استعفای سورنا ستاری : آخرین بازمانده کابینه روحانی هم از دولت سیزدهم جدا شد!

[ad_1]

برخی منابع موثق خبر از استعفای سورنا ستاری معاون علمی و علمی رئیس جمهور داده‌اند تا با این حساب آخرین بازمانده دولت روحانی هم از دولت رئیسی جدا شود.

سورنا ستاری معاون علمی و علمی دولت‌های یازدهم و دوازدهم که در آبان ماه 92 و مرداد ماه 96 حکم خود را از حسن روحانی دریافت کرده بود، حال و تنها سپس از 1 سال کوشش در همین درجه برای دولت سیزدهم، استعفای خود را تقدیم ابراهیم رئیسی کرده است.

آرون گروپس

زیادتر بخوانید: تاریخ اعلام نتایج مرحله سوم قرعه کشی ماشین مشخص شد

استعفای سورنا ستاری

البته در حال آماده و با وجود این اخبار که در حد شایعه مطرح شده‌اند، هیچ خبر رسمی از پذیرش یا رد این استعفا مطرح نشده است. داستان کناره‌گیری ستاری اما دفعات و از تاریخ شروع به کار دولت سیزدهم مطرح شده بود و نام محمدرضا حسنی آهنگر، فرمانده دانشگاه جامع امام حسین به نام جانشین احتمالی‌اش مطرح بود.

با وجود اینکه همکاری ستاری در پست معاون علمی و علمی ریاست جمهوری یک سال سپس از روی کار آمدن دولت رئیسی نیز ادامه داشت، اما هیچ‌گاه از ستاری به نام یکی از ارکان کابینه رئیسی یاد نشد و در قسمت معرفی هیئت دولت در پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری نیز نام او در میان معاونان رئیس جمهور درج نشد!

استعفای سورنا ستاری : آخرین بازمانده کابینه روحانی هم از دولت سیزدهم جدا شد!

سورنا ستاری، 50 ساله و دانشیار دانشگاه صنعتی بزرگوار است و اگر رئیسی با استعفای او موافقت کند، پس از 9 سال کوشش مداوم در راستای گسترش و ارتقای کیفی زیست بودم نوآوری و علمی سرزمین، به دانشگاه بزرگوار دوباره می‌گردد.

زیادتر بخوانید:

نظر شما در مورد استعفای سورنا ستاری چیست؟ لطفا نظرات خود را با جونی  و سایر کاربران در میان بگذارید و اخبار علمی را با ما دنبال کنید.

[ad_2]