افشاگری بازیگر پیشکسوت: انقلاب به نفع گوگوش بود !

[ad_1]

افشاگری بازیگر پیشکسوت درباره گوگوش جنجالی در فضای غیر واقعی به پا کرد. هوشنگ توکلی، بازیگر و کارگردان پیشکسوت سینما و تئاتر گفت: “انقلاب به نفع گوگوش بود“.

هنگامی که از هوشنگ توکلی در رابطه با مجوزها و ادعای فائقه آتشین (گوگوش)؛ که به او اجازه کار داده نشده بود، پرسیده شد، توکلی پاسخ داد:

داستان ایشان زیادتر سیاسی شد. کسانی که بی دلیل و با دلیل به سو سیاست رفتند زیادتر صدمه دیدند و گوگوش یکی از اون‌ها بود.

انقلاب به نفع گوگوش بود !

افشاگری بازیگر پیشکسوت: انقلاب به نفع گوگوش بود !
گوگوش

توکلی در ادامه مصاحبه‌اش نشانه کرد:

اون‌ها که سیاسی نشدند باقی ماندند. اما به طور کلی حمله اول به سوی بانوان سینما بود و ادامه هم پیدا کرد. کسانی که سینمای لمپنی را تبلیغ می‌کردند توانستند ادامه دهند، چون مردم دوستشان داشتند و جامعه ما انقلابی بود. به همین دلیل اون هنرمندان زیادتر دوام آوردند و شنیدم برخی‌هایشان برگشتند و کار می‌کنند.

هوشنگ توکلی، بازیگر و کارگردان پیشکسوت سینما و تئاتر در رابطه با آقایان نیز گفت:

می‌خواهم بگویم در این راه آقایان کمی کمتر اذیت شدند ولی انقلاب نه تنها به جراحت خانم گوگوش نبود بلکه به ایشان کمک هم کرد، چون گوگوش کلی چک و سفته در دست دیگران داشت که مجبور بود برای اون‌ها در کاباره‌ها کار کند. زمانی که انقلاب شد گوگوش به ایران پناه آورد و تمام قوانین سپس از انقلاب به او کمک کرد.
با دستگیر کردن طلبکاران، پس از انقلاب، گوگوش ناخودآگاه با طلبکاران خود بی‌حساب شد و اتفاقا ایران و انقلاب اسلامی او را نجات داد. اما اینکه نتوانست کوشش کند، اتفاقی بود که برای همه هنرمندان چهره داد اما گوگوش یکی از افرادی بود که از یک جنبه‌هایی جراحت نکرد.

اخبار مرتبط:

[ad_2]