اولین نشست هم اندیشی مشترک صف و ستاد در بیمه ایران

[ad_1]

اولین نشست هم اندیشی مشترک مدیران و کارشناسان واحدهای اجرایی استان تهران (صف و ستاد بیمه ایران) ، در چند قسمت و به شکلی متفاوت، بر پایه برنامه ریزی معاونت حقوقی و هماهنگی امور استانها، شعب و نمایندگی ها و با محوریت اداره کل هماهنگی امور استانها و شعب و همکاری مدیریت های آموزش و تحقیق، امور منابع انسانی و مدیریت شعب استان تهران با وجود معاونین، تعدادی از مدیران ستادی و شماری از کارشناسان شعب شرکت روز چهارشنبه دوم شهریور ماه سال جاری، در محل باشگاه ایران زمین برگزار گردید.
به شرح صفحه اقتصاد به تعریف از روابط عمومی بیمه ایران، در این نشست، عبدالصمد خدامی معاون حقوقی و هماهنگی امور استانها، شعب و نمایندگی ها ، ضمن برشمردن اولویت های اداره کل شعب استان تهران و مدیر جدید اون مجموعه، هدف از برگزاری هم اندیشی را ، حل مسئله با رویکردی جدید و مبتنی بر علم روز مدیریت برشمرد و با تشریح روش های علمی تصمیم گیری و حل مسئله ، این روش  ها را مهارتی اساسی و از وظیفه های روزمره مدیران اجرایی برشمرد و حل مسئله را منطبق با مفهوم گره گشایی از کار دیگران و خود ، در آموزه های دینی و منشاء خیر و برکت برای سازمان و مردم و توسعه و   برتر برای کارکنان برشمرد.

بر پایه این شرح ، در این مراسم ، منصور امیری سرپرست اداره کل هماهنگی امور استانها و شعب  ،رئوس برنامه های مراسم را اعلام نمود ، سپس  قاسم رمضان پور سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع،  حسین روحی سرپرست اداره کل امور منابع انسانی، حمید رضا بحیرائی سرپرست اداره کل امور نمایندگان، رسولی دبیر کمیته وصول مطالبات، ضمن عرض خداقوت به مناسبت برگزاری برنده مجمع سالانه شرکت، رئوس برنامه ها و ملاحظات حوزه خود را با محوریت واحدهای اجرایی تشریح کردند.

در شروع  این مراسم نیز، معارفه جمالی نژاد سرپرست اداره کل شعب استان تهران با مدیران تمامی شعب اجرایی تهران و کارشناسان دنبال، در فضایی نزدیک شکل گرفت.

جمالی نژاد نیز، طی سخنان کوتاهی، ضمن سپاسگزاری از حسن اطمینان مدیرعامل و مدیران ارشد شرکت، از استقبال گرم حاضرین سپاسگزاری و قدردانی نموده و اهم برنامه های خود را اعلام کرد.

شایان ذکر است که برای برگزاری این کارگاه آموزشی، ابتدا مدیریت هماهنگی امور شعب طی مکاتبه با واحدهای اجرایی استان تهران، نقطه نظرات آنان را پیرامون مسائل کاری، جمع آوری و دسته بندی نموده و بعنوان دستور کار 5 کارگروه با عناوین نمایندگی ها، پشتیبانی، منابع انسانی، فنی و خسارت برخط و فن آوری اطلاعات اعلام نمود و نشست فکر گروهی کارگروه ها در محوطه حیاط باشگاه و در فضایی مفرح و نزدیک برگزار گردید که علاوه بر تفاوت از لحاظ روش و فضای غیر اداری برنامه، نکته جذاب دیگر اون وجود همزمان برخی از معاونین و مدیران ستادی، مدیران شعب اجرایی استان تهران و وجود یک کارشناس از تمام واحدهای اجرایی بود و فضای برگزاری نشست، کیفیت مباحث مطروحه و نحوه تعامل حاضرین که راحت از درجه سازمانی و همگی صرفاً با عنوان ارزشمند کارشناس در فضایی دوستانه و نزدیک برای گفت و گو پیرامون مسائل واقعی شعب در کنار هم قرارگرفته بودند جلب توجه نمود و مورد استقبال همه حاضرین قرار گرفت.

در انتهای مباحث گروهی، شرح نهایی و پیشنهادهای کارگروه ها در وجود مدیرعامل شرکت در فضایی بانشاط مطرح و مقرر شد به راه مقتضی مورد پیگیری قرار گیرد.

سپس مدیرعامل شرکت ضمن عرض خداقوت و تبریک برگزاری برنده مجمع به همه همکاران و سپاسگزاری از زحمات مدیران و کارکنان گذشته شرکت، تبریک به آقای جمالی نژاد و تأکید بر با ارزش و مهم بودن شعب استان تهران برای شرکت، گفت و گو کارشناسی، در فضایی دوستانه و همدلانه را زمینه ساز خیر و برکت برای شرکت فهمید و از وجود و مشارکت همکاران کارشناس در کارگروه های حل مسئله استقبال نموده و خواهان پیگیری جدی موارد مطرح شده گردید.

در این نشست همچنین، معاونین فنی و برنامه ریزی و نوآوری در سخنان کوتاهی از وجود در جمع خوشحال همکاران شعب استان تهران اظهار خرسندی و آمادگی خود را برای بذل هرگونه همکاری اعلام نمودند.

 سپس علیرضا صالحی از مدیران خوشنام و بازنشسته شرکت در جمع حاضرین خاطراتی از دوران خدمت خود بیان نمودند که مورد توجه همکاران آماده قرار گرفت.

در انتهای برنامه نیز پزشک مجتبی مالکی عضو هیأت علمی دانشگاه و مالک نظر در حوزه مدیریت رفتار و کسب و کار سخنانی تحت عنوان شادمانی سازمانی ایراد نمود که مطالب وی نیز مورد توجه حاضرین قرار گرفت.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!

[کل: 0 میانگین: 0]

[ad_2]