اینترنت کی وصل میشه 26 مهر 1041

[ad_1]

اینترنت کی وصل میشه 26 مهر 1041 یا به عبارتی دیگر تاریخ وصل شدن قطع شدن اینترنت امروز و دلیل دلیل قطعی و برای چی اینترنت فیلتر شد سوالاتیست که این روزها مردم با اون درگیر هستند.

روز قبل تقریبا قطعی اینترنت به بالاترین حد خود رسید، امروز و امشب دوشنبه 26 مهر 1401 اینترنت کی وصل میشه و ساعات تاریخ وصل شدن اینترنت کی است؟

زیادتر بخوانید:

فیلتر شکن دور زدن اینترنت مردمی با outline vpn [+ویدئوی هک شدن اخبار 21]

ترفندی برای استفاده از واتساپ بدون فیلتر شکن وجود دارد؟

ادعای جدید ایلان ماسک ؛ اینترنت ماهواره‌ای در ایران فعال شد؟! [+عکس]

اینترنت کی وصل میشه 26 مهر 1401

اینترنت امروز وصل است و فقط با فیلتر بودن واتساپ و اینستاگرام مواجه هستیم.

اینترنت کی وصل میشه ۲۵ مهر ۱۴۰۱
تاریخ وصل شدن اینترنت امروز 26 مهر 1401

درحالی که بسیاری چشم به راه نخستین جلسه شورای عالی فضای غیر واقعی پس از محدودیت های اخیر بودند تا درباره سرنوشت بسیاری از پلتفرم های خارجی، چون واتساپ و اینستاگرام تصمیمی دائمی اتخاذ شود، این جلسه با وجود سید ابراهیم رئیسی بدون نظر به فیلترینگ دائمی جدیدی برگزار شد.

واتس اپ برای برخی کاربران رفع فیلتر شده است. اما همچنان ارسال عکس، ویدئو و صوت میسر نیست و با اختلال دنبال است. به شرح «انتخاب»، این سایت نوشته است که بررسی ها علامت می‌دهد برخی مشترکین اپراتورهای دنبال اول، ایرانسل، مخابرات، شاتل موبایل و زیتل می توانند بدون استفاده از ابزارهای تغییر آی پی، در واتساپ پیام ارسال و دریافت کنند. البته اختلال در این پیام رسان به حدی است که امکان ارسال عکس، ویدئو و صوت وجود ندارد.

تاریخ وصل شدن اینترنت 26 مهر 1401

طبق گزارشات برخی کاربران، دسترسی به اینترنت بین المللی (دنبال و پابرجا) در برخی شهرها محدود شده است. اینترنت دنبال نصف شب ها یعنی از ساعت ۱۲ شب تا حدود ۹ سحر، سرعت عالی‌ای دارد. پس در این تاریخ ها می‌توانید از اینترنت به خوبی استفاده کنید. اینترنت دنبال در ایران چند روزی است که به مشکل جدی خورده و در اکثر زمان‌ ابدا کار نمی‌کند.

زیادتر بخوانید:

تاریخ وصل شدن امروز اینترنت 26 مهر 1401

[ad_2]