بایننس چند میلیون دلار از ماینرها حمایت می کند؟ 

[ad_1]

بایننس می خواهد از استخراج‌کننده‌های بیت‌کوین حمایتی حدود ۵۰۰ میلیون دلار انجام دهد. که این برای بازار کریپتو و ماینرها فراوان مهم می باشد.
به شرح صفحه اقتصاد، بازار نزولی مداوم تأثیرات عمیقی بر تقریباً همه شرکت کنندگان این صنعت، به مخصوص ماینرها داشته است. در بحبوحه افزایش قیمت سوخت و برق و رکود بازار کریپتو، این گروه بیشترین ضربه را خورده‌اند، به طوری که بسیاری از ماینرها به دلیل ناچیز بودن سودآوری، ماشین‌های خود را خاموش می‌کنند.

بایننس ناظر ماینرها

شرکت بایننس، یکی از بزرگترین استخرهای استخراج ارز دیجیتال، در تلاشی برای کمک به ماینرها و به نوبه خود کمک به بازار ارزهای دیجیتال از صدمه زیادتر، تصمیم گرفته است ۵۰۰ میلیون دلار وام برای حمایت از ماینرهای بیت‌کوین ارائه دهد.
Binance Pool وظیفه کمک به نگه داری اکوسیستم ثروت دیجیتال تندرست را دارد. با توجه به شرایط فعلی بازار، استخر بایننس در حال راه اندازی یک پروژه وام ۵۰۰ میلیون دلاری برای حمایت از استخراج‌کنندگان کریپتو و ارائه دهندگان زیرساخت دیجیتال است.

در این شرح توضیح می‌دهیم که «شرکت‌های استخراج عمومی و خصوصی بیت‌کوین (BTC) و زیرساخت‌های ثروت دیجیتال در سطح جهانی» می‌توانند از راه این طرح بدهی را ضمانت کنند و خدمات خود را تامین مالی کنند.

به غیر از بایننس، سایر بازیگران عظیم صنعت نیز اقداماتی را برای حمایت از ماینرهای ارز دیجیتال انجام داده‌اند. برای اولین بار، جیهان وو، بنیانگذار  Bitmain، سازنده دکل‌های استخراج ارز دیجیتال، تصمیم دارد یک صندوق ۲۵۰ میلیون دلاری برای خرید ثروت‌های پر ریسک از شرکت‌های استخراج تاسیس کند.

مت کنگ، مدیر اجرایی Bitdeer، گفته است: «در هر چرخه زمان‌هایی وجود دارد. اگر بتوانید بازار را تاریخ‌بندی کنید و از قیمت پایین درون شوید، سپس از سطوح بالا قیمت از اون خارج شوید، آنوقت کسسب حقوق خواهید کرد».

هش‌ریت بیت‌کوین به ATH جدید رسید

در روز سه‌شنبه، کل هش‌ریت شبکه بیت‌کوین به بالاترین حد خود رسید، که علامت می‌دهد استخراج‌کنندگان الآن نسبت به قیمت بیت‌کوین خوش‌بین‌تر هستند، زیرا علی‌رغم قیمت‌های پایین بیت‌کوین، همچنان فعال هستند.

هش‌ریت بیت‌کوین اندازه‌گیری میزان قدرت محاسباتی است که به استخراج بیت‌کوین و ایمن سازی شبکه اختصاص داده شده است.

افزایش هش‌ریت به این معنی است که ماشین‌های استخراج بیشتری آنلاین می‌شوند، این داستان می‌تواند علامت خوش‌بینی افزایش یافته در میان ماینرها در مورد قیمت بیت‌کوین در آینده باشد.

داده‌های Blockchain.com علامت می‌دهد که کل هش‌ریت بیت‌کوین در هفته قبل به ۲۴۱٫۸۸ رسید که نسبت به پایین‌ترین سطح امسال یعنی ۱۶۸٫۲ در آغاز ژانویه به میزان قابل توجهی افزایش یافته است.

زمانی که به داده‌ها بر پایه میانگین متحرک ۷ روز دید می‌کنیم، به بالاترین حد خود رسیدیم، روشی که بیشتر برای رفع نوسانات کوتاه‌زمان هش در شبکه بیت‌کوین استفاده می‌شود.

منبع: معامله نیوز

[ad_2]