باورتان نمی شود شغل “آقای سوپراستار” قبل معروفیت چه بوده است!

[ad_1]

شاید باورتان نشود که آقای برد پیت با این همه جذابیت شغل قبل از مشهوریتش برای شرایط بد مالی اش چه بوده است.

به شرح وقت سحر، اعتقاد می‌کنید که بردپیت این بازیگر محبوب و خوش‌تیپ هم برای رسیدن به سینما درد کشیده و قبل از اون شغل‌های غیر مرتبطی را تجربه کرده‌ باشد؟

شرایط مالی پیت زمانی به قدری خراب بود که مجبور می‌شد اون خوش‌تیپی را پنهان کند و با لباس مرغ جلوی رستوران‌ها بایستد و مردم را به صرف غذا دعوت کند!

افشاگری “انجلینا جولی” درباره راز طلاقش از بردپیت

«آنجلینا جولی» در شکایت از «برد پیت» همسر گذشته خود و در پرونده‌ای عمومی برای اولین بار از سوءاستفاده از او و فرزندانشان در سال ۲۰۱۶ سخن گفته است.

«آنجلینا جولی» در شکایت از «برد پیت» همسر گذشته خود و در پرونده ای عمومی برای اولین بار از سوءاستفاده از او و فرزندانشان در سال ۲۰۱۶ سخن گفته، اتفاقی که در نهایت منجر به دوری این زوج هالیوودی شد.

پس از شکایت «برد پیت» از «آنجلینا جولی» در رابطه با خانه ای که زمانی مشترکاً مالک اون بودند، او نیز یک شکایت متقابل مطرح کرده و در اون جزئیاتی از درگیری در هواپیمای خصوصی در سال ۲۰۱۶ آشکار کرده که طی اون «برد پیت» در حالی که به شکل لفظی به آنها حمله می کرده، با «آنجلینا جولی» و فرزندانشان نیز برخورد فیزیکی داشته است.

در این شکایت همچنین ادعا شده که پیت کوشش کرده جولی را متقاعد به امضای قراردادی مبنی بر عدم افشای اطلاعات درباره اذیت جسمی و عاطفی در خارج از دادگاه بکند.

جولی همچنین عنوان کرده که رفتار پرخاشگرانه پیت قبل از رسیدن خانواده به فرودگاه شروع شده و پیت با یکی از فرزندانشان برخورد کرده و هنگامی که جولی از او پرسیده چه اتفاقی افتاده، متهم شده که بیش از اندازه رفتار متحرمانه با بچه ها دارد و زمانی یکی از بچه ها از جولی نگهداری کرد، درگیری فیزیکی چهره می دهد.

دعوای حقوقی بین این زوج هالیوودی

دعوای حقوقی بین این زوج هالیوودی زمانی شروع شد که «آنجلینا جولی» متهم شده که بدون اطلاع دادن به همسر سابقش «برد پیت»، تصمیم داشته سهم ۵۰ درصدی خود را از عمارت ۱۶۲ میلیون در فرانسه را بفروشد.

این خانه چهار هزار متر مربعی که در منطقه کورنس در جنوب فرانسه واقع شده، همان جایی است که این دو بازیگر در سال ۲۰۱۴ در یک مراسم خصوصی ازدواج کردند.

«برد پیت» و «آنجلینا جولی» نزد از این به نظم سهم ۶۰ و ۴۰ درصدی از این خانه ۱۶۲ میلیون دلاری داشتند اما سه سال نزد از دوری آنها در سال ۲۰۱۶، «برد پیت» ۱۰ درصد از سهم خود را به همسرش انتقال می دهد تا هر دو سهمی برابر با ۵۰ درصد داشته باشند و توافق می کنند در شکل اجازه سو مقابل تصمیم به فروش سهم خود بگیرند.

[ad_2]