الهام اخوان یا بیلی آیلیش ایرانی کیست؟ [+فیلم]

[ad_1]

بیلی آیلیش ایرانی کیست؟ این روزها این سوال دلیل شده تا طرفداران الهام اخوان را متعجب کند. با ما بمانید.

بیلی آیلیش پایرت بیرد اوکانل (زادهٔ ۱۸ دسامبر ۲۰۰۱)، خواننده و ترانه‌نویس آمریکایی است. او اولین بار در سال ۲۰۱۵ ترانه «چشم‌های اقیانوسی» را در ساوندکلاود و یک سال سپس در یوتیوب منتشر کرد که پس از اون به‌شکل رسمی توسط شرکت دارک‌روم و اینترسکوپ رکوردز منتشر شد.

این ترانه توسط برادرش فینیاس، که با او در موسیقی و برنامه‌های زنده همکاری می‌کند نوشته و تهیه‌شده‌است. اولین ئی‌پی او، به من خندیدن نزن (۲۰۱۷) در میان ۱۵ رتبه برتر جدول‌های فروش موسیقی ایالات متحده، بریتانیا، کانادا و استرالیا قرار گرفت. الهام اخوان تصویری از پسری کم سن، با عنوان پسر قشنگم در اینستاگرامش استوری کرد. در ادامه عکس این پسر را هم خواهید دید.

بیلی آیلیش ایرانی کیست؟

بیلی آیلیش الهام اخوان, شباهت الهام اخوان و بیلی آیلیش
بیلی آیلیش الهام اخوان, شباهت الهام اخوان و بیلی آیلیش

الهام اخوان طی مصاحبه‌ای از حرکت شگفت آور طرفداران و فن پیج‌های بیلی آیلیش با او گفت. الهام اخوان درباره شباهتش به بیلی ایلیش گفته است:

پیچ های خارجی بیلی ایلیش مرا لایک کردند. شباهت زیادی به این خواننده دارم و آهنگ هایش را فراوان دوست دارم.

الهام اخوان بازیگر تئاتر و سینما متولد ۹ شهریور ۶۷ در شهر تهران می‌باشد، وی مدرک کارشناسی تئاتر و کارشناسی ارشد کارگردانی دارد و این روز ها به نام منشی منظره‌ هم کوشش می‌کند.

فیلم مصاحبه الهام اخوان درباره بیلی آیلیش را دید کنید:

آشکار است که این عکس وابسته به پسر این بازیگر نیست، اما در هر شکل از آنجایی که وی مالک عکس را معرفی نکرده است، این سوال برای مخاطبان نزد می آید عکس چه عکسی در پیج اینستاگرام الهام اخوان است.

بیلی آیلیش الهام اخوان, شباهت الهام اخوان و بیلی آیلیش
بیلی آیلیش الهام اخوان, شباهت الهام اخوان و بیلی آیلیش

زیادتر بخوانید:

[ad_2]