افشاگری: دوری بازیگران سریال منو بشنو +[تاریخ پخش Duy Beni]

[ad_1]

ماجرای دوری بازیگران سریال منو بشنو چیست؟ اگه کوکنلی که به تازگی ازدواج کرده است و برک هاکمان، به چه دلیل از سریال ترکی Duy Beni جدا خواهند شد؟

سناریو سریال “منو بشنو” به کارگردانی علی بالجی، توسط “مقبوله کسیف” نوشته شده است. برک هاکمان، رابیا سوی‌ترک و جانر توپچو از بازیگران این سریال جدید تابستانی هستند. آنطور که مشخص شده، اگه کوکنلی و برک هاکمان به زودی از سریال جدا خواهند شد.

تاریخ پخش Duy Beni

دوری بازیگران سریال منو بشنو

  • نام فارسی: بشنو منو
  • کارگردان: علی بالجی
  • ستارگان: برک هاکمان، رابیا سوی‌ترک و جانر توپچو
  • شبکه: Star tv
  • تاریخ پخش سریال بشنو منو: هر پنجشنبه ساعت 21:30

اگه کوکنلی در قطعه ۱۱ و برک هاکمان در قطعه ۱۲ از سریال منو بشنو جدا می‌شوند. بازیگران جدیدی به این سریال اضافه خواهد شد.

سریال ترکی صدایم را بشنو محصول جدید شبکه استار تی وی ترکیه است. اکیم و لیلا دو نوجوان هستند که به اندازه دو خواهر نزدیک هستند، اون‌ها زندگی متواضعانه‌ای در محل‌ای ساده دارند اما همیشه به بچه‌های ثروتمند دبیرستان “دوعرو” حسادت می‌کردند. مدرسه متوسطه‌ای که برای بچه‌های خانواده‌های ثروتمند است.

روزی یک شخص با ماشین به لیلا برخورد کرده و از منظره‌ جرم فرار می‌کند و به سو مدرسه می رود. او ماشین را در پارکینگ پنهان می‌کند و زمانی خبر پخش می‌شود که دختری بخاطر شخصی از مدرسه بقیه عمرش را روی ویلچر می‌گذراند، مدیر تصمیم می‌گیرد تا به سه نفر از محل لیلا بورسیه تحصیلی بدهد تا خبر را بپوشاند. اکیم، عایشه و بکیر انتخاب می‌شوند تا زندگی جدید‌ای در دبیرستان دوعرو شروع کنند. این شروع ماجرای این سه است.

اخبار زیادتر:

[ad_2]