اینترنت واتساپ کی وصل میشه امروز دوشنبه 18 مهر 1401 (قطعی واتساپ مهر ۱۴۰۱)

[ad_1]

اینترنت واتساپ کی وصل میشه امروز دوشنبه ۱۸ مهر ۱۴۰۱ (قطعی واتساپ مهر ۱۴۰۱)

در حالی که قطعی واتساپ امروز ۱۸ مهر ۱۴۰۱ برای هجدهمین روز متوالی همچنان ادامه دارد، تعداد زیادی از کاربران با پیگیری دلیل قطعی این سوال را مطرح می کنند که واتساپ کی وصل میشود؟

اینترنت واتساپ کی وصل میشه امروز 18 مهر 1401 (قطعی اینترنت واتساپ امروز)

در پاسخ به سوالات مکرر کاربران در خصوص اینکه واتساپ کی وصل میشود امروز هجدهم مهر ۱۴۰۱ به اطلاع میرساند به دلیل شرایط نامساعد موجود در سرزمین که پس از فوت کرد خانم مهسا امینی نزد آمده است شاهد برخی اختلالات در اینترنت و مخصوصا قطعی شبکه های اجتماعی هستیم

طبق آخرین اخبار در مورد قطعی واتساپ، همچنان در اپراتور ایرانسل، دنبال اول، رایتل و اینترنت ADSL قطع بوده و از دسترس خارج است.

در حال آماده قطعی واتساپ به طور کامل در تمامی سرزمین شرح شده است.

در پاسخ به سوالات مکرر کاربران در خصوص اینکه واتساپ کی وصل میشود به اطلاع میرساند به دلیل شرایط نامساعد موجود در سرزمین که پس از فوت کرد خانم مهسا امینی نزد آمده است شاهد برخی اختلالات در اینترنت و مخصوصا قطعی شبکه های اجتماعی هستیم

در روزهای اخیر اینترنت تلفن دنبال، حوالی ساعت ۱۶ الی ۲۴ به طور کامل قطع می‌شد و صرفا دسترسی به سایت های داخلی امکانپذیر بود. همچنین اینستاگرام و واتساپ نیز همچنان فیلتر می باشد.
ساعات قطعی اینترنت دنبال متغیر بوده و از حوالی ساعت ۱۵ تا ۲۴ وابسته قطعی و اختلال بوده است. اما با این حال اینترنت خانگی هنوز مشمول قطعی نشده و اما گاهی با اختلال دنبال است.

طبق آخرین خبرهای ارسال شده از رفع فیلتر اینستاگرام و واتساپ خبری نیست و و برخی خبرها حاکی از فیلترینگ دائمی اینستاگرام میدهند. یعنی کاربران چشم به راه رفع قطعی و رفع فیلترینگ اینستاگرام و واتساپ نباشند.

تا این ثانیه هیچ تصمیم جدیدی درباره فیلترینگ دائمی گرفته نشده و حتی وزیر ارتباطات گفته شورای عالی فضای غیر واقعی جلسه جدیدی نداشته است.اگرچه حجت الاسلام محمد جعفر منتظری دادستان کل سرزمین انتقادات جدی به این پلتفرم‌ها داشته است اما تا امروز هیچ یک از قضات حکم قضایی برای بستن این پلتفرم ها همانند آنچه پیشتر درباره تلگرام چهره داد صادر نکرده است.

گفته میشود در شکل خروج از اکانت واتساپ دیگر امکان دریافت پیامک تائید برای ورود به اپلیکیشن وجود ندارد.

برخی از کاربران اعلام کرده اند قطعی واتساپ فقط مربوط به اپلیکیشن واتساپ بوده و از راه نسخه وب میتوان به واتساپ دسترسی داشت.

وزیر سرزمین نزد از این گفته بود شرط وصل شدن اینترنت، تمام شدن ناآرامی‌ها و اعتراضات اخیر است. اما گروهی از مخالفان این شبکه های اجتماعی اعتقاد دارند که حالا بهترین تاریخ برای اجرا طرح صیانت و فیلتر همیشگی واتساپ و اینستاگرام است.
در روز های قبل شاهد قطع پهنای باند اینترنت بین الملل در اوپراتورهای تلفن دنبال نظیر دنبال اول و ایرانسل بودیم.

[ad_2]