افشاگری از ویدئوی زنان در فشن شو عروس در بهارستان تهران [+فیلم]

[ad_1]

به دنبال برگزاری فستیوال فشن شو عروس در شهرستان بهارستان و کنار‌های ساختن شده کلیه‌ عوامل برگزاری این مراسم به مراجع قضایی معرفی شدند.

روز یکشنبه 25 اردیبهشت ماه اتحادیه آرایشگران زنانه بهارستان برنامه‌ای با عنوان «فستیوال فشن شو عروس» با وجود مدل و مانکن‌های مختلف برگزار کرد که مدل‌ها و مانکن‌های ماهواره‌ای آماده در این مراسم دلیل واکنش‌های شدید و تیز شد. در ادامه با خبر فشن شو در بهارستان دنبال جونی بمانید.

فستیوال فشن شو عروس

فستیوال فشن شو بهارستان

فستیوال فشن شو عروس
فشن شو در بهارستان, فستیوال فشن شو در تهران

فستیوال فشن شو در تهران

در این فستیوال متاسفانه رعایت حجاب و عفاف در معابر شهرهای گلستان و باد ملایم شهر توسط زنانِ بلاگر اینستاگرامی در قد مدل‌های ولنگارِ عروس به انزوا کشانده شد.

سپس از آنکه رسانه‌ها نسبت به این داستان عکس‌العمل علامت دادند،‌ دادستان شهرستان بهارستان نیز درون عمل شد و با اعلام جرم علیه مسئول این برنامه او را تحت پیگرد قضایی قرار داد.

علی‌اصغر صادقی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بهارستان مسؤولیت این رفتارها را متوجه مسئول برگزاری این به اصطلاح فستیوال فهمید و در جمع خبرنگاران از برخورد قاطع با عوامل این حادثه خبر داد و اظهار کرد: یقینا با مسببان این اقدام مغایر با حساسیت‌های اجتماعی با قاطعیت و وفق مقررات قانونی برخورد خواهد شد.

فیلم کامل این فشن شو را دید کنید:

قبل‌تر فیلم یک دختر نیمه برهنه در بازار تجریش ! سر و صدا کرد:

زیادتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار فستیوال فشن شو عروس سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به نام نویسنده مهمان در سایت جونی عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با اون بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان گرامی می‌توانید به اینستاگرام جونی جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و کوتاه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.[ad_2]