اطلاعات دارویی قرص هیرتامین و فواید مصرف این مکمل برای بدن

[ad_1]

در حال آماده افراد زیادی وجود دارند که از فرو ریختگی مو و کمی موهای خود درد می برند، برای حل این مشکل داروها و مکمل های مختلفی وجود دارند. در این مطلب می خواهیم با قرص هیرتامین که یکی از انواع مکمل های نیرومند کننده مو که کاملا گیاهی است دوست شویم.

آشنایی با قرص هیرتامین

قرص های نیرومند کننده هیرتامین یکی از بهترین مکمل ها برای رشد زیادتر و نیرومند موها می باشند. کپسول های هیرتامین در دسته بهترین داروهای طبیعی برای نیرومند ریشه مو قرار می گیرند که دلیل خوش حالت شدن موها شده و از فرو ریختگی آنها پیشگیری می کنند. هیرتامین دارای ویتامین های واجب برای ریشه مو می باشد که تاثیری مستقیم روی افزایش ضخامت و استحکام مو، کاهش فرو ریختگی مو و نازک شدگی موها دارد. قرص های هیرتامین دارای کلیه مواد طبیعی مورد نیاز برای مو می باشند.

قرص و مکمل هیرتامین

چه کسانی می توانند از مکمل هیرتامین استفاده کنند؟

مکمل هیرتامین برای هر نوع مویی قابل مصرف است. کپسول های نیرومند کننده هیرتامین به جنسیت و سن و حتی نژاد افراد وابسته نیستند و هر فرد در هر شرایطی می تواند با استفاده از این کپسول ها نیازهای ضروری بدن خود را تامین کند و به این راه از ناتوان شدن و فرو ریختگی موهای خود پیشگیری کرده یا اون را متوقف کند. کمبود مواد مغذی در بدن با فرو ریختگی مو رابطه ای مستقیم دارند به همین دلیل با بهبود وضعی داخلی در بدن می توان ظاهر و سلامتی مو را بهبود بدهید. دلیل اصلی فرو ریختگی موها هر چه که باشد استرس یا عوامل هورمونی و یا رژیم های غذایی یا عوامل محیطی و یا هر عامل دیگر، مکمل هیرتامین می تواند اون را معالجه کند. داروی هیرتامین برای انواع مو بلند یا کوتاه قابل استفاده است و دلیل می شود تا موهای زیباتر، خوشحال تر و بلندتر و محکم تری داشته باشید. داروی هیرتامین علاوه بر سودمند بودن برای موها باعش می شود تا رشد موها زیادتر شود و همچنین دلیل سلامت پوست و ناخن ها نیز خواهد شد.

مکمل و قرص هیرتامین و کمک به رشد و تقویت مو

هیرتامین کاملا طبیعی است

داروها و مواد غذایی مختلف هر یک به نوعی مکانیسم خاصی در بهبود وضعیت بدن دارند. داروها و ترکیباتی که دارای مواد شیمیایی می باشند علاوه بر تاثیر درمانی خود بر بدن عوارض منفی نیز به دنبال خواهند داشت. با این وجود مکمل هیرتامین به شکل متفاوتی عمل می نمایند. این قرص ها مواد حیاتی مورد نیاز را در اختیار بدن قرار داده و همانند غذا برای بدن هستند و هیچ نوع عوارضی برای سلامتی بدن به دنبال ندارند. با مصرف این دارو به جای به خطر انداختن بدن با مواد شیمیایی برای نیرومند مو، مواد مغذی و حیاتی رشد مو را بدون نگرانی به بدن می رسانید. مواد مغذی تامین شده از مواد غذایی در بدن درون جریان خون می شوند و در کنار دیگر موارد برای نیرومند کیسه های ترشحی مو استفاده می شوند با این وجود در زیادتر موارد موها به مواد مغذی مورد نیاز خود نخواهند رسید ولی این قرص دلیل می شود تا یک ترکیب مناسب و عالی از ویتامین ها به موها برسد و رشد موها و قویتر و کلفت تر شدن آنها را به دنبال داشته باشد. ویتامین های ضروری مورد نیاز برای بدن و موها در قرص های هیرتامین وجود دارند که ترکیبی کاملا طبیعی هستند و عاری از هر نوع ماده شیمیایی می باشند.

کپسول و مکمل های هیرتامین

ویتامین ها و مواد مغذی موجود در هیرتامین

همانطور که گفتیم مکمل هیرتامین دارای انواع ویتامین های مهم و ضروری برای بدن و رشد موها هستند. ویتامین ها و مواد مغذی موجود در هیرتامین شامل موارد زیر می شوند:

ویتامین A موجود در هیرتامین دلیل تندرست ماندن سلول های بدن می شود و همچنین دلیل بهبود صدمه های پوست سر که به فرو ریختگی مو می انجامند خواهد شد.

کمک به تقویت موها با استفاده از مکمل های هیرتامین

  • ویتامین های گروه B:

این دسته از ویتامین ها مهمترین مواد برای موها هستند و نقش حیاتی در رشد موها دارند. ویتامین های گروه B وظیفه متابولیسم مواد مغذی پر مصرف در بدن را بر وظیفه دارند و در کل به بدن کمک می کنند تا از مواد غذایی مصرفی بیشترین مواد مغذی را خارج کنند. تغذیه صحیح تنها روش استفاده از ویتامین ها و مواد معدنی در بدن می باشد که برای رشد مو و سلامت بدن کاملا واجب است. قرص هیرتامین دارای ترکیب مناسبی از ویتامین های گروه B است و در اون از تمامی ویتامین های این گروه استفاده شده است که در کنار سایر ویتامین ها نتیجه ای مثبت به دنبال داشته است.

برای تولید طبیعی سلول های سازنده، بدن نیاز به مقدار کافی از ویتامین C دارد. سلول های سازنده کلاژن به بافت ریشه های مو در کیسه های ترشحی مو کمک می نمایند.

مکمل هیرتامین برای تقویت موها

ویتامین D در بدن در کنار خواص مفیدی که دارد دلیل می شود تا کیسه های ترشحی مو را از خواب بیدار کنند تا دلیل رشد موها شوند، بعلاوه به آنها این امکان را می دهند تا دلیل رشد موهای جدید شوند.

بیوتین ماده ای است که متابولیسم چربی ها، کربوهیدرات ها و پروتئین هایی را که برای رشد خوب تر و سلامت مو مورد نیاز هستند را بر وظیفه دارد. از بیوتین در برخی موارد با عنوان ویتامین H نیز یاد نام می برند که دلیل حفاظت از مو و کیسه های ترشحی مو کمک می نماید. نبود این مواد در بدن از رشد موها پیشگیری می کند. از دیگر فوائد بیوتین می توانیم افزایش کیسه های ترشحی مو را بیان کنیم که از شکنندگی موها پیشگیری می کنند.

تقویت موها با هیرتامین

رزماری یکی از مهمترین مواد سودمند برای رشد ریشه موها می باشد، گیاه رزماری دلیل تقسیم سلولی در کیسه های ترشحی مو کمک می نماید و رشد و کیفیت موهای شما را افزایش خواهد داد. مکمل های هیرتامین دارای عصاره رزماری هستند که فراوان سودمند برای موها می باشد.

  • گیاه گزنه یا Stinging Nettle:

همانطور که تحقیقات مشخص کرده اند گیاه گزنه دارای خواص ضد التهابی می باشد و دلیل تعادل هورمون ها خواهد شد. این دو خاصیت گزنه دلیل بهبود رشد موها می شوند.

موارد استفاده از مکمل های هیرتامین

  • عصاره دم اسب یا Horsetail:

عصاره دم اسب نوعی ماده مهم و سودمند می باشد که دارای سیلیس و سلنیوم می باشد، بعلاوه این عصاره دارای مقادیر مناسب و خوبی از مواد معدنی می باشد که رشد مو را بهبود می دهد و به منظور نیرومند مو و افزایش درخشش موها فراوان سودمند می باشد. سانیوم موجود در دم اسب دلیل بهبود تولید ید می شود که در نتیجه رشد موها را تنظیم می کند.

  • عصاره ریشه ژاپنی یا Knotweed:

عصاره ریشه ژاپنی همانطور که از نامش مشخص است از ریشه یک نوع گیاه ژاپنی تهیه می گردد. این عصاره فواید زیادی برای بهبود ریشه موها به دنبال دارد. همچنین این گیاه دارای خواص مختلفی همانند خاصیت ضد سرطانی، ضد التهابی و ضد میکروبی می باشد که دلیل معالجه بیماری های پوستی خواهد شد.

موارد مصرف مکمل هیرتامین

روی یکی از مواد معدنی مهم و تاثیر گذار بر روی نگه داری مو و سلامت موها و همچنین سلامت پوست و ناخن می باشد. از دیگر خواص روی برای بدن می توانیم به تعادل هورمونی، عملکرد سیستم ایمنی نرمال و جاذبه مناسب ویتامین ها نشانه کنیم. روی دارای مواد مهمی است که همگی برای رشد خوب موها مهم و ضروری می باشند. از دیگر خواص روی برای سلامت موهای سر پیشگیری کننده از نازک شدن مو و فرو ریختگی مو و کمک به پاکیزه کردن پوست و پیشگیری از بروز آکنه می باشد. برای نگه داری سلامت موها باید از مواد معدنی و روی به میزان کافی استفاده نمایید زیرا نقش زیادی در نگه داری سلامت موها دارند.

قرص هیرتامین برای رشد مو

  • عصاره ریشه زرد چوبه:

زرد چوبه یکی از انواع مواد مهم و پر خاصیت برای بدن است که عصاره ی اون برای موها فراوان سودمند است. کورکومین یکی از مواد مهم موجود در زرد چوبه است که ممکن است کوشش رشد کیسه های ترشحی مو را مهار نماید و به نابودی کیسه های ترشحی مو بیانجامد، زمانی که از اون به شکل مناسب استفاده نگردد دلیل فرو ریختگی موها خواهد شد. در مقابل زرد چوبه برای معالجه بیماری های مختلفی همانند درماتیت، شوره سر، اگزما سودمند است که اگزما عوارضی همانند خارش و پوسته پوسته شدن و التهاب و نازک شدن موها را به دنبال دارد. کورکومین در زرد چوبه به دلیل خواص ضد التهابی و ضد عفونی کنندگی و ضد باکتریایی سودمند و موثر است.

بررسی قرص هیرتامین

یکی دیگر از مواد موجود در قرص های هیرتامین عصاره برهمی می باشد. این عصاره یک ماده گیاهی است که برای کاهش صدمه های وارده به پوست سر سودمند می باشد. این عصاره دلیل نیرومند ریشه های مو می شود و از شکنندگی موها پیشگیری می نماید.

آلوئه ورا یکی از بهترین موادی می باشد که دارای قابلیت آبرسانی است. آلوئه ورا به تنظیم چربی پوست سر کمک می کند و می تواند از بسته شدن منافذ پوست سر نیز پیشگیری نماید. قرص های هیرتامین دارای مقدار مناسبی از عصاره آلوئه ورا می باشند.

رشد مو با کپسول هیرتامین

لوتین نوعی ماده نارنجی رنگ طبیعی می باشد که حاوی مواد آنتی اکسیدانی منحصر به فردی می باشد و دلیل افزایش گلوتاتیون می شود. گلوتاتیون کم دلیل کاهش سریع کیسه های ترشحی مو می شود، نیرومند گلوتاتین فراوان مهم و حیاتی می باشد زیرا به منظور حفاظت از پوست سر و کیسه های ترشحی مو از استرس اکسیداتیو سودمند هستند.

سدیم یکی از مواد مهم و ضروری برای موها است که دلیل می شود تا صدمه های ناشی از رادیکال های آزاد کاهش یابند و سیستم ایمنی بدن بهبود یابد. بر طبق مطالعات انجام شده کمبود سدیم در بدن با فرو ریختگی موها دنبال می شود.

چای سبز یک ماهد طبیعی است که دلیل کمک به تحریک تستوسترون می شود و از تبدیل اون به DHT پیشگیری می نماید. DHT در واقع قطعه بزرگی از موادی می باشد که مسئول از دست دادن مو و فرو ریختگی موها هستند. هر چقدر اندازه تستوسترون تندرست زیادتر شود احتمال شکل گرفتن DHT به میزان کمتری وجود خواهد داشت. عصاره چای سبز و مصرف ان روشی طبیعی برای تشویق مو به رشد است و همچنین دلیل سلامت مو و کلفت شدن آنها می شود.

موارد مصرف کپسول هیرتامین

روش مصرف و محافظت از محصول

روش صحیح مصرف این مکمل ها در بروشور های راهنمای اون کاملا مشخص است. اما در حالت کلی بزرگسالان می توانند در طول روز یک عدد قرص هیرتامین را دنبال با وعده غذایی خود میل نمایند. این محصول را باید در بسته بندی اصلی خود و به دور از دسترس اطفال محافظت نمایید.

بهترین تاریخ برای مصرف این قرصها سپس از صبحانه است، البته می توانید شب ها قبل از خواب نیز مصرف کنید، خوردن این قرصها با شکم خالی توصیه نمی شود.

موارد منع مصرف دارو

هیرتامین به نام یک داروی تقویتی به منظور رشد و عدم فرو ریختگی موها استفاده می شود و این دارو یک محصول کاملا طبیعی بوده که مصرف اون برای همه افراد راحت از هر جنسیتی آزاد است، اما به توصیه پزشکان مصرف اون برای خانم های باردار و افراد زیر ۱۸ سال ممنوع می باشد.

کپسول هیرتامین

مصرف دوز زیادتر دارو

اگرچه در مواردی علامت داده است که مصرف دوز زیادتر این دارو، دلیل‌ گذاری سریعتری دارد، اما باید بفهمید که این داستان موقتی بوده و سپس از مدتی موجب صدمه قلب و کبد خواهد شد، از این رو هیچ وقت نباید بیش از یک قرص در روز مصرف کنید، حال در صورتی که به اشتباه این کار را انجام دادید، دلواپس نباشید، زیرا این عوارض در دلیل‌ مصرف مداوم دوز زیادتر، خود را علامت خواهد داد.

مسمومیت با هرتامین

تاکنون هیچ موردی در مورد مسمومیت دارویی با این دارو ذکر نشده است، با این وجود برخی افراد با احتیاط از این دارو مصرف می کنند، البته مصرف همزمان یا طولانی وقت از هیرتامین می تواند برای افرادی که از قرص آهن استفاده می کنند، ساختن مشکل نماید، زیرا در ترکیب این دارو نیز آهن وجود دارد و مصرف اون در کنار قرصهای آهن می تواند موجب رسوب این ماده در کبد و بروز مشکلات جدی در بدن شود.

داروی هیرتامین

زینک، یکی از ترکیبات اصلی هیرتامین می باشد، بنابراین وجود زینک و ویتامین های مختلف می تواند احتمال تداخل دارویی را افزایش دهد و نیز ممکن است مسمومیت دارویی ساختن نماید، همچنین گزنه و زردچوبه موجود در این دارو در برخی افراد حساسیت پوستی ساختن می کند، ویتامین های B موجود در این دارو ممکن است رنگ ادرار را تغییر دهد، البته همه این عوارض نادر هستند اما در شکل مشاهده هر یک از آنها باید دارو را قطع کرده و پزشک را در جریان قرار دهید.

منبع : آرگا

برچسب :

[ad_2]