اسامی و بیوگرافی بازیگران فیلم رویای کنار دریا با نقش ها +عکس ها و قصـه

[ad_1]

فیلم رویای کنار دریا : کوتاه قصـه و بیوگرافی بازیگران این فیلم با اسامی و عکس ها و نقش های فیلم سینمایی رویای کنار دریا  دنبال با اسامی عوامل با بازی لادن مستوفی،ابراهیم کوخائی،ماهان نصیری و …در ادامه مطلب میخوانید.

فیلم رویای ساحل

این فیلم به کارگردانی آرش سجادی حسینی و تهیه کنندگی رقیه احمدی محصول سال ۱۴۰۰ در ژانر خانوادگی،عاشقانه و درام میباشد. این فیلم جایزه دید آینده و جوانان (قهرمان) سرزمین روسیه را دریافت کردند و تازگی به شرح رسیده، در دومین وجود بین‌المللی خود برنده به دریافت جایزه دید آینده و جوانان (قهرمان) سرزمین روسیه شد. آرش سجادی‌حسینی نویسنده و کارگردان و همچنین بهروز بادروج فیلمبردار دلیل‌ این جایزه را دریافت کردند. این فیلم نزد از این در قسمت رقابتی چهاردهمین جشنواره بین‌المللی فیلم رودخانه عظیم (GRFF) Festival Grand River Film کانادا به نمایش حقوق. الآن این فیلم تازگی صدور پروانه نمایش در ایران را دریافت کرده.

کوتاه قصـه

ورود جوانی به نام سیامک به یک هتل را روایت می‌کند که در ادامه قصـه اتفاقات عجیبی برای وی چهره می‌دهد…

خلاصه داستان فیلم رویای ساحل

اسامی بازیگران فیلم رویای کنار دریا

لادن مستوفی

زاده ۲۰ اسفند ۱۳۵۱ هنرپیشه ایرانی است. او کار خود را با فیلم روز اتفاق شروع کرد و چند سال سپس پس از بازی در مجموعه تلویزیونی دوران سرکشی به شهرت رسید.وی سپس از اون با بازی در فیلم هایی چون به من دید کن،شب بخیر فرمانده،هرچی تو بخوای،تسویه حساب،شب اتفاق،گلوگاه،هنگامی برگشتم،چهل و هفت،مرده خور،برف آخر و… و سریال هایی چون مسافرت سبز،شیخ بهایی،پریا،نوبت لیلی و… به شهرت بیشتری رسید. ایشان همسر شهرام اسدی هست.

بازیگران فیلم رویای ساحل

لادن مستوفی بازیگر فیلم رویای کنار دریا

ماهان نصیری

وی از بهترین بازیگران کودک هست که با بازی در فیلم زاپاس به شهرت رسید. البته او با بازی در فیلم هایی چون آباجان،یحیی بیصدا نکرد و… و سریال هایی چون هم گناه و… به شهرت بیشتری رسید.

ماهان نصیری

دیگر عوامل

کارگردان و نویسنده : آرش سجادی حسینی،تهیه کننده : رقیه احمدی، مجری طرح : ابراهیم کوخائی.

 

[ad_2]