افشاگری از زندگی خصوصی طناز طباطبایی +[دردسر رابطه با نوید محمدزاده]

[ad_1]

راز زندگی خصوصی طناز طباطبایی افشا شد. دردسری جدید برای طباطبائی برای صحبت کردن در رابطه با آقای بازیگر، نوید محمدزاده!

رابطه طناز طباطبایی و نوید محمدزاده چیست؟ طناز طباطبایی درباره رابطه صمیمیانه‌اش با نوید محمدزاده گفته است:

نوید فراوان خوش اخلاقه و ما فراوان دوستای خوبی هستیم خارج از کار. فراوان از وقت‌ها زنگ می‌زدم به نوید می‌گفتم به نظر تو اینجا رو هومن سیدی اینکارو کرد چه جوریا شد، میگفت به هومن اطمینان کن فراوان پارتنر مقام یکیه!

زندگی خصوصی طناز طباطبایی

طناز طباطبایی از بازیگران مطرح در سینما و تلوزیون است. همه بر این تصور هستند که طناز طباطبایی با بهنوش طباطبایی خواهر هستند؛ اما نسبت خاصی با یکدیگر ندارند. طناز کارنامه درخشانی در زمینه بازیگری دارد.

زندگی خصوصی طناز طباطبایی
رابطه طناز طباطبایی و نوید محمدزاده

طباطبایی زیادتر در فیلم‌های درام ایفای نقش می‌کند. او در فیلم سینمایی «ساکت دختر ها داد نمی زنند» نقش پر رنگی از خود به جا گذاشت.

این بانوی آرتیست در یک خانواده چهار نفره عظیم شده است، پدر ایشان در عرصه معامله فراوان برنده بوده و در زمینه ی موسیقی نیز کوشش دارد. او تنها یک خواهر کوچک‌تر از خود بنام لیلا دارد که در سینما هیچ فعالیتی نداشته و مترجم زبان است. طناز طباطبایی عاشق مادرش بوده و فراوان وابسته اوست.

طناز طباطبایی ازدواج نکرده و مجرد می‌باشد. او قبل از سی سالگی ازدواج را موجب محدودیت کوشش هنری و عدم موفقیت کاری می‌فهمید اما سپس از سی سالگی به زندگی مشترک فکر می‌کند و ازدواج سنتی را زیادتر می‌پسندد.

در سال‌های نزد با انتشار عکسی از طناز طباطبایی، شائبه حاملگی او به وجود آمد که این حواشی شایعه‌ای بیش نبوده و دروغ فضای غیر واقعی می‌باشد. طناز طباطبایی به جز بازیگری در عرصه موسیقی نیز تبحر دارد و گیتار می‌نوازد و در کنار اون نقاشی می‌کشد. او در زمان‌ فراغت به گالری‌های تصویربردار و نقاشی می‌رود، کتاب می‌خواند و فیلم می‌بیند.

اخبار زیادتر:

[ad_2]