اطلاعات جدیدی از سری گلکسی S23 آشکار شد؛ پرو به جای پلاس!

[ad_1]

اطلاعات جدیدی از سری گلکسی S23 تصاویر منتسب به قاب‌های این سری را علامت‌ می‌دهد که احتمالاً باید شاهد مدلی از این خانواده با پسوند پرو به جای پلاس باشیم.

ظاهراً انتشار تصاویری از قاب‌های محافظ جدید سامسونگ گلکسی اس 23، منجر به اختلاف نظر در بین طرفداران به‌خصوص در مورد طراحی گوشی‌های از گلکسی اس 23 اولترا شده است.

برای هر مدل از این سری قاب‌هایی در نظر گرفته شده است، حال اطلاعات جدیدی از سری گلکسی S23 منتشر شده که از جمله اون یک مورد با برچسب ظاهراً نادرست گلکسی S23 پرو به جای گلکسی S23 پلاس است. زیرا نزد از این قرار بود با این نام‌گذاری به استقبال از رونمایی این سری در آغاز سال 2023 برویم.

افشاگر معروفی به نام Ice universe تصاویری از سری جدیدی از قاب‌های محافظ را که ظاهراً برای سری گلکسی S23 سامسونگ ارائه شده به اشتراک گذاشته است و به نظر می‌رسد حداقل دو داستان مورد توجه طرفداران قرار گرفته است که پیرامون اون‌ها گفت و گو‌های زیادی ساختن شده است.

این قاب‌های برای گوشی‌های گلکسی اس 23، گلکسی اس 23 اولترا و گلکسی اس 23 پرو هستند، اگرچه این افشاگر نزد از این روشن کرده است که قاب “S23 Pro” نام اشتباهی دارد و در واقع برای S23 پلاس است.

زیادتر بخوانید: بهترین گوشی‌های سامسونگ 2022

اطلاعات جدیدی از سری گلکسی S23

خبر ظاهراً خوب این است که به نظر می‌رسد قطعه محافظ تجهیزات دوربین پشتی اصلی تقریباً با قاب گوشی هوشمند همسطح است، که این داستان علامت می‌دهد برجستگی‌های دوربین سری گلکسی اس 23 سامسونگ آنچنان فراوان نخواهند بود.

با توجه به اینکه ظاهراً گلکسی S23 اولترا با یک ماژول دوربین مجهز به چیدمان پنج سنسوری عرضه می‌شود، برای جا دادن همه قسمت‌ها اون، که شامل یک سنسور 200 مگاپیکسلی نیز می‌شود، به یک برجستگی عظیم نیاز بود، و این داستان می‌توانست یک فاجعه طراحی عظیم برای سامسونگ باشد.

اطلاعات جدیدی از سری گلکسی S23

اما بسته به اینکه نسخه نهایی Galaxy S23 Ultra واقعاً قرار است چگونه باشد دوباره هم ممکن است هنوز یک فاجعه طراحی برای این مدل وجود داشته باشد. بسیاری از قبل به سبب اینکه پرچم‌دار آینده فراوان مانند مدل S22 اولترا است نظرشان به این گوشی جلب شده است.

با این وجود این گوشی می‌تواند با طراحی جعبه‌همانند و صاف‌تر ظاهری مدرن‌تر و باطراوت‌تری داشته باشد. اما همانطور که در تصاویر قاب محافظ مشاهده می‌شود به نظر می‌رسد که با توجه به قاب گلکسی اس 23 اولترا سامسونگ این گوشی دارای همان گوشه‌های گردی باشد که احتمالاً در گوشی‌های مدل استاندارد S23 و پرو نیز وجود دارد.

اطلاعات جدیدی از سری گلکسی S23

با این حال، قاب Galaxy S23 Ultra در واقع دارای لبه‌های بیرونی مستقیم است، جایی که قاب‌های دو گوشی هوشمند دیگر S23 دارای لبه‌های گرد هستند تا با کاغذ گوشه گرد درون قاب آنها مطابقت داشته باشد. اگرچه در لبه بالایی قاب Ultra به نظر می‌رسد که کاغذ اون به خوبی در گوشه های گرد قرار گرفته، اما در قطعه پایینی سو چپ اون اینگونه به نظر نمی‌رسد و شکافی بین گوشه گرد کاغذ و گوشه مستقیم قاب را علامت می‌دهد.

در حالی که برای بسیاری شکل گوشه‌های سامسونگ گلکسی اس 23 اولترا با ارزش و مهم بودن چندانی ندارد، اما برای کسانی که چشم به راه یک گوشی هوشمند پرچمدار با گوشه مستقیم و صاف هستند، به وضوح این امر مهم است.

زیادتر بخوانید:

نظر شما درباره اطلاعات جدیدی از سری گلکسی S23 چیست؟ نظرات خود را در قسمت کامنت‌ها با ما در بین گذاشته و اخبار تکنولوژی را با جونی دنبال کنید.

منبع: notebookcheck

[ad_2]