با کلینیک تخصصی پزشک ارتوپد درد پا و سیاتیک خود را کاملا از بین ببرید.

[ad_1]

ممکن است این سوال برای شما نزد بیاید که سیاتیک پای چپ چیست؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که سیاتیک پای چپ درد عصبی و ضعف ناشی از عصب سیاتیک است. هنگامی که کمر درد یا صدمه به عصب سیاتیک به پاها گسترش می یابد. علامت پیشرفت بیماری کمر و احتمال بالای عوارض ناشی از فشار بر عصب است. در شکل عدم معالجه علائم استرس و سیاتیک پای چپ در تاریخ مناسب و کمتر از دو ماه از تاریخ دوم؛ دلیل صدمه دائمی عصبی می شود. پس قبل از افزایش زیادتر درد سیاتیک پای چپ به کلینیک تخصصی پزشک ارتوپد مراجعه کنید.
در شکل تجربه سیاتیک و کمردرد توجه داشته باشید. خوب تر است به یک ارتوپد خوب در کلینیک ما مراجعه کنید. زیرا بدون معاینه کامل و مشاوره پزشک; این بیماری قابل تشخیص و معالجه نیست. در این مقاله می خواهیم به شما بگوییم سیاتیک پای چپ چیست؟ با ما دنبال باشید تا اطلاعات کافی در مورد اون به شما بدهیم.

علائم سیاتیک پای چپ

درد عصب سیاتیک، درد مداوم از کمر (پشت) تا باسن و پشت ساق پا، بارزترین علامت سیاتیک در پای چپ است.

سیاتیک پای چپ-دکتر ارتوپد

به طور کوتاه، علائم اصلی درد سیاتیک در پای چپ را می توان به شرح زیر کوتاه کرد:
درد شدید و گاهی ناگهانی در قطعه پایین بدن و کمر (درد کشنده کمر)
درد در ناحیه زانو و ساق پا
تیراندازی و درد شدید در ناحیه لگن
کاهش قدرت عضلات ران و ساق پا
گرفتگی عضلات پا
شدت درد وقت بلند کردن یک جسم، فشار دادن روی پا، سرفه افزایش می یابد
– حس درد در لگن و پشت ران (همسترینگ) و ساق پا

عوامل خطر سیاتیک در پای چپ

عوامل خطر سیاتیک در پای چپ عبارتند از:
سن: تغییرات مرتبط با افزایش سن در پایه فقرات، همانند فتق دیسک؛ شایع ترین دلیل درد سیاتیک پای چپ است.
چاقی: با افزایش فشار و استرس بر پایه فقرات، اضافه وزن بدن می تواند منجر به تغییراتی در پایه فقرات شود که اعصاب را تحریک می کند.
نشستن طولانی: افرادی که به وقت طولانی می نشینند یا زندگی آرامی دارند. آنها بیشتر از سیاتیک پای چپ درد می برند.
دیابت: برای افراد مبتلا به دیابت؛ بر نحوه استفاده بدن از قند نشان می گذارد. و خطر صدمه عصبی در این افراد افزایش می یابد.
استخدام: شغلی که شما را مجبور می کند پشت کنید. حمل بارهای سنگین یا رانندگی وسیله نقلیه موتوری برای وقت طولانی؛ به درد سیاتیک سو چپ کمک می کند.

سیاتیک پای چپ-دکتر ارتوپد

معالجه رادیکولیت پای چپ

اگر علائم فشار و سیاتیک; معالجه نامناسب در تاریخ مناسب و کمتر از یک یا دو ماه؛ دلیل صدمه دائمی عصبی می شود. علاوه بر این، عدم معالجه به وقت سیاتیک پای چپ؛ عوارضی همانند: ضعف و فلج اندام ها و ماهیچه ها، بی حسی مداوم، سوزش و گرم شدن گیاهان، لنگش، گیاهان مسطح و در برخی موارد دلیل اختلالات ادراری، مدفوعی و جنسی می شود. بنابراین باید در اسرع وقت برای معالجه سیاتیک پای چپ به پزشک مراجعه کنید.
پس از مراجعه به متخصص ارتوپدی و تشخیص سیاتیک توسط پزشک. با توجه فراوان زیاد بیماری، معالجه مناسب توسط جراح ارتوپد توصیه می شود.
در معالجه طبی سیاتیک در پای چپ، استفاده از داروهای یواش قسمت. همانند پاراستامول و داروهای ضد التهابی غیر استروئیدی همانند ایبوپروفن و ناپروکسن که می تواند به معالجه کمک کند دوز این داروها توسط پزشک متخصص تجویز و تعیین می شود. شما به کمک کلینیک تخصصی پزشک ارتوپد می‌توانید معالجه خود را به خوبی شروع کنید.

[ad_2]