افشاگری: دلیل مرگ ملکه الیزابت خودکشی بود؟ [+عکس و فیلم]

[ad_1]

دلیل مرگ ملکه الیزابت در فضای غیر واقعی بازتاب حائز اهمیتی داشته؛ با ما بمانید تا به جنبه‌های مختلف این داستان زیادتر بپردازیم.

الیزابت دوم ملکه انگلیس فوت کرد؛ اما سوال اساسی اینجاست که دلیل مرگ ملکه الیزابت در ۹۶ سالگی چه بود؟ یا سوالی دیگر که ذهن بسیاری از انسان‌ها را روی کره‌ی زمین مشغول خود کرده این است که زمانی مرگ الیزابت دوم اعلام شود چه اتفاقی در بریتانیا می‌افتد؟

افشاگری: دلیل مرگ ملکه الیزابت خودکشی بود؟ [+عکس و فیلم]

انتشار خبر مرگ الیزابت دوم ملکه انگلیس بازتاب پهناور ای در اینستاگرام داشته و دلیل مرگ ملکه الیزابت به یکی از پربحث ترین موضوعات در شبکه های اجتماعی تبدیل شده است. با مرگ الیزابت دوم، ملکه بریتانیا طرح «فعالیت‌ پل لندن» باید فعال شود. این طرح که زمانی قرار بود پنهان بماند، همه آنچه را که در ده روز پس از مرگ ملکه بریتانیا برنامه‌ریزی شده است گرد هم می‌آورد.

ملکه الیزابت فوت کرد

در پی اعلام خبر مرگ ملکه الیزابت دوم از سوی کاخ باکینگهام انگلیس کاربران اینستاگرام با انتشار پست و استوری واکنش های طنز علامت دادند. الیزابت دوم، ملکه انگلیس در سن ٩۶ سالگی فوت کرد. منابع خبری انگلیس کهولت سن را سبب اصلی مرگ ملکه الیزابت عنوان کردند. اما ایا سن فراوان دلیل شده تا ملکه الیزابت فوت کند یا از شدت فشارهایی که این اواخر از جناح مختلف بر او درون شده بود تصمیم خودکشی کرد؟

الیزابت مرد

پولیتیکو سال قبل برنده شده بود اسناد و جزئیاتی از این فعالیت‌ را که تا اون تاریخ پنهان نگه داشته شده بود به دست آورد. الیزابت دوم در طول سلطنت خود بر انگلستان، تماشاگر ۱۷ دوره جام جهانی فوتبال بود و به هجدهمی (جام جهانی ۲۰۲۲) نرسید. وی شاهد برگزاری اولین دوره لیگ قهرمانان اروپا، نخستین مراسم توپ طلا و همچنین تولد دیگو مارادونا اسطوره فوتبال دنیا بوده است.

دلیل فوت ملکه الیزابت

او در چند ماه قبل با مشکلات جسمانی روبرو بوده است و در اکتبر 2021 در بیمارستان بستری شد و پس از اون با عصا در انظار عمومی ظاهر شد. عکس بیانیه کاخ باکینگهام انگلیس در پی مرگ ملکه الیزابت دوم که در اینستاگرام منتشر شده است را دید کنید:

در ساعات اولیه پس از مرگ ملکه، نخست وزیر، دبیر کابینه و همچنین وزرای کلیدی و سیاستمداران نخستین کسانی هستند که از این داستان مطلع می‌شوند و از اون‌ها خواسته می‌شود تا با احتیاط عمل کنند. برخی واکنش های طنز کاربران به خبر مرگ ملکه الیزابت دوم انگلیس که در اینستاگرام منتشر شده است را بخوانید:

ملکه الیزابت هم رفت نزد ملکه رنجبر

ملکه‌ الیزابت اونجایی فوت کرد که دید تو کافه‌های ایرانی صبحانه انگلیسی رو با بربری دوروکنجد سرو میکنن

لیز تراس، نخست‌وزیر بریتانیا به دنبال اعلام خبر فوت کرد ملکه الیزابت با چارلز سوم، شاه بریتانیا و خانواده سلطنتی ابراز همدردی کرد. او سخنانش را با «خدا شاه را نگه داری کند» به آخر برد. تلویزیون «بی بی سی» در بریتانیا دقایقی پس از اعلام خبر فوت کرد الیزابت دوم صدا مردمی این سرزمین را پخش کرد.

از آنجایی که او در حال آماده در اقامتگاه خود در «بالمورال» اسکاتلند است، فعالیت‌ «یونیکورن» باید فعال شود و جسد او باید با قطار سلطنتی به پایتخت بریتانیا بازگردانده شود. اگر این داستان امکان پذیر نباشد فعالیت‌ «اووراستادی» فعال می‌شود بنابراین تابوت او با هواپیما منتقل می‌شود. مراسمی در این زمینه نیز تدارک دیده می‌شود تا نخست وزیر و وزیران در مراسم استقبال از تابوت شرکت کنند.

ببینید | مرگ ملکه انگلیس؛ افزایش فراوانی مردم در دور و بر کاخ باکینگهام/ شروع مراسم وداع

صدها بدن از مردم انگلیس با شنیدن خبر به احتضار افتادن ملکه الیزابت دوم و حتی مرگ او، پشت درهای کاخ باکینگهام در لندن زیر باران تجمع کردند. الآن که خبر فوت کرد او رسما اعلام شده، فراوانی در دور و بر کاخ باکینگهام افزایش پیدا کرده است. نکته اینکه ملکه در اسکاتلند فوت کرد.


اخبار زیادتر:


بازنشر محتوای شبکه های اجتماعی تنها به منظور آگاهی رسانی منتشر شده و نظرات بیان شده در اون الزاما بازتاب دیدگاه رسانه جونی نیست.

[ad_2]