افشاگری از ماجرای لخت شدن نيلوفر فولادي هلند! [+فیلم]

[ad_1]

برهنه شدن نیلوفر فولادی در هلند ! کل فضای غیر واقعی را دربرگرفته. اما اتفاق چیست و برای چی باید این مسئله فراگیر شود؟

بیوگرافی نیلوفر فولادی و همسرش و فیلم برهنه شدن در خیابان در هلند دنبال جزئیات را در این خبر خواهید دید. پخش بدون سانسور سخنرانی نیلوفر فولادی زن برهنه در اخبار ۲۰۳۰ صداو سیما ۱۱ مهر ۱۴۰۱ واکنش ها در ویدئوی شرح اخبار ۲۰:۳۰ صدا وسیما از سخنرانی زن برهنه در تجمعات اعتراضی به مرگ مهسا امینی بدون سانسور در شبکه دو سیما بازتاب پهناور ای در شبکه های اجتماعی داشته و مورد انتقاد و حمله قرار گرفته است.

زیادتر بخوانید:

بیوگرافی نیلوفر فولادی

لو رفتن بیوگرافی نیلوفر فولادی هلند [+فیلم +18]

مشخص نیست در دنیا چه می‌گذرد که هر کسی برای انتقاد هر کاری که دلش می‌خواهد را می‌کند و به نظر خودش صحیح است. ایا این رفتار نیلوفر فولادی صحیح بوده؟ نظر شما چیست؟

برهنه شدن نیلوفر فولادی جنجالی شد فیلم
نیلوفر فولادی

شاید برخی رسانه‌ها بیش از حد به این داستان پرداخته‌اند، اما باید بفهمید که این اتفاق قبل‌تر دفعات بواسطه‌ی افراد دیگر شکل گرفته و منشاء اون به جاهای مختلف برمی‌گرده… در ادامه با ما بمانید تا از جریان لخت شدن نیلوفر فولادی در هلند زیادتر برای شما بگوییم.

زیادتر بخوانید:

پشت پرده لخت شدن نیلوفر پولادی, بیوگرافی نیلوفر فولادی هلند
پشت پرده لخت شدن نیلوفر پولادی, بیوگرافی نیلوفر فولادی هلند

درباره پشت پرده نام نیلوفر فولادی سخن و حدیث های زیادی وجود دارد.

برخی می‌گویند که به او پول دادند تا این کار را انجام دهد برخی از رسانه ها معتقدند که ضدانقلاب ها پول گرفته است برخی دیگر معتقد هستند که نیلوفر فولادی برای جلب توجه و به دست آوردن فالوور معتقد هستند که نیلوفر فولادی برای جلب توجه به دست آوردن فالوور دست به چنین کاری زده است.

واکنش برخی از کاربران توییتر به این اقدام از نیلوفر فولادی در هلند:

  • احمد دستاران: می‌دونید برای چی کامل لخت نشده؟ به‌خاطر قانون حجاب اجباری هلند. در هلند برهنگی کامل جرم است. پلیس هم با مجرم برخورد قانونی و در شکل مقاومت، برخورد خشن می‌کند.
  • سیدعلی موسوی: رفتار اپوزیسیون خارج‌نشین اثبات کرد «زن، زندگی، آزادی» صرفاً یک شعار پوچ و تو خالی است.
  • علیرضا شیرازی: این نیلوفر فولادی که در حرکت اعتراضی لخت شده فقط یک عکس در یک جای خلوت برای برداشتن روسری داره و به این خاطر هم نگرفتنش و هیچ وقت هم اسمش به نام دختران خیابان انقلاب مطرح نبوده. کوشش سیاسی هم نداشته… کار مدلینگ زیر زمینی می‌کرده و زندان یا بازداشت طولانی هم نشده تا چند وقت نزد هم ترکیه بوده و میگفته ترکیه بهم پناهندگی نمیده، چون میگه برگه بیار! ولی الان همه چیز در ایران الکترونیکیه (حال آنکه حکم رو راحت میشه پرینت گرفت ولی حکم هم نداشته) کوتاه الان به مهربانی حمایت رادیو زمانه هلند است.
پشت پرده لخت شدن نیلوفر پولادی, بیوگرافی نیلوفر فولادی هلند
پشت پرده لخت شدن نیلوفر پولادی, بیوگرافی نیلوفر فولادی هلند

این فیلم مربوط به سخنرانی یک فعال فمنیست و ضد انقلاب به نام نیلوفر فولادی است که در یکی از تجمعات اعتراضی برای مرگ مهسا امینی در خارج از سرزمین است که صدا و سیما و اخبار ۲۰:۳۰ گزارشی شگفت آور و بدون سانسور از اون را پخش کرد. در ویدئوی زیر ببینید:

نیلوفر فولادی زاده سال ۱۳۶۹ در تهران که با کشف حجاب در یکی از خیابان های انقلاب و اخیرا برهنه شدن در تجمعات اعتراضی به مرگ مهسا امینی نامش بر سر زبان ها افتاد. نیلوفر فولادی حالا با هر تجمع اعتراضی که در شهرهای مختلف اروپا به راه می افتد به شکل برهنه وجود پیدا می‌کند تا مورد توجه رسانه ها قرار بگیرد.

کاربران معتقد بودند فولادی با این حرکت فراوان زود انتهای سوء استفاده‌ها از مطالبات برخی معترضان را علامت داد و مشخص کرد سوء استفاده از شعار «زن، زندگی، آزادی» هدفی جز برهنگی کامل ندارد.

مصطفی داننده در عصر ایران نوشت:

صداوسیما در حالی عکس برهنه این زن را علامت می‌دهد که سینه های گرگ لوگوی باشگاه رُم ایتالیا را در یکی از برنامه‌های ورزشی خود سانسور کرده بود یا با قدرت تمام توسط ساترا به جان شبکه نمایش خانگی افتاده است و با سانسور جلوی پخش سکانس‌ فیلم‌ها را می‌گیرد.

کاربران معتقد بودند فولادی با این حرکت فراوان زود انتهای سوء استفاده‌ها از مطالبات برخی معترضان را علامت داد و مشخص کرد سوء استفاده از شعار «زن، زندگی، آزادی» هدفی جز برهنگی کامل ندارد. همچنین کاربران به عدم برهنگی کامل فولادی نشانه داشتند و اون را به دلیل وجود قوانین لباس در هلند دانستند که در تناقض با خواسته امثال فولادی است.

زیادتر بخوانید:
بازنشر محتوای شبکه های اجتماعی تنها به منظور آگاهی رسانی منتشر شده و نظرات بیان شده در اون الزاما بازتاب دیدگاه رسانه جونی نیست.

پشت پرده برهنه شدن نیلوفر فولادی

[ad_2]