بازیگر نقش جوانی ابریشم در سریال بی گناه کیست بیوگرافی و عکس های جنجالی

[ad_1]

بازیگر نقش جوانی ابریشم در سریال بی گناه کیست بیوگرافی و عکس های جنجالی

بیوگرافی یگانه رادبخش بازیگر نقش جوانی ابریشم در سریال بی گناه کیست؟ بیوگرافی و تصاویر و اینستاگرام و آشنایی با بیوگرافی بازیگر نقش جوانی ابریشم قلی خان در سریال بی گناه دنبال سن و مصاحبه یگانه رادبخش بازیگر نقش جوانی ابریشم در سریال بی گناه با عکس های جدید جنجالی بدون گریم را در این صفحه از مجله سخن جدید مشاهده نمایید.

بازیگر نقش جوانی ابریشم در سریال بی گناه کیست؟

یگانه رادبخش از بازیگران کم سن و نوظهور فیلم و سریال های ایرانی است که با بازی در تئاتر درون حیطه بازیگری شد. او برای اولین بار با ایفای نقش در سریال بی گناه در نقش جوانی ابریشم قلی خان سرشناس شد و به مخاطبان معرفی شد. یگانه رادبخش پیشتر با بازی در نمایش اسکیزو به چهره ای معروف تئاتری تبدیل شد.

بازیگر نقش جوانی ابریشم در سریال بی گناه کیست بیوگرافی و عکس های جنجالی

سریال بی گناه به کارگردانی مهران احمدی با وجود چهره های معروف سینما و تلویزیون و بازیگران کم سن به زودی از شبکه نمایش خانگی توزیع خواهد شد. سریال بی گناه توسط مهران احمدی کارگردانی شده و مجموعه ای عاشقانه، اجتماعی درباره زندگی و عاشقانه های دهه شصتی چند کم سن به نام های بهمن و فروغ و ابریشم و دلاور است که حالا پای دوران پیری گذاشتن و خاطرات دوران عاشقانه خود را مطالعه می کنند.

یگانه رادبخش در سریال بی گناه نقش جوانی ابرایشم را بازی می کند. نقش پیری و کهنسالی ابرایشم قلی خان را نیز خانم مهرانه مهین ترابی بازی کرده است

بیوگرافی یگانه رادبخش بازیگر نقش جوانی ابریشم در سریال بی گناه کیست

بیوگرافی یگانه رادبخش بازیگر نقش جوانی ابریشم در سریال بی گناه کیست

او متولد دهه ۷۰ در تهران بازیگر سینما و تلویزیون اهل ایران است. وی دارای مدرک تحصیلی بازیگری می باشد و علاوه بر وجود در فیلم ها و سریال ها، در زمینه دستیار لباس و طراحی لباس نیز مشغول کوشش است. یگانه رادبخش هنوز ازدواج نکرده و مجرد می باشد.

سریال بی گناه اولین سریال به کارگردانی مهران احمدی در شبکه نمایش خانگی است که فیلمبرداری اون در آغاز سال ۱۴۰۰ در شهر تهران شروع شد و گروه، سپس از اتمام مراحل ضبط در تاریخ حال، مشغول فیلمبرداری سکانس‌ های باقیمانده در تاریخ قبل شدند. بخشی از فیلم نامه سریال بی گناه، روایت داستانی در دهه ۶۰ است.

بیوگرافی یگانه رادبخش بازیگر نقش جوانی ابریشم در سریال بی گناه کیست

تاریخ پخش سریال بی گناه از شبکه نمایش خانگی از روز یکشنبه ۶ شهریور ۱۴۰۱ می باشد و شما بیننده گرامی می توانید هر هفته یکشنبه ها چشم به راه پخش قطعه جدیدی از این سریال باشید. این کار به شکل اختصاصی در اپلیکیشن و سایت فیلیمو قرار گرفته است و هر هفته راس ساعت ۸ سحر یکشنبه روی این پلتفرم قابل نمایش خواهد بود.

سوابق هنری

یگانه رادبخش بازیگری را از تئاتر شروع کرد. او بطور شغل ای با بازی در نمایش اسکیزو بر گرفته از آثار داریو فو با ترجمه جمشید کاویانی و کار محمدرسول حسینخانی و تهیه‌ کنندگی امین صدر از چهارم درون حیطه بازیگری شد و درخشش او دلیل شد تا فراوان زود به جمع بازریگران با توانایی بپیوندد. او برای اولین بار با بازی در سریال بی گناه جلوی دوربین رفت و در نقش جوانی های ابریشم قلی خان خوش درخشید.

بیوگرافی یگانه رادبخش

سریال بی گناه به کارگردانی مهران احمدی و به تهیه‌کنندگی مصطفی کیایی در سال ۱۴۰۰ ساخته شده است. این سریال محصول سرزمین ایران و در ژانر خانوادگی و درام می‌ باشد. یگانه رادبخش بازیگر نقش ابریشم قلی خان در بی گناه است که جوانی این کاراکتر را وی بازی کرده و بزرگسالی اش را آرتیست باتجربه مهرانه مهین ترابی بر وظیفه داشته است.

محسن کیایی، ویشکا آسایش، شبنم مقدمی، مهران احمدی، ماهور الوند، نسرین نصرتی، حسین پورکریمی، هدیه بازوند، نوید لایقی، منوچهر زنده‌ قلب، دنیا مدنی، مبینا طبایی، مهران وثوقی، با هنرمندی: مسعود رایگان و مهرانه مهین‌ترابی و با وجود: رویا تیموریان و آتیلا پسیانی، به هنرمندی پرداخته‌ اند. هم چنین باران احمدی، احسان معجونی و یگانه رادبخش نیز به نام چهره‌ های جدید بازیگری در سریال بی گناه معرفی می‌ شوند.

[ad_2]