بازیگران سریال «بریکینگ بد» حالا کجا و مشغول چه کاری هستند؟

[ad_1]

نزدیک به ۱۰ سال از آخر سریال «بریکینگ بد» در سال ۲۰۱۳ می گذرد. با این حال، به مهربانی سریال نزد درآمدش «بهتره با سالی تماس بگیری» (Better Call Saul) که اجازه می دهد با برخی از شخصیت های مورد علاقه مان کمی زیادتر وقت بگذرانیم، هنوز از اون صحبت می شود. آخرین قطعه سریال «بهتره با سال تماس گیری» مدتی قبل منتشر شد.

حالا می خواهیم ببینیم بازیگران سریال «بریکینگ بد» کجا و مشغول چه کاری هستند؟

برایان کرانستون

1 b792f75897a49a9585f68004d8

برایان کرانسون به شخصیت اصلی سریال، والتر وایت جان بخشید. از تاریخ آخر سریال، او در تعداد قابل توجه پروژه ی دیگر نقش آفرینی کرده است، از جمله فیلم های «ترامبو» (Trumbo) و «گودزیلا» (Godzilla). این بازیگر از سال ۲۰۲۰ در سریال «عالیجناب» (Your Honor) بازی می کند که در اون نقش یک قاضی به نام مایکل دسیاتو را برعهده دارد. او چند فیلم دیگر هم در نوبت اکران دارد و بنابراین قرار است کرانسون تا وقت ها بر پرده ی سینما ببینیم.

کرانستون در ۲ قطعه پایانی سریال «بریکینگ بد» برای بازی در نقش والتر وایت وجود یافت.

باب ادنکیرک

2 c9957452c6b14b98d948ab8478

باب ادنکیرک می گوید هنگامی نقش سال گودمن را گرفت، صبر نداشت در زیادتر از ۳ قطعه وجود داشته باشد. اما او نه تنها در ۴۳ قطعه از سریال اصلی وجود یافت، بلکه ستاره ی نزد حقوق اون، سریال «بهتره با سال تملس بگیری» هم بود که از سال ۲۰۱۵ تا ۲۰۲۲ پخش شد.

ادنکیرک در سال ۲۰۲۱ سر منظره‌ ی فیلمبرداری وابسته حمله قلبی شد اما خوشبختانه بهبود یافت و توانست سپس از ۶ هفته بازی خود را ادامه دهد، امری که با تمجید فراوان همکارانش رو به رو شد. سریال او گرچه آخر یافته، اما پروژه های دیگر در راه دارد؛ سریال بعدی او Straight Man نام دارد که نزد بینی می شود در سال ۲۰۲۳ پخش شود. در تاریخ پخش «بهتره با سال تماس بگیری» هم او در چند فیلم و سریال دیگر از جمله سریال «انجام نشده» (Undone) و فیلم «زنان کوچک» (Little Women) وجود یافت.

دین نوریس

3 cc544d5846b4f9ec02830cdf4e

این بازیگر نقش دلالی به نام هانگ شریدر را در سریال اصلی ایفا می کرد و در سال ۲۰۲۰ با همین نقش در سریال «بهتره با سال تماس بگیری» هم وجود یافت. به جز این ها، او در چندین سریال محبوب بازی کرد، از جمله «رسوایی» (Scandal)، «نظریه بیگ بنگ» (The Big Bang Theory) و Claws. او همچنین در سال ۲۰۱۹ در فیلم Scary Stories to Tell in the Dark نقش آفرینی کرد و مخاطبان می توانند چشم به راه دنباله ی اون باشد که حالا در مرحله ی نزد تولید قرار دارد.

آنا گان

4 472e1d5dc0a76afd393513db0f

سپس از آخر سریال «بریکینگ بد»، آنا گان که نقش اسکایلر وایت را ایفا می کرد، در سال ۲۰۱۴ نقش اصلی سریال Gracepoint را برعهده دگرفت که یک نسخه ی بازسازی سریال انگلیسی «برادچرچ» (Broadchurch) را برعهده گرفت. او همچنین در ۱۰ قطعه از سریال «سایه های آبی» (Shades of Blue) وجود یافت. این بازیگر چند وجود کوتاه هم در سریال هایی همانند «ذهن های جنایتکار» (Criminal Minds) و «پسر نابغه» (Prodigal Son) داشته است.

او در سال ۲۰۲۲ به دنبال دوست اش، دنیس بوتسیکاریس در سال «بهتره با سالی تماس بگیری» (بازیگر نقش ریک اشوایکارت) برای بازی در سریال Sugar انتخاب شد.

جینکارلو اسپوزیتو

5 0bcb46521e9ad7da41e339c58e

او در سریال «بریکینگ بد» نقش گاس فرینگ را برعهده داشت و در سال ۲۰۱۷ هم این نقش را در سریال «بهتره با سال تماس بگیری» تکرار کرد. از سال ۲۰۱۱ به این سو که اسپوزیتو از سریال خارج شد، تاکتون، این بازیگر در بیش از ۵۰ پروژه وجود داشته است که در برخی از اون ها صداپیشه بوده است. سریال های The Get Down ، «روزی روزگاری» (Once Upon a Time) و «مندلورین» (The Mandalorian) از جمله سریال های او هستند. همچنین صبر می رود او در سریال «جیگسا» (Jigsaw) هم وجود داشته باشد.

بتسی براندت

6 bf31c85188bf23be18dd2a0da6

بتسی براندت در سریال «بریکینگ بد» نقش ماری شریدر را برعهده داشت و یکی از مشخصه های این شخصیت علاقه ی شدیدش به رنگ بنفش بود. هنگامی این نقش را در یکی از قطعه های اخر سریال «بهتره با سال تماس بگیری» تکرار کرد، تمامی سکانس های او سیاه و سفید بودند، به همین سبب طرفداران نتوانستند متوجه رنگ لباس های این شخصیت شوند. البته براندت بعداً آشکار کرد که هیچ کدام از لباس هایش بنفش نبودند.

از تاریخ آخر این سریال، این بازیگر در کارهای زیادی وجود داشته، همانند Parenthood ،  Life in Pieces ، «با عشق، ویکتور» (Love, Victor). او در پروژه های The Grotto و «جفری ها» (Jefferies) هم بازی خواهد کرد.

آر جی میته

7 17e1df5d1299a400c117403c20

آر جی میته که زیادتر با نقشش به نام والتر وایت جونیور شناخته می شود، همیشه ناظر افراد معلول بوده و سخنگوی بازیگر دارای معلولیت بوده است. از تاریخ آخر سریال «بریکینگ بد»، او در سریالی به نام «جا به جا شده وقت تولد» (Switched at Birth) و فیلم سینمایی «یادآوری» (The Recall) و همینطور چند پروژه ی دیگر نقش آفرینی کرده است. این بازیگر دست کم ۵ فیلم و سریال هم در نوبت نمایش دارد که در یکی از مورد انتظارترین اون ها یعنی فیلم «آیزاک» (Isaac) نقش اصلی را دارد.

استیون مایکل کوئیزادا

8 1d6c665a62a59cc77006f0855d

این کمدین در سریال «بریکینگ بد» و قطعه دوم سریال «بهتره با سال تماس بگیری» در نقش استیون گومز ظاهر شد. در سال ۲۰۱۴ او برای نقش آفرینی اش در «بریکینگ» به دنبال باقی بازیگران این سریال، جایزه انجمن بازیگران فیلم (SAG Awards) را دریافت کرد. او در سال های اخیر در فیلم های سینمایی همچون «آرزوی یک مرد» (Wish Man) و «تعطیلات برای قهرمان ها» (Holiday for Heroes) وجود داشته و استندآپ کمدی اجرا کرده است. او دست کم ۵ پروژه برای آینده دارد.

جاناتان بنکس

9 644a79589aa70ec5fc9a500e25

جاناتان بنکس، بازیگر کهنه کار، از سال ۲۰۰۹ در سریال «بریکینگ بد» در نقش مایک ارمنتراوت ظاهر شد و سپس این نقش را سریال «بهتره با سال تماس بگیری» فیلم «ال کامینو: فیلم بریکینگ بد» (El Camino: A Breaking Bad Movie) و مینی سریال Saul: Madrigal Electromotive Security Training بازی کرد. او در فیلم هایی همچون «گل گرفته» (Mudbound) و «مسافر همیشگی» (The Commuter) هم نقش آفرینی کرده است.

بنکس در سال ۲۰۱۶ یک دکترای افتخاری دریافت کرد.

آرون پل

10 dc222655729aad75c81d200c1b

یکی از معروف ترین چهره های سریال «بریکینگ بد»، آرون اپل است که نقشش در این سریال، جسی پینکمن را در چند پروژه ی دیگر تکرار کرد. او در سال ۲۰۱۹ در فیلم «ال کامینو: فیلم بریکینگ بد» بازی کرد که زندگی جس سپس از وقایع سریال اصلی را روایت می کرد و در قطعه های پایانی «بهتره با سال تماس بگیری» هم مجدد در این نقش ظاهر شد. از سال ۲۰۱۴ تا ۲۰۲۰، تهیه کننده و صداپیشه ی سریال «بوجک هورسمن» (BoJack Horseman) بود. او در فیلم «جنون سرعت» (Need for Speed)، یک اپیزود از سریال «آینه سیاه» (Black Mirror) و اخیراً نیز در سریال «دنیای غرب» (Westworld) بازی کرده است.

او و همسرش، لورن، در سال ۲۰۱۸ مالک یک دختر و در سال ۲۰۲۲ مالک یک پسر شدند. به گفته ی پل، پدرخوانده ی پسرش، برایان کرانستون، بازیگر نقش والتر وایت است. او کرانستون را «یکی از بهترین دوستانش در تمام دنیا» وصف کرده است.

[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *