اولین توضیحات عطایی سپس از ناکامی در قهرمانی ‌دنیا ؛ درجه ایران نزول نداشت

[ad_1]

اولین توضیحات عطایی سپس از ناکامی در قهرمانی ‌دنیا. بهروز عطایی درباره اتفاقات دو ماه قبل توضیحاتی را به هیئت رئیسه فدراسیون والیبال ارائه داد.

دیروز جلسه هیئت رئیسه فدراسیون والیبال برگزار شد که سرمربی تیم مردمی نیز در اون آماده بود و درباره اتفاقات دو ماه قبل و مسابقات لیگ ملت‌ها و قهرمانی دنیا توضیح داد. در ادامه با جزئیات این خبر دنبال ما باشید.

اولین توضیحات عطایی سپس از ناکامی در قهرمانی ‌دنیا

  • عملکرد بهروز عطایی در تیم مردمی والیبال
 تیم ملی والیبال در قهرمانی جهان
تیم مردمی والیبال در قهرمانی دنیا

بهروز عطایی گفت:

برای مسابقات قهرمانی آسیا که حدود 50 روز سپس از المپیک برگزار شد با پنج بازیکن المپیکی و با بیشترین تغییر نسبت به تیم‌های قاره آسیا راهی ژاپن شدیم و در این مسابقات قهرمان آسیا شدیم و استارت مسیری جدید برای والیبال ایران رقم خورد که بدون ستاره‌ها هم می توان نتیجه گرفت.

او ادامه داد:

اردوی مهیا‌سازی امسال را برای لیگ ملت‌ها با 40 بازیکن در دو گروه شروع کردیم و میانگین سن تیم در لیگ ملت‌ها 24 سال بود و تجربیاتی را به دست آوردیم که فراوان ارزشمند بود. 13 بازیکن برای اولین بار لیگ ملت‌ها را از نزدیک می‌دیدند. در هفته نخست لیگ ملت‌ها عملکرد متوسطی داشتیم و با دو برد و دو باخت هفته اول را پشت سر گذاشتیم.

با هدایت خوب گروه، بار روانی کاهش یافت و در مجموع با هفت برد و 5 باخت تیم مردمی والیبال ایران هفتم شد. دو برد فراوان خوب برابر آمریکا و لهستان در این مسابقات داشتیم.

عطایی درباره وجود تیم مردمی ب در بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی گفت:

تیم ب با هدایت بزر جزیده به مسابقات کشورهای اسلامی رفت و قهرمان شد.

عطایی ادامه داد:

15 روز سپس از لیگ ملت‌ها در مسابقات جام واگنر وجود یافتیم و برای اولین بار مدال برنز را کسب کردیم و در مسابقات قهرمانی مردان دنیا نیز همانند دوره قبل سیزدهم شدیم. مسابقات قهرمانی مردان دنیا سپس از المپیک مهم‌ترین و مقاوم‌ترین مسابقات است. بازی مقابل هلند راه تیم ایران را مقاوم کرد و هدف‌ ما پژوهشگر نشد.

سرمربی تیم مردمی والیبال ایران با بیان این‌که در رقابت‌های قهرمانی مردان دنیا چند اتفاق افتاد، گفت:

تمامی تیم‌هایی که در لیگ ملت‌ها عملکرد خوبی داشتند در قهرمانی دنیا عملکرد خوبی نداشتند. فرقی مهمی بین تیم‌هایی که لیگ ملت‌ها را تدارکاتی دیدند و تیم هایی که لیگ را به نام هدف دیدند، وجود داشت. در نهایت، درجه ایران نسبت به قبل کاهشی نداشت. نواقصی وجود دارد که باید برطرف شود. کمی‌ای در راه مسابقات نداشتیم و از هیئت رئیسه و پزشک داورزنی همه جانبه برنامه های ما را اجرا و پشتیبانی کردند، سپاسگزاری می‌کنم.

زیادتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار اولین توضیحات عطایی سپس از ناکامی در قهرمانی ‌دنیا سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به نام نویسنده مهمان در سایت جونی عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با اون بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان گرامی می‌توانید به اینستاگرام جونی جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و کوتاه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.[ad_2]