بازیگر نقش کاپیتان مارول اطلاعاتی درباره نقش خود در فیلم سریع و خشن 10 ارائه داد

[ad_1]

طبق آخرین مصاحبه بری لارسون (Brie Larson)، بازیگر نقش کاپیتان مارول (Captain Marvel)، او اطلاعاتی را درباره نقش جدید خود در فیلم سریع و خشن 10Fast X منتشر کرده است.

سال‌هاست که فیلم‌های سری سریع و خشن منتشر می‌شوند و طرفداران دنیای ماشین‌ها و سرعت همیشه از دیدن اون‌ها نهایت خوشی را می‌برند. با این وجود این سری از ابتدا با مسابقات خیابانی شروع شد که توانست شدیدا نظر بینندگان را به خود جلب کند. این در حالی بود که پس از گذشت چند قطعه از این فیلم‌ها، قصـه کمی از مسابقات خیابانی و کهنه فاصله گرفت و زیادتر شاهد یک فیلم کاملا اکشن و اسلحه‌اساس بودیم. با این وجود، سازندگان اعلام کرده‌اند که ظاهرا قطعه جدید از سری سریع و خشن که Fast X دارد، قرار است تا مجدد با بازیگرانی دوست از جمله ون دیزل (Van Diesel)، جیسون استاتهام (Jason Statham) مجددا شاهد بازگشت قصـه به دوران مسابقه‌های خیابانی باشیم؛ در حالی که اینبار بازیگران جدید‌ای از جمله الن ریچسون (Alan Ritchson) و بری لارسون به قصـه جدید اضافه خواهند شد.

بری لارسون که نزد‌تر بازیگری نقش شخصیت کاپیتان مارول را بر وظیفه داشته، حدودا چند ماه است که خبر اضافه شدنش به جمع بازیگران فیلم Fast X اعلام شده، اما تا به امروز حتی نمی‌دانستیم که نام شخصیتی که او نقشش را در این دلیل‌ سینمایی بازی می‌کند کیست. از حدود چند ماه نزد که لارسون تصاویری از پشت منظره‌ ساخت فیلم سریع و خشن 10 را منتشر می‌کرد، تقریبا همه طرفداران متوجه شده بودند که ظاهرا او نقش مهمی را در این دلیل‌ سینمایی خواهد داشت. با این حال امروز سرانجام خود بری لارسون در فضای غیر واقعی تصویری را منتشر کرد که در اون، از عبارتی تحت عنوان 13.Tess رونمایی شده بود.

[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *