون امنیت مردمی مجلس گفت: در ابتدا، مامور برای سرشماری زندانیان اون طناب درون می‌شود زمانی در را دوباره می‌کند آنها یک نفر را روی پتو می‌خوابانند و وانمود می‌کنند که او مریض است و نیاز به اورژانس دارد.

درب را دوباره می‌کنند که مامور به درون برود اما بلافاصله در را می‌شکنند و نمی‌گذارند دوباره شود و می‌ریزند درون قطعه دوم. از آنجا شروع می‌کنند درون فضای دیگری می‌شوند یعنی کاملاً طراحی شده و برنامه‌ریزی‌شده در این اتفاق اقدام کردند و اون طناب به طور کلی از بین می‌رود.

وی با بیان اینکه شاید حدود ۴۰ یا ۵۰ میلیارد تومان خسارت به اون طناب زده شده باشد، گفت: ابزار و امکاناتی که آنجا وجود دارد از بین رفته است.

کریمی‌قدوسی خاطرنشان کرد:

اتفاقی هم که برای ۷، ۸ نفر افتاده کاملاً مشخص بوده که چه تعداد بر دلیل‌ خفگی ناشی از دود اون آتش‌سوزی عظیم که در انبار ملزومات اون کارگاه اتفاق افتاده جان خود را از دست داده‌اند. و آثار بعدی این داستان تحلیل و بررسی‌های امنیتی و اطلاعاتی است که چگونه و با چه نقشه‌هایی و با چه هماهنگی از خارج شروع شده است.

وی گفت: نکته قابل توجه این است که یک فردی از درون طناب با چاقو خودش را به بندی می‌رساند که مهدی (هاشمی) آنجاست و دنبال کشتن او بوده که حالا آشکار قبلش مهدی در طناب دیگری بوده که خودش درخواست می‌کند جابجا شود که آشکار می‌آیند سراغش که او را بکشند.

نماینده مشهد یادآور شد: این را هم بگویید که می‌خواستند در این آتش‌سوزی عظیم یک جمعی از زندانی‌ها کشته شوند و مهدی هم با اون سوابقش کشته شود. و برای جمهوری اسلامی مظلوم چه پاپوشی صحیح کنند. و چه التهاب‌آفرینی در دنیا و منطقه و سرزمین کنند کمک‌هایی هم که از خارج رفته کاملا مسلط و حقیقتاً هوشیارانه عمل شده که امروز ما درخواست کرده‌ایم.

اعضای شورای تامین تهران تشریف می‌آورند کمیسیون امنیت که سپاسگزاری کنیم از زحمات، دقت‌ها، تلاش‌ها و مجاهدت‌های آنها چه در تهران و چه در ماجرای زندان اوین.

[ad_2]