اعلام نتایج قرعه کشی ماشین شهریور 1401

[ad_1]

سخنگوی وزارت سو در ارتباط با اعلام نتایج قرعه کشی ماشین گفته که نتایج قطعا امروز منتشر می‌شود. در نتیجه متقاضیان باید به سامانه یکپارچه مراجعه کنند.

با اعلام سخنگوی وزارت صمت، افرادی که در قرعه‌کشی ماشین شرکت‌ کرده‌اند بایستی با مراجعه به سامانه یکپارچه ماشین به آدرس sale.iranecar.com از نتایج قرعه‌کشی مرحله سوم فروش ماشین مطلع شوند.

آرون گروپس

زیادتر بخوانید: اعتراف وزارت صمت به قیمت غیرواقعی خودروهای مونتاژ درون ؛ قیمت‌ها کاهش می‌یابد؟

اعلام نتایج قرعه کشی ماشین شهریور 1401

آنطور سخنگوی وزارت صمت اعلام کرده امروز 22 شهریور ماه نتایج سومین مرحله قرعه‌کشی ماشین مشخص می‌شود. در نتیجه متقاضیان با مراجعه به وب سایت سامانه یکپارچه تخصیص ماشین می‌توانند از نتایج قرعه‌کشی مطلع شوند.

در حال آماده البته ساعت دقیق اعلام نتایج مشخص نیست و سخنگوی صمت به ذکر یک تاریخ کلی اکتفا کرده است. البته اگر برای داشته باشید برای مرحله دوم هم چنین سناریویی طی شد بدین شکل که در شرایطی که قرار بود نتایج یک روز پس از انجام قرعه‌کشی اعلام شود، به روز دیگری موکول شد.

اعلام نتایج قرعه کشی خودرو شهریور 1401

در اون تاریخ اعلام شد که مشکلات فنی سامانه سد از انتشار نتایج است و در نتیجه دو روز طول کشید تا نتایج منتشر شود. حال باید دید آیا امروز نتایج مرحله سوم قرعه کشی فروش ماشین مشخص می‌شود یا نه.

همانطور که احتمالا در جریان هستید،‌ قسمت زیادی از خودروهای این دوره، قرار است به مادران دارای دو فرزند و زیادتر اختصاص پیدا کند. این افراد هم برای اعلام نتایج باید به سامانه یکپارچه ماشین به آدرس sale.iranecar.com مراجعه کنند.

در مرحله سوم فروش ماشین تنها 60 هزار دستگاه ماشین عرضه شده که 6 میلیون 685 هزار متقاضی برای اون‌ها ثبت‌نام کردند، در نتیجه شانس برنده شدن در قرعه کشی فراوان پایین است.

ایران ماشین در سومین مرحله از تخصیص ماشین از راه سامانه یکپارچه در فروش فوق‌العاده خود ۶ محصول پژو ۲۰۶ تیپ ۲، رانا پلاس سقف شیشه‌ای و گیربکس ۶ سرعته، سورن پلاس جدید، پارس سال با موتور XUTP ، پارس TUS و دنا پلاس توربوشارژ اتوماتیک و در نزد فروش ۴ محصول تارا دستی، تارا اتوماتیک، دنا پلاس توربور شارژ دستی و دنا پلاس توربوشارژ اتوماتیک عرضه کرده است.

گروه خودروسازی سایپا هم در فروش فوق‌العاده 5 محصول کوییک اس، ساینا اس، کوییک پلاس با گیربکس اتومات، کوییک آر و کوییک آر با گیربکس اتومات با موعد تحویل 90 روزه را عرضه کرده است.

زیادتر بخوانید:

دیدگاه شما در خصوص اعلام نتایج قرعه کشی ماشین شهریور 1401 چیست؟ دیدگاه خود را در قسمت کامنت‌ها با جونی به اشتراک بگذارید و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.

[ad_2]