اصلاحی دیگر در نظام پولی و بانکی سرزمین با راه اندازی مرکز نوآوری فینوداد

[ad_1]

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی راه اندازی مرکز نوآوری بانک مردمی ایران (فینوداد) را رویدادی فراوان خوب و مثبت در نظام بانکی سرزمین عنوان کرد.
به شرح صفحه اقتصاد به تعریف از روابط عمومی بانک مردمی ایران، حسن علیزاده با بیان اینکه این حادثه می تواند منشاء تحول فراوان خوبی در ساختار بانکی سرزمین باشد، افزود: البته چیزی جز این هم از بانک مردمی ایران صبر نمی رود.
وی تاکید کرد: احتمالا در کنار آسمان 2025 سرزمین دیگر شاهد وجود شعب بانکی به شکل امروز نباشیم و باید بتوانیم برای تحول نظام بانکی از مراکز نوآوری این چنینی و شرکت های استارت آپی استفاده کنیم. قطعا مراودات مالی در تمام دنیا تغییر می کنند و بانک مردمی ایران هم می تواند منشاء دلیل‌ و پیشرو در این قسمت باشد.
عضو ناظر مجلس در شورای عالی بورس بیان کرد: در قبل هم بانک مردمی ایران در تحول بانکداری الکترونیک پیشگام بوده و انشااله این حادثه جدید که میمون و مبارک هم هست موجب شود تا سایر بانک ها نیز توجه بیشتری به این فضا داشته باشند. سایر بانک ها باید از این ایده استفاده کنند تا اصلاح بانکداری الکترونیک آنها هم در برنامه قرار گیرد.
علیزاده با نشانه به در نزد بودن هفته بانکداری اسلامی عنوان کرد: ارزیابی کارشناسان بانکی علامت می دهد که در بانک مردمی ایران که بزرگترین بانک دولتی سرزمین هم هست، بانکداری اسلامی به درستی رعایت شده و مسائل ربا و پیشگیری از ورود سیاست های غلط غربی اتفاق افتاده است.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی خاطر علامت کرد: بانک مردمی ایران در مبحث بانکداری اسلامی رتبه فراوان خوب و قابل قبولی دارد اما واجب است که این سیاست و الگوی خود را به سایر بانک ها صادر کند و تا مجموعه نظام بانکی از این راه دلیل‌ پذیرند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!

[کل: 0 میانگین: 0]

[ad_2]