بازیگر نقش سارینا در سریال بی گناه کیست بیوگرافی و عکس های جنجالی

[ad_1]

بازیگر نقش سارینا در سریال بی گناه کیست بیوگرافی و عکس های جنجالی

باران احمدی بازیگر نقش سارینا در سریال بی گناه کیست؟ بیوگرافی و تصاویر و اینستاگرام و آشنایی با بیوگرافی باران احمدی بازیگر نقش سارینا در سریال بی گناه دنبال سن و مصاحبه باران احمدی دختر مهران احمدی بازیگر نقش سارینا در سریال بی گناه با عکس های جدید جنجالی بدون گریم را در این صفحه از مجله سخن جدید مشاهده نمایید.

بازیگر نقش سارینا در سریال بی گناه کیست؟

باران احمدی از بازیگران کم سن و نوظهور فیلم و سریال های ایرانی است که با بازی در تئاتر درون حیطه بازیگری شد. او دختر مهران احمدی بازیگر و کارگردان ایرانی است که برای اولین بار با ایفای نقش در سریال بی گناه در نقش سارینا به مخاطبان معرفی شد. باران احمدی به واسطه پدرش مهران احمدی درون بازیگری شد.

بازیگر نقش سارینا در سریال بی گناه کیست بیوگرافی و عکس های جنجالی

سریال بی گناه به کارگردانی مهران احمدی با وجود چهره های معروف سینما و تلویزیون و بازیگران کم سن به زودی از شبکه نمایش خانگی توزیع خواهد شد. سریال بی گناه توسط مهران احمدی کارگردانی شده و مجموعه ای عاشقانه، اجتماعی درباره زندگی و عاشقانه های کم سن های دهه شصتی است.

باران احمدی در سریال بی گناه نقش سارینا دختر پروین و عطا را بازی می کند.

بیوگرافی بازیگر نقش سارینا در سریال بی گناه

او متولد دهه هشتاد در تهران بازیگر سینما و تلویزیون اهل ایران است. وی در حال آماده در حال تحصیل است و در جدیدترین کار هنری خود در یکی از کارهای پدرش بخ ناغم بیگناه ایفای نقش کرده است تا اولین تجربه خود را در هنرپیشگی ثبت کند

سریال بی گناه اولین سریال به کارگردانی مهران احمدی در شبکه نمایش خانگی است که فیلمبرداری اون در آغاز سال ۱۴۰۰ در شهر تهران شروع شد و گروه، سپس از اتمام مراحل ضبط در تاریخ حال، مشغول فیلمبرداری سکانس‌ های باقیمانده در تاریخ قبل شدند. بخشی از فیلم نامه سریال بی گناه، روایت داستانی در دهه ۶۰ است.

بیوگرافی بازیگر نقش سارینا در سریال بی گناه

سوابق هنری

باران احمدی بازیگری را از تئاتر شروع کرد و پس از بازی در چند نمایش، بطور شغل ای در اولین هنری برنده خود در کنار پدرش در سریال بی گناه خوش درخشید او علامت داد دارای توانایی بازیگری است و می تواند با قدرت در این راه قدم بردارد.

اسم واقعی نقش سارینا در سریال بی گناه

سریال بی گناه به کارگردانی مهران احمدی و به تهیه‌کنندگی مصطفی کیایی در سال ۱۴۰۰ ساخته شده است. این سریال محصول سرزمین ایران و در ژانر خانوادگی و درام می‌ باشد. یگانه رادبخش بازیگر نقش ابریشم قلی خان در بی گناه است که جوانی این کاراکتر را وی بازی کرده و بزرگسالی اش را آرتیست باتجربه مهرانه مهین ترابی بر وظیفه داشته است.

محسن کیایی، ویشکا آسایش، شبنم مقدمی، مهران احمدی، ماهور الوند، نسرین نصرتی، حسین پورکریمی، هدیه بازوند، نوید لایقی، منوچهر زنده‌ قلب، دنیا مدنی، مبینا طبایی، مهران وثوقی، با هنرمندی: مسعود رایگان و مهرانه مهین‌ترابی و با وجود: رویا تیموریان و آتیلا پسیانی، به هنرمندی پرداخته‌ اند. هم چنین باران احمدی، احسان معجونی و یگانه رادبخش نیز به نام چهره‌ های جدید بازیگری در سریال بی گناه معرفی می‌ شوند.

تاریخ پخش سریال بی گناه از شبکه نمایش خانگی از روز یکشنبه ۶ شهریور ۱۴۰۱ می باشد و شما بیننده گرامی می توانید هر هفته یکشنبه ها چشم به راه پخش قطعه جدیدی از این سریال باشید. این کار به شکل اختصاصی در اپلیکیشن و سایت فیلیمو قرار گرفته است و هر هفته راس ساعت ۸ سحر یکشنبه روی این پلتفرم قابل نمایش خواهد بود.

بازیگر نقش سارینا در سریال بی گناه

مهران احمدی درباره دخترش باران و خانواده اش گفته: دختر من از تتلو خوشش می آید و در ماشین آهنگ هایش را گوش می دهد و من هم می شنوم. من در یک دید عاشق شدم و به نظرم آدم محصول تاریخ خودش است و بنابر شرایط تاریخ خودش تصمیم میگیرد و خداراشکر من از زندگی ام فراوان راضی ام.

تلاش میکنم حتما خودم را به تاریخ پخش سریال برسانم و در کنار خانوادهام می نشینم و کار را میبینم ، چون باید نقاط ضعف کارم را ببینم و از چند نفر دوستی که هم از متخصصان سینما هستند و هم از آدمهای عادی به حساب میآیند ، نظرخواهی میکنم؛ مادرم هم یکی از مشاوران من است و ایشان نکات فراوان ظریفی را به من میگویند که میبینم واقعا صحیح است. باران و پدرش در این فیلم همانند واقعیت نقش پدر و دختری را بازی می کنند که علاوه بر این رابطه با یکدیگر دوست هستند. سارینای داستان بی گناه دختر تصویربردار با شیطنت و ادبیات ویژه خود است که با بازی روانش بسیاری از مخاطبان این سریال را جاذبه خود نموده است.

[ad_2]