ایمیل لو رفته و جنجالی آنجلینا جولی به برد پیت

[ad_1]

زمانی که تمام دعوا های بین آنجلینا جولی و برد پیت شروع شد، هیچ علامت روشنی از مشکل اصلی آنها وجود نداشت. به گفته آنجلینا جولی، برد پیت دفعات با فرزندان خود رفتار نامناسب داشته است، اما او هیچگاه در مورد سوء مصرف الکل برد پیت توضیحی نداد.

به شرح وقت سحر به تعریف از  روزیاتو: زمانی که تمام دعوا های بین آنجلینا جولی و برد پیت شروع شد، هیچ علامت روشنی از مشکل اصلی آنها وجود نداشت. به گفته آنجلینا جولی، برد پیت دفعات با فرزندان خود رفتار نامناسب داشته است، اما او هیچگاه در مورد سوء مصرف الکل برد پیت توضیحی نداد.

آنجلینا جولی و برد پیت در سال ۲۰۱۶ با اعلام خبر دوری خود، دوستدارانشان را غافلگیر کردند. الآن نامه ای که جولی ظاهراً وقت شروع کل چالش های قانونی برای معامله مشترکشان در تاکستان های میراوال به برد پیت نوشته در تیک انگور لو رفت. در این نامه، جولی به طرز دردناکی در مورد دوری آنها صحبت می کند و به حقایق ناگفته ای نشانه می کند.

آنجلینا جولی در تلاش برای روشن کردن اختلافات بر سر این ملک فرانسوی، به مشکلات سوء مصرف الکل برد پیت نشانه می کند. ماه‌ها بود که گمانه‌زنی‌هایی در مورد مشکلات این بازیگر با الکل وجود داشت اما اطلاعات خاصی در مورد اون وجود نداشت. جولی به طور ناخواسته این داستان را از راه این نامه مطرح کرده است که می تواند مشکلات جدی برای شغل ی پیت ساختن کند.

متن کامل ایمیل آنجلینا جولی به برد پیت

متن کامل ایمیل جولی که در تیک انگور به خارج درز کرده است از این قرار است: «این را به شکل مکتوب می نویسم تا احساساتی نشوم. اینجا جایی است که دوقلوها را به دنیا آوردیم و جایی است که با پلاکی به یاد مادرم با هم ازدواج کردیم. مکانی که قول و قراری با هم گذاشتیم که می توانست عملی شود و جایی است که فکر می‌کردم در اون پیر می‌شوم. حتی الآن نیز نوشتن این نامه بدون گریه کردن غیرممکن است. مکانی که خاطراتم در یک دهه نزد ارزشمند کرده است. اما همچنین جایی است که شروع آخر زندگی و تجارتی را رقم زد که تمامش حول اساس الکل بود.»

خانه آنجلینا و برد

«امیدوار بودم که اینجا به نحوی بتواند به چیزی تبدیل شود که ما را در کنار هم نگه دارد و ما در اون راحتی پیدا کنیم. الآن می بینم که تو واقعاً می خواهی من نباشم و به احتمال فراوان از دریافت این ایمیل خوشحال خواهی شد. من رفتارهای بی ملاحظه زیادی دیده ام. پولی که به روشی خرج می‌شد که تایید نمی‌کردم، و تصمیماتی که بدون مشاوره من گرفته می شد. من از تصمیم‌هایی که گرفته شده‌ صدمه دیده ام. تصمیم به هیچ اشتراکی در کسب‌وکار یا تغییر اساسی اون منجر نمی شود تا برای فرزندانمان تندرست‌تر باشد.»

در همین حال، برد پیت در حال انجام چند اقدام مهم در شغل خود به نام یک آرتیست و یک تهیه کننده است. پیت به تازگی اولین آثار هنری اش را در موزه هنر سارا هیلدن در تامپره فنلاند به نمایش گذاشته است. او همچنین یک استودیو موسیقی را در همان املاک فرانسوی بازسازی کرد تا نوازندگان بروند و موسیقی بسازند. به طور کوتاه، پیت در حال ایفای نقش خود، به نام ناظر هنر و هنرمندان است.

[ad_2]