انتشار iOS 16.0.3 توسط اپل؛ بهبود دوربین و رفع باگ

[ad_1]

با انتشار iOS 16.0.3 برای گوشی‌های آیفون جدید، ضمن رفع برخی باگ‌ها و مشکلات، قابلیت‌های جدیدی به قسمت دوربین اضافه شده است.

انتشار iOS 16.0.3 برای کاربران گوشی‌های آیفون با رفع باگ‌ نوتیفیکیشن‌ها و بهبود فوق‌العاده سرعت دوربین دنبال شد. این آپدیت زیادتر برای دارندگان گوشی‌های آیفون 14 پرو و آیفون 14 پرو مکس منتشر شده است. زیرا برخی از کاربران از مشکلات بوجود آمده در قسمت دوربین و نوتیفیکیشن‌های گوشی گران‌قیمت خود ناخشنود بودند.

آرون گروپس

زیادتر بخوانید: سنجیدن آیفون 14 و گلکسی S22 سامسونگ ؛ کدام یک خوب تر است؟

 انتشار iOS 16.0.3

شرکت اپل با هدف رفع برخی از مشکلات سیستم عامل اختصاصی خود یعنی iOS 16 به روزرسانی جدید ios 16.0.3 را منتشر کرد. ios 16 به گفته بسیاری از کاربران با مشکلات فراوانی در قسمت نوتیفیکیشن و همچنین قسمت مهم دوربین منتشر شده است و در نتیجه اپل برای از بین بردن این مشکلات آپدیت 16.0.3 را منتشر کرده است.

این مشکلات زیادتر در سری گوشی‌های آیفون 14 که جدیدترین و قدرتمندترین گوشی‌های اپل است بوجود آمده است. این آپدیت برای گوشی آیفون 8 به سپس منتشر شده است و کاربران می‌توانند برای دریافت این آپدیت به قسمت تنظیمات رفته و سیستم‌عامل خود را به روز کنند.

 انتشار ios 16.0.3

گوشی‌هاس آیفون 14 و آیفون 14 پرو مکس با مشکلاتی در عدم توانایی دریافت برخی تماس‌ها و همچنین تأخیر در دریافت اعلان‌ها و حتی در برخی مواقع عدم دریافت این اعلان‌ها دنبال شده‌اند. هدف اصلی اپل از انتشار ios 16.0.3 بلند کردن این مشکلات است.

علاوه بر این موارد برخی از کاربران گوشی‌های آیفون 14 نیز از کاهش ناگهانی صدای میکروفون در این گوشی‌ها شکایت دارند. که امیدارند با این آپدیت مشکل حل شود. کاربران این گوشی‌ها نیز با مشکل شگفت آور دیگری دست و پنجه آرام می‌کنند که اون هم مربوط به سرعت پایین دوربین در وقت عکس‌گرفتن و یا سوئیچ بین لنزها و حالت‌های عکاسی است. ظاهراً یکی دیگر از عوامل انتشار iOS 16.0.3 مربوط به بهبود در سرعت دوربین گوشی‌های آیفون است.

انتشاز iOS 16.0.3 زیادتر با هدف رفع باگ گوشی‌های جدید خود منتشر شده است. اما دارندگان گوشی‌های آیفون 8 به سپس نیز می‌توانند این به روزرسانی را دریافت کنند.

اما یکی دیگر از مشکلاتی که امیدواریم در این آپدیت به اون توجه شده باشد، طول عمر پایین باتری‌ است. برخی از کاربران آیفون نیز از مشکلات باتری نیز شکایت دارند. این مشکل در ios 16 نیز رفع نشده‌اند که امیدواریم اپل در آپدیت 16.0.3 گوشه چشمی هم به رفع مشکل باتری انداخته باشد.

زیادتر بخوانید:

دیدگاه شما در خصوص انتشار آپدیت iOS 16.0.3 چیست؟ نظرات خود را در قسمت کامنت‌ها با جونی در بین گذاشته و اخبار علمی را با ما دنبال کنید.

[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *