افزایش مخاطبین یا خرید سایت فروشگاهی و طراحی وب اپلیکیشن

[ad_1]

یکی از اصول مهم برای افزایش بازدید سایت و جاذبه مخاطبان، طراحی سایت شغل ای به دنبال یک طراحی وب اپلیکیشن است. شاید این اصل بر خلاف تصورتان باشد اما در این مطلب به بررسی مزایای طراحی و خرید سایت فروشگاهی شغل ای برای افزایش مخاطبان خواهیم پرداخت.

خرید سایت فروشگاهی

خرید سایت فروشگاهی

کلید فروش محصول شما ساختن یک اپلیکیشن خرید است. می توانید یک اپلیکیشن خرید موبایلی برای فروشگاه آنلاین موجود خود ساختن کنید و به فروش خود رواج دهید. فروشگاه های معامله موبایل یا برنامه های معامله موبایلی به سه گروه اصلی طبقه بندی می شوند:

  • فروشگاه تک فروشنده

فقط یک نفر محصولات یا خدمات را از راه این فروشگاه های آنلاین به فروش می رساند. این فروشگاه ها برای اهداف تبلیغاتی و پیشگیری از دخالت واسطه ها بین مصرف کننده و برند ساخته شده اند. مثلا اپل

  • فروشگاه هایی با فروشندگان ویژه

فقط فروشندگان ویژه مجاز به فروش محصولات یا خدمات خود به مصرف کنندگان در چنین فروشگاه هایی هستند. در اینجا مشتریان این شانس را دارند که از بین تعداد زیادی، فروشندگانی را انتخاب کنند که محصولات یا خدمات برتر را ارائه می دهند. به نام مثال، Wish، Amazon و غیره.

  • فروشگاه چند فروشنده

فروشگاه های چند فروشنده، بازارهای آزاد آنلاین هستند که در اون فروشگاه به هر فروشنده اجازه می دهد به مشتریان بالقوه خود دسترسی پیدا کند. مثلا eBay یا Upwork.

طراحی وب اپلیکیشن

شما نیازی به ساخت اپلیکیشن خرید با کپی کردن اپلیکیشن رقیب خود ندارید. هدف این است که یک برنامه خرید ساختن کنید که تجربه خریدی باورنکردنی را ارائه دهد. از آنجایی که رقابت در صنعت معامله الکترونیک فراوان فراوان است، ممکن است بخواهید در اسرع وقت توسعه اپلیکیشن خرید آنلاین را شروع کنید تا بر کسب و کار شما نشان مثبت بگذارد. برای ساختن یک برنامه خرید و موفقیت اون، باید ویژگی های ضروری را بر پایه هدف برنامه خود در نظر بگیرید. در طول توسعه اپلیکیشن خرید آنلاین می توانید از بسیاری از ویژگی ها استفاده کنید. برخی از ویژگی های ضروری برای ساختن یک برنامه خرید در زیر ذکر شده است

  • پرداخت آنلاین از هر 10 مشتری، 7 نفر از برنامه معامله تلفن دنبال بدون اتمام خرید خارج می شوند. شما باید هزینه های اضافی را حذف کنید، نام نویسی غیر ضروری را حذف کنید، و فرآیند پرداخت را برای مواجهه با این داستان ساده کنید. با اطمینان از حداکثر امنیت برای داده های شخصی و ترکیب روش های پرداخت متعدد، برنامه را کاربرپسند کنید.
  • نوار جستجو، برنامه خرید آنلاین، با هدف ارائه لیست محصولات و ساده کردن جستجو است. جستجو، فیلتر کردن و مرتب‌سازی ابزارهای اساسی اپلیکیشن‌های خرید آنلاین هستند.
  • حمل و تعریف خریداران آنلاین امروزی بیش از هر تاریخ دیگری خواهان هستند. هنگامی که از آنها پرسیده شد، 77٪ علامت دادند که حمل و تعریف دو روزه ایمن عامل تعیین کننده در تکمیل خرید است. به همین سبب است که معرفی حمل و تعریف رایگان و سریع به مشتریانتان به شما کمک می کند که متمایز شوید و می تواند عامل تعیین کننده ای برای خرید از شما نسبت به رقیب باشد.
  • بررسی کاربر ویژگی بررسی به مشتریان شما این امکان را می دهد تا با بررسی محصولاتی که خریداری کرده اند، بازخورد خود را ارائه دهند. این دلیل افزایش اطمینان به برنامه خرید آنلاین شما می شود و همچنین سایر کاربران را تشویق می کند تا تصمیم خود را برای خرید بگیرند.
  • ورود مشتری. نام نویسی مشتری و ورود به سیستم می تواند اختیاری باشد، اما یک تکنیک بازاریابی موثر برای دریافت اطلاعات رسانه های اجتماعی و ایمیل مشتریان برای ساختن تجربه شخصی تر است. قانون برای اطمینان از این است که هیچ وقت مشتریان را قبل از رسیدن به مرحله پرداخت مجبور به نام نویسی نکنید.

طراحی وب اپلیکیشن

طراحی سایت شغل ای

داشتن ترکیبی از سبک طراح و تجربه کاربری و عملکرد وب سایت برای دانستن نحوه طراحی یک وب سایت ضروری است. افراد و مشتریان مختلف یک سبک را بر دیگری ترجیح می دهند، اما موضوعی که آنها را به هم پیوند می دهد، قوانین اساسی طراحی سایت است.

برای داشته باشید که بهترین راه برای طراحی وب سایت وجود ندارد زیرا هر مشتری متفاوت است، اما نکاتی برای طراحی وب وجود دارد که می تواند بین یک وب سایت برنده و ناموفق تفاوت ساختن کند.

بسته به کسب و کار مشتری شما، برخی از وب سایت ها می توانند پیچیده باشند در حالی که برخی دیگر ساده هستند. در هر شکل، هیچ وقت نباید ابتدا طراحی اون را شروع کنید زیرا بازدیدکنندگان خود را نمی شناسید. دو چیز که می دانید این است که بازدیدکننده مسافرت دیجیتالی خود را از کجا شروع می کند و به کجا باید ختم شود.

طراحی سایت حرفه ای

جمع بندی

یکی از تکنیک ها برای افزایش فروش و مخاطبین فروشگاه آنلاین، طراحی اپلیکیشن است. به مخصوص اگر اصول طراحی را در سایت و اپلکیشن رعایت کنید می توانید نتایج فراوان خوبی دریافت کنید.

به منظور طراحی سایت خوب تر است به یک متخصص در این حوزه مراجعه کنید تا از صفر تا صد طراحی اون در کنار شما باشد و در رفع ایرادات احتمالی به شما کمک کند. شرکت طراحی ایران سایت؛ اولین و کهنه ترین مجموعه تخصصی طراحی سایت است که در راستای ارائه بهترین خدمات طراحی سایت به مشتریان متعهد شده است که بهترین کیفیت را در اختیار آنها قرار دهند و حتی پس از طراحی اولیه، پشتیبانی خود را ادامه دهد. در صورتی که از طراحی سایت خود راضی نیستید یا تصمیم ساختن سایتی جدید را دارید؛ می توانید با کارشناسان ایران سایت iransite.com تماس بگیرید.

[ad_2]