اعترافات تکان‌‌ دهنده یک زن درباره کشتن شوهرش

[ad_1]

اعترافات تکان‌‌ دهنده یک زن درباره قتل شوهرش

زن میانسال که در غرب تهران همسرش را به کشتن رسانده بود توسط کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی دستگیر شد و به جنایت هولناک خود اعتراف کرد

کشتن شوهر به دست همسر با سه گلوله

۱۹ شهریور جاری، نگهداری به پرونده کشتن یک مرد میانسال در غرب تهران در دستور کار محمدتقی شعبانی بازپرس مخصوص کشتن شعبه دهم دادسرای امور جرائم جنایی قرار گرفت.

بررسی‌های ابتدایی تیم جنایی علامت داد، مقتول پشت فرمان ماشین نشسته بوده که از صندلی عقب ماشین بی‌رحمانه هدف شلیک ۳ گلوله قرار گرفته و قاتل پس از ارتکاب این جنایت به مکان نامعلومی متواری شده است.

بدین نظم با دستور بازپرس کشیک کشتن جسد مقتول برای بررسی‌های زیادتر به پزشکی قانونی منتقل شد و تیمی زبده از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی برای شناسایی قاتل، تجزیه و تحلیل‌های اطلاعاتی را شروع کردند.

بررسی‌های تخصصی کارآگاهان دایره مخصوص کشتن پلیس پایتخت و بازپرس شعبانی از اطرافیان مقتول ادامه داشت تا اینکه همسر مقتول در تحقیقات جنایی اظهارات ضد و نقیضی را درخصوص تاریخ ترددش وقت وقوع کشتن به زبان آورد.

همین سرنخ کافی بود تا کارآگاهان رصدهای اطلاعاتی را شروع کنند که در ادامه با تحقیقات پهناور پی بردند، همسر مقتول تاریخ وقوع کشتن، حوالی محل جنایت بوده است و این زن میانسال به دختران خود گفته که پدرشان برای همیشه از بین آنها رفته است.

تحقیقات همچنان ادامه داشت تا اینکه سحر روز دوشنبه ۲۸ شهریورماه، زن میانسال در اداره دهم پلیس آگاهی شروع به حرف زدن کرد و  به کشتن همسر خود در خودروی تاکسی‌اش با شلیک ۳ گلوله بخاطر اختلافات شخصی اعتراف کرد.

با همسرم مشکل داشتم برای همین او را به کشتن رساندم!

در ادامه گفت‌وگو با این متهم را می‌خوانید که دست به این جنایت هولناک زده است:

به چه دلیل همسرت را به کشتن رساندی؟

با همسرم  اختلاف و مشکل داشتم و برای همین نقشه کشتن او را طراحی کردم!

چگونه همسرت به کشتن رساندی؟

ساعت ۸ شب با خودروی تاکسی همسرم از خانه خارج شدیم و به سو غرب تهران حرکت کردیم اما در بین راه برای سوخت‌گیری ماشین توقف کردیم در این بین با دلیل‌ای در صندلی عقب ماشین نشستم و اسلحه را مسلح کردم و هنگامی که همسرم سرش را روی فرمان ماشین گذاشته بود ۳ گلوله به او شلیک کردم.

چگونه فرار کردی؟

پس ارتکاب این جنایت یک ماشین کرایه کردم و به راهی خانه‌‍ام شدم.

چند فرزند داری؟

2 دختر؛ ۱۸ و ۲۳ ساله!

به فرزندانت چه گفتی؟

پس از اینکه همسرم به کشتن رساندم به دخترانم گفتم پدرشان برای همیشه از بین آنها رفته است!

اسلحه را از کجا تهیه کردی؟

از یکی از استان‌های غربی ایران به مبلغ ۱۱ میلیون تومان خریداری کردم.

تحقیقات در رابطه با این پرونده توسط محمدتقی شعبانی؛ بازپرس مخصوص کشتن شعبه دهم دادسرای امور جرائم‌جنایی ادامه دارد و متهم برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: hamshahrionline.ir

[ad_2]