اولین عکس از همسر جدید شهاب حسینی ؛ اختلاف سنی این زوج سر و صدا کرد [+عکس]

[ad_1]

اولین عکس از همسر جدید شهاب حسینی روی فرش قرمز منتشر شد که این عکس بازتاب بسیاری در فضای غیر واقعی به دنبال داشت. در ادامه با حواشی این عکس دنبال جونی باشید.

عکسی از شهاب حسینی و دختری در اکران فیلم سینمایی در اینستاگرام وایرال شد که گمانه زنی ها حاکی از اون است که این دختر همسر جدید شهاب حسینی می باشد.

اولین عکس از همسر جدید شهاب حسینی

  • همسر جدید شهاب حسینی
شایعه ازدواج شهاب حسینی
شایعه ازدواج شهاب حسینی

شهاب‌ حسینی در سال ۱۳۵۲ در تهران به دنیا آمد. شهاب حسینی نخستین فرزند خانواده است و یک برادر و دو خواهر دارد.

شهاب حسینی در سال ۱۳۷۴ ازدواج کرد، فرزند نخست او با نام محمدامین در زمستان ۱۳۸۲ و فرزند دوم او به نام امیرعلی در تابستان ۱۳۹۰ به دنیا آمدند. طلاق شهاب حسینی بازیگر سینمای ایران، از همسرش پریچهر قنبری سر و صدای زیادی به پا کرد.

در ادامه میتوانید عکس همسر جدید شهاب حسینی را ببینید:

شایعه ازدواج شهاب حسینی
شایعه ازدواج شهاب حسینی

شهاب حسینی سالهای سپس هم به کار بازیگری و هم اجرا پرداخت. وی بخاطر بازی در فیلمهای سینمایی واکنش پنجم و شمعی در باد و محیا مورد توجه قرار گرفت، درسال ۱۳۸۶ برای فیلم محیا از جشنواره بین‌المللی فیلم فجر، برنده به کسب دیپلم ارزش فراوان داشتن بهترین بازیگر نقش اول مرد شد، و در سال ۱۳۸۷ در همین جشنواره برای فیلم سوپراستار سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد را دریافت کرد.

شهاب حسینی همچنین برای فیلمهای پرسه در مه به کارگردانی بهرام توکلی و درباره الی به کارگردانی اصغر فرهادی بازیگر مرد انتخاب چهاردهمین مهمانی عظیم سینمای ایران نیز بود.

زیادتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار اولین عکس از همسر جدید شهاب حسینی سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به نام نویسنده مهمان در سایت جونی عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با اون بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان گرامی می‌توانید به اینستاگرام جونی جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و کوتاه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.[ad_2]