این خانم با 7 ازدواجش به مال و اموال شوهرش چشم دوخته است!

[ad_1]

برنامه تلویزیونی اسرا ارول که یکی از برنامه‌های محبوب ترکیه است، با موضوعی جدید در شبکه های اجتماعی دفعات مورد گفت و گو قرار گرفت. این‌بار خانمی به نام ملک کاراداغ برای طلاق از هفتمین شوهرش در این برنامه شرکت کرد.

وقت سحر-‌ چندی نزد ملک کاراداغ 43 ساله در ایستگاه اتوبوس با عمو شرافت الدین 78 ساله دوست شده و ازدواج کردند. ملک خانم با ادعای اینکه فرزندان شوهرش رابطه آنها را متشنج می‌کنند مجبور به طلاق شده و در این برنامه شرکت کرد.

به شرح گروه ترجمه وقت سحر، ملک خانم گفت که نمی خواهد شوهرش را ترک کند و از مجری برنامه اسرا ارول درخواست کمک کرد.

در دومین قطعه از این برنامه از شوهر او نیز درخواست شد که در برنامه شرکت کند. این زوج شب قبل در پخش زنده مقابل یکدیگر آمدند.

عمو شرافت الدین گفت: «من برای نجات از این زن تو این برنامه شرکت کردم. منو‌ نجات بدید! این زن میخواد اموال منو بالا بکشه!»

این خانم با 7 ازدواجش به مال و اموال شوهرش چشم دوخته است!ملک خانم هم این اتهامات را رد کرد و گفت: «من شوهرم را فراوان دوست دارم. هیچکس نمیتونه او رو از من جدا کنه… من به شوهرم آسیبی نمیرسونم… به خونه برگرده. باهم خوب و خوش زندگیمون رو ادامه بدیم.»

این خانم با 7 ازدواجش به مال و اموال شوهرش چشم دوخته است!عمو شرافت الدین گفت: «این زن دروغ میگه! منو با حکم دادگاه از خونه ای که 40 ساله ساکنم خارج کرده. سپس میگه بیا برگرد به خونه… من رفتم با حکم دادگاه سه روز تو بازداشگاه موندم. منو بازهم گول زد!»

او حتی قدمی از تصمیم طلاقش عقب نشینی نکرد و گفت مهریه هر چه که باشد میدهم فقط کافیست از این زن جدا شوم!

[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *