اپل واچ سری 8 معرفی شد؛ قیمت و مشخصات فنی

[ad_1]

اپل سرانجام لحظاتی نزد با معرفی اپل واچ سری 8 به انتظارات آخر داد. این سری از ساعت‌های هوشمند اپل جذابیت‌ها و قابلیت‌های بسیاری دارند.

اپل لحظاتی نزد و در حادثه Far Out از اپل واچ سری 8 رونمایی کرد. در ادامه تصمیم داریم نگاهی به اون قسمت از مشخصات فنی این دستگاه داشته باشیم که در این حادثه توسط اپل معرفی شد.

آبان تتر

اپل واچ سری 8

حادثه اپل امروز با معرفی سری جدید اپل واچ شروع شد، اپل واچ 8 از نظر ابعاد نسبت به مدل قبل تغییر خاصی نداشته و می‌توان همچنان اون را در اندازه‌های 41 و 45 میلی‌متری با نمایشگر همیشه روشن خریداری کرد.

ساعت هوشمند جدید کوپرتینویی‌ها علاوه بر سنسورهایی که در نسل قبل وجود داشت، این‌بار به سنسور جدید دمای بدن مجهز شده است و بنابر توضیحات اپل، این سنسور می‌تواند تغییرات دمای بدن را تا 0.1 مقام سانتی‌گراد ردیابی کند و هر 5 ثانیه این فعالیت‌ را اجرا می‌کند.

اپل واچ سری 8 معرفی شد؛ قیمت و مشخصات فنی

ساعت جدید اپل همچنین با دو سنسور دما که یکی در پایین و دیگری در نمایشگر قرار گرفته است، می‌تواند به طور دقیق چرخه تخمک‌گذاری را ردیابی کرده و این ویژگی برای سلامت زنان فراوان مهم خواهد بود.

یکی از جذابیت‌های این ساعت جدید، سیستم تشخیص تصادف است که دقیقا همانند سیستم تشخیص سقوط عمل می‌کند و می‌تواند تصادف ماشین را تشخیص دهد. در واقع زمانی که این ساعت تشخیص دهد که کاربرش تصادف کرده، پس از سوال از فرد به شکل خودکار با اورژانس تماس می‌گیرد.

این سری دارای عمر باتری 18 ساعته است که با استفاده از حالت بهینه‌سازی مصرف انرژی جدیدی که اپل معرفی کرده، این میزبان تا 36 ساعت افزایش می‌یابد. علاوه بر اینها، ساعت جدید اپل برای اولین بار، رومینگ بین‌المللی را ارائه می‌کند. اپل واچ سری 8 با پشتیبانی از به‌روزرسانی جدید watchOS 9، واچ‌فیس‌های جدید، یک برنامه بازطراحی شده و جدید Workout (تمرینات) و یک برنامه Medication جدید را به کاربران ارائه می‌کند.

برخلاف سال قبل، سری اپل واچ 8 در دو جنس با روکش آلومینیومی و فولاد ضد زنگ عرضه می‌شود و 4 رنگ اصلی اون را در عکس زیر می‌بینید:

اپل واچ سری 8 معرفی شد؛ قیمت و مشخصات فنی

قیمت این محصول برای نسخه GPS با عمر باتری 18 ساعته از 399 دلار شروع می‌شود و نسخه Cellular برچسب قیمت 499 دلاری دارد. نزد فروش این محصول از امروز شروع شده و از تاریخ 25 شهریور درون بازار می‌شود.

زیادتر بخوانید:

دیدگاه شما در خصوص اپل واچ سری 8  چیست؟ نظرات خود را در قسمت کامنت‌ها با ما در بین گذاشته و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.

منبع: theverge

[ad_2]