افشاگری: شلیر رسولی کیست و برای چی خودکشی کرد؟ [+عکس و فیلم]

[ad_1]

شلیر رسولی و ماجرای خودکشی او در فضای غیر واقعی بازتاب حائز اهمیتی داشته؛ با ما بمانید تا به جنبه‌های مختلف این داستان زیادتر بپردازیم.

شلیر رسولی کیست؟ ماجرای مرگ و خودکشی شلیر رسولی که در فضای غیر واقعی دست به دست می‌شود اما هنوز هیچکدام از رسانه‌های با اعتبار و رسمی کشورمان به اون واکنشی علامت نداده‌اند.

افشاگری: شلیر رسولی کیست و برای چی خودکشی کرد؟ [+عکس و فیلم]

ماجرای تعرض به شلیر رسولی
ماجرای تعرض به شلیر رسولی

شلیر رسولی کیست و ماجرای تعرض به او چیست؟ در رسانه‌های اجتماعی مورد توجه بسیاری قرار گرفته و بازتاب پهناور ای داشته است. در ادامه با این مطلب دنبال بمانید تا زیادتر این داستان را بررسی کنیم.

ماجرای تعرض به شلیر رسولی

مرگ شلیر رسولی, ماجرای تعرض به شلیر رسولی
مرگ شلیر رسولی

طبقه گفته ها شلیر رسولی اهل مریوان می‌باشد. گفته می‌شود مردی از اهالی روستا که از آشنایان وی بوده این زن را به خانه دعوت می‌کند و خانم رسولی هم که دوست همسر این مرد بوده به خانه آنها می‌رود اما متوجه می‌شود که همسر این مرد در خانه نیست و او تصمیم تعرض دارد! شلیر رسولی برای فرار از تعرض خود را از طبقه دوم به پایین پرتاب میکند و در حال مهیا به کما رفته است.

خودکشی شلیر رسولی

خودکشی شلیر رسولی, مرگ شلیر رسولی, ماجرای تعرض به شلیر رسولی
خودکشی شلیر رسولی

به نوشته رسانه‌های محلی مریوان، در روزهای قبل مردی به نام «گ.ق» در صدد تعرض به زنی به نام «شیلر رسولی» برآمد. این زن از پنجره ساختمان ۲ طبقه خود را به پایین پرت کرده است. مردی که عامل خودکشی این زن شده توسط پلیس دستگیر شده است و در بازداشت به سر می‌برد.

همانطور که گفته شد و در شبکه‌های اجتماعی آمده است، این زن روز پنج‌شنبه هفدهم شهریور از خوف تجاوز، خود را از پنچره منزل به پایین پرتاب کرد. آشکار تا انتقال او به بیمارستان تاریخ زیادی کشیده و برای همین خون زیادی از او رفته است.

فیلم اعتراضات در مریوان در پی خانباختن شیلر رسولی را دید کنید:

مرگ شلیر رسولی

یکی از رسانه‌ها از قول یک فرد محلی نوشته:‌

در روزی که شیلر از ساختمان دوطبقه به پایین پرت شد، دنبال زنان دیگر محل در مقابل منزلشان مشغول صحبت بودند که متهم به کشتن از بالکن خانه‌اش شیلر را صدا می‌زند و می‌گوید همسرش بدحال است. شیلر زمانی برای کمک خودش را می‌رساند، متوجه می‌شود که مرد دروغ گفته و کسی در خانه نیست. به دنبال راه فرار راهی بالکن می‌شود و از طبقه دوم به پایین می‌افتد؛ اما مشخص نیست خودش افتاده یا مرد متعرض او را به پایین پرت کرده است.

همسایه شیلر در وقت فرار، علاوه بر شیلر فرد دیگری را نیز مصدوم کرده است. او درون خانه‌ای که درش دوباره بوده می‌شود، دهان زن صاحبخانه را می‌گیرد و او را تهدید می‌کند که سر و صدا راه نیندازد تا بتواند از دست مردم فرار کند. از تقدیر همسر زن سر رسیده و فرد متعرض، با قمه ضربه‌ای به سر زن می‌زند و فرار می‌کند.

بیوگرافی شلیر رسولی, خودکشی شلیر رسولی, مرگ شلیر رسولی, ماجرای تعرض به شلیر رسولی
بیوگرافی شلیر رسولی

به هر حال باید چشم به راه بمانیم تا خبرگزاری‌های رسمی کشورمان یا مسئولین مربوطه در این باره صحبت کنند و به گفته‌های شبکه‌های اجتماعی نمی‌توان اطمینان کرد. اما همانطور که خاطر علامت شد، تکرار می‌کنیم که که دادستان منطقه‌ی مریوان گفته است:

فرد متعرض که دارای سوسابقه می‌باشد، در بازداشت به سر می‌برد. در شبکه های اجتماعی امده است که این زن روز پنج‌شنبه هفدهم شهریور از خوف تجاوز، خود را از پنچره منزل به پایین پرتاب کرد.


اخبار زیادتر:


بازنشر محتوای شبکه های اجتماعی تنها به منظور آگاهی رسانی منتشر شده و نظرات بیان شده در اون الزاما بازتاب دیدگاه رسانه جونی نیست.

[ad_2]