افشاگری تتلو از نوید محمدزاده [+عکس] چیزی جز شوهر فرشته حسینی نیست!

[ad_1]

به تازگی در رسانه‌های داخلی و خارجی افشاگری تتلو از نوید محمدزاده فراوان فراوان بازتاب داشته و فضای غیر واقعی را ترکانده است. با ما بمانید.

آشکار نوید محمدزاده سپس از ممنوع التصویریش کمی محافظه کارتر و دست بسته تر عمل می‌کند تا بتواند به عیش و نوش خودش در فضای هنری زیادتر بپردازد.

افشاگری تتلو از نوید محمدزاده [+عکس]

چیزی جز شوهر فرشته حسینی نیست!

افشاگری تتلو از نوید محمدزاده [+عکس] چیزی جز شوهر فرشته حسینی نیست!

نوید محمدزاده که اخیرا با فرشته حسینی سپس از سریال قورباغه ازدواج کرده است در قسمت بیو صفحه اینستاگرامی خودش که خود را ببر کورد فروردینی اعلام کرده بود، پاک کرد و تتلو به زیرکانه‌ترین شکلش این داستان را فهمید. امیر تتلو خواننده‌ای که در حال آماده ترکیه زندگی می‌کند طبق عکس زیر می‌گوید:

افشاگری تتلو از نوید محمدزاده
افشاگری تتلو از نوید محمدزاده

نوید محمد زاده قبلا تو بیوش ببر کورد بود الان اونم برداشته و تنها قابلیتش شوهر فرشته حسینیه

نوید محمدزاده (زادهٔ ۱۷ فروردین ۱۳۶۵) بازیگر ایرانی است. نقش‌آفرینی او در فیلم عصبانی نیستم (۱۳۹۲) مورد تمجید منتقدان قرار گرفت، و برایش نامزد دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر مرد از جشنوارهٔ فیلم فجر شد. او همچنین دوبار پیاپی برای نقش‌آفرینی‌هایش در ابد و یک روز (۱۳۹۴) و بدون تاریخ، بدون امضاء (۱۳۹۵) برنده به دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد جشنوارهٔ فیلم فجر شده‌است. اولین تجربهٔ وجود او در نمایش خانگی با مجموعهٔ قورباغه بود.

نوید محمدزاده در ۱۷ فروردین‌ماه سال ۱۳۶۵ در استان تهران متولد شد اما اصالتاً اهل شهرستان مهران و کُرد است. تا دو سالگی در تهران بود و سپس از اون به ایلام رفت و تا اتمام دوره راهنمایی در آنجا ماند. وی دارای مدرک تحصیلی فوق‌دیپلم عمران است. وی در سال ۱۴۰۰ با فرشته حسینی ازدواج کرد.

تتلو دست نوید محمدزاده را رو کرد

تتلو دست نوید محمدزاده را رو کرد
تتلو دست نوید محمدزاده را رو کرد

سپس از مدتی نوید محمد زاده با اولین پشت پرده‌ای که امیر تتلو از وی به عکس کشید هه ر بژی کورد را به قسمت بیوگرافی خودش اضافه کرد.

عکس زیر را که تتلو در استوری خود منتشر کرده است و دست نوید محمد زاده را به جهت منافق بودنش رو کرده ببینید:

افشاگری امیر تتلو از نوید محمدزاده, تتلو دست نوید محمدزاده را رو کرد
افشاگری امیر تتلو از نوید محمدزاده

 

امیرحسین مقصودلو (زادهٔ ۳۰ شهریور ۱۳۶۶) که با نام زبر دست امیر تتلو شناخته می‌شود، خواننده و ترانه‌نویس ایرانی است که در ژانر رپ، پاپ و آراندبی کوشش می‌کند. او از نخستین خوانندگان ژانر آراندبی در ایران است که به شکل زیرزمینی کار کرده و به شهرت رسیده‌است.

تتلو در میانه دههٔ ۱۳۸۰ به دبی مسافرت کرد و پس از مدتی به ایران بازگشت. او نخستین آلبوم رسمی خود به نام زیر همکف را در سال ۱۳۹۰ بدون گرفتن مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر کرد. او سه بار توسط پلیس بازداشت شده‌است. نخستین بازداشت تتلو در سال ۱۳۹۲ توسط پلیس امنیت اخلاقی بود و پس از اون در سال ۱۳۹۵ به اتهام «تشویش اذهان عمومی و اشاعه فساد و فحشا» به وقت بیش از دو ماه در بازداشت موقت به‌سر برد. تتلو در سال ۱۳۹۷ به استانبول رفت و نخستین کنسرت خود را همان سال در تفلیس، گرجستان برگزار کرد. تتلو بهمن ۱۳۹۸ در ترکیه به دلیل آنچه «نقض مقررات ویزا» عنوان شد، برای یک هفته بازداشت بود.

زیادتر بخوانید:

افشاگری امیر تتلو از نوید محمدزاده

[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *