بازدید مدیرعامل بانک مسکن از پروژه زیتون ۶ پردیسان

[ad_1]

پزشک محمود شایان از پروژه زیتون ۶ پردیسان قم که توسط بانک مسکن تامین مالی شده و مهیا تحویل به متقاضیان است، بازدید به عمل آورد.
به شرح صفحه اقتصاد به تعریف از پایگاه خبری بانک مسکن، پزشک محمود شایان مدیرعامل بانک مسکن از پروژه زیتون ۶ پردیسان قم بازدید به عمل آورد.
طی این بازدید داریوش بلدی مدیرکل بنیاد مسکن قم،محسن بابایی مدیر شعب بانک در استان و تنی چند از مدیران بانک مسکن در این استان پزشک شایان را همراهی می کردند.
در این مراسم مدیرکل بنیاد مسکن استان قم ضمن تشریح روند تکمیل پروژه پردیسان از حمایت های مدیرعامل بانک مسکن برای انجام این پروژه تقدیر و سپاسگزاری کرد.
وی با بیان اینکه پروژه زیتون ۶ طبق برنامه تاریخ بندی شده نزد رفت و به سرانجام رسید، اظهار داشت که مساعدت بانک مسکن در زمینه تامین مالی این پروژه سبب شد تا پروژه زیتون ۶ پردیسان در تاریخ مقرر مهیا عرضه به متقاضیان شود.
محسن بابایی مدیر شعب استان قم نیز بیان داشت با تکمیل پروژه ۱۸۰ واحدی زیتون ۶ پردیسان کارها واجب برای تحویل اون به متقاضیان در حال انجام است که تا به امروز ۱۱۲ متقاضی تشکیل پرونده داده‌اند که تا آخر شهریورماه سال جاری کارها واجب برای تحویل واحدها انجام می‌شود.
گفتنی است پروژه ۱۸۰ واحدی زیتون ۶ در زمینی به وسعت ۱۰ هزار متر مربع احداث شده است که به شکل کامل تکمیل و مهیا تحویل می‌باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!

[کل: 0 میانگین: 0]

[ad_2]