افشاگری: ماجرای جنجالی ازدواج بهنوش طباطبایی و میلاد کی مرام [+تصاویر]

[ad_1]

ازدواج بهنوش طباطبایی و میلاد کی مرام در فضای غیر واقعی بازتاب حائز اهمیتی داشته؛ با ما بمانید تا به جنبه‌های مختلف این داستان زیادتر بپردازیم.

انتشار عکس بهنوش طباطبایی با دختر بازیگر معروف در استوری اینستاگرام خبرساز شد و شایعه ازدواج مجدد این بازیگر زن را داغ کرد. عکس منتشر شده از آنچه ازدواج بهنوش طباطبایی و میلاد کی مرام عنوان شده بازتاب پهناور ای در اینستاگرام داشته و عکس دو نفره این دو بازیگر در اکران عمومی یک فیلم سینمایی شایعه ازدواج آنها را داغ کرد. بهنوش طباطبایی متولد 27 اردیبهشت 1360 در تهران بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون ایرانی است.

افشاگری: ازدواج بهنوش طباطبایی و میلاد کی مرام [+تصاویر]

mila1

عکس مذکور که در کنار دختر کودک یکی از بازیگران مرد مطرح سینمای ایران است توجه کاربران فضای غیر واقعی را به خود جلب کرد. بهنوش طباطبایی ساعاتی پس از منتشر کردن این عکس، استوری خود را حذف کرد.

عکس استوری خبرساز بهنوش طباطبایی که در اینستاگرام منتشر شده است را دید کنید:

f223

زندگی سلبریتی ها همیشه مورد توجه هواداران‌شان بوده و هر کار آنها می تواند دلیل ساختن شایعه در فضای غیر واقعی شود. عکس آنچه ازدواج بهنوش طباطبایی و میلاد کی مرام عنوان شده که در اینستاگرام منتشر شده است را دید کنید:

f1028 1

عکس بهنوش طباطبایی را با همسر سابقش مهدی پاکدل ببینید:

ac image ND1607594967Z7

میلاد کی‌مرام (متولد ۴ اردیبهشت ۱۳۶۴) هنرپیشه سینما ، تلویزیون و تئاتر اهل بندر انزلی است. او دارای مدرک فوق دیپلم الکترونیک است. وی از شاگردان مسعود کیمیایی است. به گفته خودش او از شاگردان اول کلاس مسعود کیمیایی است. او عضو باشگاه والیبال هنرمندان [۲]نیز است و طرفدار سرسخت تیم فوتبال ملوان بندر انزلی می‌باشد. او سومین و آخرین فرزند خانواده است و یک خواهر و برادر عظیم‌تر دارد.

اخبار زیادتر:بازنشر محتوای شبکه های اجتماعی تنها به منظور آگاهی رسانی منتشر شده و نظرات بیان شده در اون الزاما بازتاب دیدگاه رسانه جونی نیست.

[ad_2]