امین اسماعیل نژاد کوتاه آمد ؛ اسماعیل نژاد در ترکیب پاس گرگان! [+عکس]

[ad_1]

امین اسماعیل نژاد والیبالیست امروز در ترکیب پاس گرگان به میدان خواهد رفت. امین اسماعیل نژاد در تاریخ ۲۷ آذرماه سال ۱۳۷۵ به دنیا آمده است.

وی درتیم مردمی ایران با بازی بی نظیر و عالی اش در رقابت‌های لیگ برتر لقب غول جدید والیبال ایران را هم به خودش اختصاص داده است.

امین اسماعیل نژاد والیبالیست

  • امین اسماعیل نژاد
امین اسماعیل نژاد والیبالیست
امین اسماعیل نژاد, امین اسماعیل نژاد پاس گرگان

امین اسماعیل نژاد پاس گرگان

به شرح منابع خبری:

 سپس از اتمام هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر والیبال ایران هنوز وضعیت امین اسماعیل‌نژاد مشخص نبود. با توجه به زمان تاریخ باقی مانده از خدمت سربازی این بازیکن، او باید در این دوره برای پاس گرگان به میدان برود اما اخیراً اخباری پیرامون احتمال حل شدن مشکل او و پیوستن این بازیکن به یک تیم دیگر مطرح بود.

اسماعیل نژاد چند روز نزد در مصاحبه‌ای با ورزش‌سه سفره قلب خود را دوباره کرد. این ستاره کم سن والیبال ایران اعلام کرد که آماده نیست برای پاس گرگان به میدان برود و ترجیح می دهد ادامه خدمت سربازی خود را پشت سر بگذارد تا این که لباس این تیم را بر بدن کند.

در ادامه میتوانید عکس امین اسماعیل نژاد را مشاهده کنید:

امین اسماعیل نژاد والیبالیست
امین اسماعیل نژاد پاس گرگان, عکس امین اسماعیل نژاد

او یکی از بازیکنان والیبال و پشت خط زن تیم مردمی والیبال سرزمین و باشگاه پاس گرگان در لیگ برتر والیبال مردان کشورمان می باشد. آقای اسماعیل نژاد از بازیکنان والیبال شهداب یزد بازی فراوان تعجب انگیزی در مسابقه های لیگ برتر والیبال داشته است و ایشان را به نام غول جدید والیبال کشورمان مطرح نموده اند.


اخبار زیادتر:

[ad_2]