باگ اسکرول کردن در پیکسل 7 [+روش رفع اون]

[ad_1]

باگ اسکرول کردن در پیکسل 7 موجب اذیت کاربران این گوشی شد. اما یک روش برای حل موقت این مشکل وجود دارد.

سری گوشی‌های جدید گوگل با نام پیکسل 7 به تازگی به بازار عرضه شدند. اما برخی از کاربران باگ اسکرول کردن در پیکسل 7 را شرح داده‌اند. بر این پایه در وقت اسکرول کردن در این گوشی ممکن است این عمل در نیمه راه متوقف شود. این باگی‌ست که برخی از کاربران این گوشی شرح داده‌اند. باید دید گوگل برای برطرف کردن این باگ چه ایده‌ای دارد.

زیادتر بخوانید: سری پیکسل 7 به VPN داخلی رایگان گوگل مجهز هستند!

باگ اسکرول کردن در پیکسل 7

سری گوشی‌های پرچمدار گوگل این‌بار با نام پیکسل 7 به بازار عرضه شدند. اما متأسفانه در همان روزهای اول ارائه، کاربران با باگی شگفت آور مواجه شدند. باگ اسکرول کردن در Pixel 7 تاکنون برخی از دارندگان این گوشی‌های ارزشمند را اذیت کرده است.

به شرح PhoneArena، کاربران در ردیت نسبت به این باگ شگفت آور واکنش علامت دادند. طبق تجربه آنها عمل اسکرول کردن در این گوشی در برخی مواقع زیادتر از حد معمول انجام می‌شود و در برخی موارد نیز ابداً انجام نمی‌شود.

یکی از کاربران ردیت گفت: «با کنار‌هم قرار‌دادن پیکسل ۶ پرو و پیکسل ۷ پرو، نتیجه گرفتیم اسکرول‌کردن در پیکسل ۶ پرو فراوان جاری‌تر و پایدار است.»

یک کاربر دیگر نیز می‌گوید:

اسکرول‌کردن در پیکسل ۷ پرو در‌سنجیدن‌با اس ۲۰ پلاس ناخوشایند و ناپایدار به‌نظر می‌رسد. این فراوان شگفت آور است. صفحه را لمس می‌کنم تا جابه‌جا شود؛ اما در میانه‌ی راه می‌ایستد. شاید هر ده دفعه یک بار دستگاه به‌درستی در صفحه جابه‌جا شود… فکر می‌کردم تنها من وابسته این مشکل شده‌ام.

این کاربر اضافه کرد که با فعال کردن حالت ScreenSaver، شرایط بدتر شده و با غیرفعال کردن نرخ نوسازی 120 هرتز نیز تغییری ساختن نمی‌شود.

باگ اسکرول کردن در پیکسل 7 1

باگ اسکرول کردن در پیکسل 7 برای برخی از کاربران بوجود آمده است. اما تعدادی از آنها با به‌روز کردن گوشی خود از شر این باگ راحت شدند. ولی برخی دیگر می‌گویند، که حتی سپس از به‌روزرسانی نیز مشکل برطرف نشده است. یکی از کاربران ردیت از تجربه خود می‌گوید: «اسکرول‌کردن در منو اپ‌ها و تنظیمات فراوان جاری و راحت است؛ اما زمانی در توییتر یا ردیت هستم، با مشکل مواجه می‌شوم. به‌نظر می‌رسد هنوز برخی اپلیکیشن‌ها بهینه نشده‌اند یا مشکل مشابهی وجود دارد.»

یکی دیگر از کاربران نیز گفت:

غیرفعال‌کردن Smooth Display به بهترشدن اسکرول پیکسل ۷ کمک کرده است.

از آنجایی که ممکن است این روش کاربردی باشد باید در اینجا بگوییم که برای غیرفعال کردن حالت Smooth Display، طبق این روش عمل کنید: راه Settings > Display را طی و Smooth Display را خاموش کنید. کاربران امیدوارند که باگ اسکرول کردن در پیکسل 7 با ارائه به‌روزرسانی‌های بعدی برطرف شود.

گوشی‌های Pixel7 و Pixel 7 pro با تراشه اختصاصی نسل دوم گوگل موسوم به «Tensor» به بازار ارائه شدند و قیمتشان نسبت به نسل قبل تغییری نکرده است. Pixel 7 با قیمت 599 دلار و Pixel 7 pro با قیمت 899 دلار در بازار به فروش می‌رسند.

زیادتر بخوانید:

نظر شما در خصوص باگ اسکرول کردن در پیکسل 7 چیست؟ نظرات خود را در قسمت کامنت‌ها با جونی در بین بگذارید و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.

[ad_2]