انواع روش های ختنه و بهترین پزشک ختنه در تهران

[ad_1]

نوزادان پسر وقت تولد پوستی بر روی انتهای آلت شان قراردارد که  توسط عمل ختنه برداشته می شود. عمل ختنه زیادتر در سرزمین های مذهبی انجام می شود و یکی از واجبات اسلام است. اما امروزه این عمل در بسیاری از کشورهای دیگر نیز انجام می شود. زیرا هنگامی که این پوست انتهایی برداشته می شود آلت به شکل آشکار تر در دید قرار می گیرد که همین امر دلیل رعایت بهداشت و تمیزی زیادتر است. یکی از مهم ترین مواردی که دلیل می‌شود کودک درد کمتری را حس کند انجام این عمل توسط یک پزشک استاد و باتجربه است. با ادامه این مطلب با ما دنبال شوید تا  با انواع روش های ختنه و پزشک خوب ختنه در تهران دوست شوید.

انواع روش های ختنه

عمل ختنه به روش های مختلفی انجام می شود اما متداول ترین روش های که در ایران وجود دارند روش سنتی و حلقه ای است. ما در این جا انواع روش های مختلف ختنه را به شما معرفی می کنیم.

روش ختنه سنتی

در این روش ابتدا پوست ختنه گاه به کمک گیره مخصوص این کار از سر عریض آلت تناسلی به سو خارج کشیده می شود. زیرا فشار گیره دلیل پیشگیری از خونریزی رگ های خونی ختنه گاه می شود. معمولا در افراد بالغ و پسران بزرگتریک برش بر دور پایه پوست ختنه گاه ساختن می کنند و پوست را به عقب می‌کشند سپس با فاصله معین از سر آلت برش می دهند. برای بستن زخم و پوست از بخیه استفاده می کنند. بسیاری از افراد تصور می‌کنند که کودک و یا نوزاد در این ثانیه دردی را حس نمی کند. اما بسیاری از افراد و پزشکان عقیده دارند که ختنه سنتی نیاز به بی حسی موضعی دارد.

روش ختنه حلقه ای

روش حلقه ای ختنه یک روش بدون خونریزی است. روش انجام این عمل به گونه ای است که پزشک یک حلقه باریک را به دور  قطعه بالایی آلت تناسلی می اندازد و با نخ به خوبی گره میزند. این کار دلیل می‌شود که خون به قطعه بالایی نرسد و سپس از تقریبا شش تا هفت روز پوست سیاه می شود و خود به خود می افتد. ختنه با حلقه برای تمامی نوزادان مناسب نیست. برای مثال نوزادانی که وابسته نقض شکل آلت تناسلی هستند به هیچ وجه نباید از این روش استفاده کنند.

روش ختنه گیره مگن

 در این روش ابتدا پوست پیشانی و پروانه از سر آلت جدا می شوند. سپس پوست ختنه گاه از جلو سر خارج کشیده می‌شود و سپس به دنبال گیره فلزی  به دنبال شکاف درون ا درون می شود. توجه داشته باشید که این گیره به صورتی نگه داشته می شود که پوست ختنه گاه به دنبال پوست سر بریده شود. معمولا پزشک سپس از انجام این کار چند دقیقه حوصله می کند تا خون ریزی کنترل شود.

روش ختنه با لیزر

یکی از روش های نوین ختنه با لیزر است. بسیاری از والدین این روز ها به دنبال کسب اطلاعات در زمینه این روش از ختنه هستند. خوب تر است بفهمید که ختنه با لیزر همانند ختنه به روش جراحی و سنی است تنها با این تفاوت که در این روش به جای استفاده از تیغ جراحی و چاقو از کاتر لیزری برای جدا کردن پوست استفاده می شود.

بهترین پزشک ختنه در تهران چه کسی است؟ 

همانگونه که میدانید پزشک ختنه تاثیر بسیاری زیادی در کاهش درد حین و سپس از عمل دارد. اگر شما نیز تصمیم ختنه کودک و یا نوزاد پسر خود را دارید ابتدا خوب تر است که با بهترین پزشک ختنه در تهران که پزشک صابری نجفلو می باشد دوست شوید. یک پزشک خوب باید توانایی کافی را در زمینه کاری خود داشته باشد. پزشک صابری نجفلو با سابقه زیادی که دارد تا کنون عمل های زیادی را انجام داده و همیشه از بروزترین و بهترین روش های ختنه با توجه به شرایط مریض استفاده می کند. پزشک نجفلو برای توانایی بالایی که دارد معمولا مریض را به گونه ای عمل می کند که سپس از عمل نیز کمترین درد را حس می کند. بیماران پزشک نجفلو معمولا با عوارض سپس از عمل که شامل: درد فراوان، عفونت و خونریزی زخم هستند مواجهه نمی شوند.

بهترین پزشک ختنه در تهران چه ویژگی های را دارد؟

  1. توانایی کافی: یک پزشک ختنه خوب باید در زمینه کاری خود توانایی فراوان بالایی داشته باشد. تا مریض وابسته مشکل نشود.
  2. داشتن پروانه کسب: یکی دیگر از مواردی که بهترین پزشک ختنه اون را رعایت می کند. گرفتن پروانه کسب است. زیرا یک پزشک با اعتبار حتما باید پروانه کسب داشته باشد و زیر نظر سازمان بهداشت کار کند تا افراد اطمینان داشته باشند و فرزندان خود را به او بسپارند. پزشک نجفلو یکی از بهترین پزشک های ختنه تهران است که پروانه کسب دارد و کار او کاملا قانونی می باشد.
  3. استفاده از تکنیک های بروز: علم پزشکی یکی از علم های می باشد که پیشرفت فراوان بالایی دارد و روزانه روش های زیادی برای انجام عمل ها و معالجه به وجود می آید. عمل ختنه نیز به روش های مختلفی انجام می شود. یک پزشک ختنه خوب باید خود را بروز نگه دارد تا بتواند تمامی روش های ختنه را با توانایی کافی انجام دهد و همیشه کوشش کند در شکل امکان از جدید ترین روش ها استفاده کند تا مریض وابسته مشکل نشود.
  4. داشتن مدرک با اعتبار: مدرک با اعتبار نیز یکی دیگر از مواردی است که یک پزشک ختنه خوب اون را باید داشته باشد. کسب مدرک از با اعتبار ترین دانشگاه ها علامت علم و تخصص پزشک می باشد که همین امر دلیل ساختن آسودگی خاطر در والدین نوزادان و کودکان می شود. پزشک نجفلو برای داشتن تمامی موارد گفته شده بالا امروزه به نام بهترین پزشک ختنه در تهران شناخته می شود.

بهترین تاریخ ختنه چه زمانی است؟

بسیاری از والدین نوزادان پسر این سوال را می پرسند که بهترین تاریخ برای انجام عمل ختنه چه زمانی است؟ در پاسخ این سوال خوب تر است بفهمید که به گفته پزشکان روز های اولیه تولد نوزاد پسر بهترین تاریخ برای انجام این عمل می باشد. زیرا قدرت ترمیم پوست در این تاریخ فراوان بالا است و یکی دیگر از دلایلی که پزشکان این تاریخ را مناسب عمل ختنه می دانند این است که این خاطره در ذهن کودک نمی ماند و با بزرگتر شدن کودک دیگر خوف از عمل ختنه نیز وجود ندارد.

[ad_2]