الناز رکابی بدون حجاب در مسابقات آسیایی سنگ نوردی ؛ ورزشکار زن ایرانی کی بر می‌گردد؟ [+ ویدیو]

[ad_1]

الناز رکابی بدون حجاب در مسابقات آسایی سنگ نوردی قهرمانی آسیا شرکت کرد. این اقدام جنجالی فراوان مورد توجه کاربران شبکه های اجتماعی قرار گرفت. با جونی دنبال باشید.

الناز رکابی، ورزشکار زن ایرانی بدون حجاب در مسابقات سنگ نوردی قهرمانی آسیا شرکت کرد و به رتبه چهارم دست یافت.

پس از وجود بدون حجاب این ورزشکار زن ایرانی در مسابقات سنگ‌نوردی قهرمانی آسیا در کره جنوبی، شایعاتی مبنی بر وجود وی در سفارت ایران در کره جنوبی و یا بازگشت زود وقت الناز رکابی از کره جنوبی به گوش رسید.

زیادتر بخوانید:

زیادتر بخوانید:

کشف حجاب ورزشکار زن ایرانی در مسابقات سنگ نوری قهرمانی آسیا

ورزشکار زن ایرانی بدون حجاب در مسابقات سنگ نوردی قهرمانی آسیا [+ ویدیو]
ورزشکار زن ایرانی بدون حجاب در مسابقات سنگ نوردی قهرمانی آسیا [+ ویدیو]

نماینده ایران در مسابقات سنگ نوردی به رتبه چهارم دست یافت.

مرحله فینال ماده کمباین مسابقات سنگ نوردی قهرمانی آسیا امروز برگزار شد و الناز رکابی در بین 8 شرکت کننده فینال، چهارم شد.

در این مسابقات که در سئول کره جنوبی برگزار می شود سحر امروز به وقت تهران، الناز رکابی در ماده کمباین زنان روی دیواره رفت و رتبه چهارم را در رقابتی نفس گیر با رقبای شرقی کسب کرد.

همان طور که نزد بینی می شد چائه یون سئو، سنگ نورد خوشنام کره ای توانست در این مسابقه قهرمان شود گرچه او بر خلاف مرحله نیمه نهایی با اقتدار قهرمان نشد و یک ژاپنی به او فراوان نزدیک بود.

از جمله جنجال برانگیزترین اتفاقات این مسابقه، می‌توان به وجود بدون حجاب الناز رکابی، نماینده ایران در مسابقات سنگ نوردی قهرمانی آسیا نشانه کرد.

فرارو نیز درباره شایعاتی که درباره این ورزشکار زن پرافتخار ایرانی به گوش می‌رسید در مقاله‌ای چنین نوشت:

در شرایطی که شایعاتی مبنی بر تحویل دادن الناز رکابی به سفارت ایران در کره منتشر شده، این خبر تکذیب شده است.

به شرح جونی و به تعریف از فرارو، وجود بدون حجاب الناز رکابی در مسابقات قهرمانی آسیا با شایعات بسیاری دنبال بود که از جمله اون‌ها می‌توان به ضبط پاسپورت این ورزشکار زن ایرانی توسط سفارت ایران در کره جنوبی نشانه کرد.

کشف حجاب ورزشکار زن ایرانی در مسابقات سنگ نوری قهرمانی آسیا
کشف حجاب ورزشکار زن ایرانی در مسابقات سنگ نوری قهرمانی آسیا

این داستان با واکنش سفارت ایران در سئول مواجه شده است. سفارت ایران در کره جنوبی گفته است:

تمامی اخبار جعلی، کذب و اطلاعات نادرست در خصوص خانم «الناز رکابی» را قویا تکذیب می‌کنیم.

یکی دیگر از شایعاتی که درباره وجود بدون حجاب الناز رکابی در مسابقات آسیایی سنگ‌نوردی در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شد، بازگشت زود وقت این ورزشکار زن ایرانی به ایران بود. اگر برای شما نیز سوال است که «الناز رکابی کی به ایران برمی‌گردد؟» شما را به توییت سفارت ایران در جمهوری اسلامی ارجاع می‌دهیم!

سفارت جمهوری اسلامی ایران در صفحه توییتر خود نوشت:

خانم الناز رکابی پس از آخر مسابقات سنگ نوردی قهرمانی آسیا در سئول، صبح زود روز سه‌شنبه 26 مهر 1401 به دنبال سایر اعضای تیم از سئول به مقصد ایران حرکت کرد. سفارت جمهوری اسلامی ایران در کره جنوبی تمامی اخبار جعلی، کذب و اطلاعات نادرست در خصوص خانم الناز رکابی را قویا تکذیب می‌کند.

وجود بدون حجاب این ورزشکار ایرانی فراوان زیاد در شبکه های ایرانی دست به دست شد که ویدیوهای مرتبط با اون را در ادامه مشاهده خواهید کرد:

 

ویدیو دیگری از وجود بدون حجاب الناز رکابی وزشکار زن ایرانی در مسابقات سنگ نوردی قهرمانی آسیا در کره جنوبی:

 

زیادتر بخوانید:

[ad_2]